Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за нашите Note 8

А тапите на Xiaomi,  пък са абсолютно безсмислени... първо защото не са съвместими с телефоните на Samsung и второ телефона ги разпознава , като слушалки и изключва звука от говорителя. Имам ги и не стават за нищо...
Просто да знаете да не си хвърляте парите парите на вятъра.
Кой ,как си обзавежда телефона си е лично негова работа. Достатъчно опит имам и то само с флагмани и знам ,колко струва "удоволствието " да се сменя дисплей и стъкла.

От опит мога да кажа, че има по-хубави телефони от моя, но това са следващите модели от тази марка...   [Изображение: tummenupp.gif]
Цитирай
Аксесоари

Работата не е в марката на телефона...
Цитирай

Това с протекторите на дисплея и гърба е ясно. Особено при телефон със стъкло и отпред и отзад си е задължителна защита. Да по красиво е да си го носиш така, но все пак живеем в България и...както и да е. Та за Тапите, исках да кажа, че за около 3 години с Note4 и преди това към година с LG G3 никога не съм ползвал тапи нито за порта, нито за 3.5мм жак. Е проблеми не съм имал. Въпреки че на Note 4 жака за слушалки е малко не функционално измислен в горната част. Все пак всички знаем как поставяме телефоните си в джоба на дънките (с главата на доло). Преди това съм ползвал и други апарати с андроид, не флагмани, също без тапи, също задължително протектор на дисплея и също без проблеми. Що се отнася до тапата на Xiaomi, не мога да си обясня да не работи само със Samsung, по-вероятно да работи само със Xiaomi ако вътре има нещо допълнително разпознаващо. или пък функция която не изключва звука при активиране на порта.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай

Здравейте, някой да ползва нещо такова?
Има ли ги в БГ и как движат цените?
Проблеми проявяват ли се?

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай

Получих изненада, развалиха ми се слушалките или по-точно контролерчето. Не мога да усилвам, намалям или вдигам. Иначе звука си е наред. Да се чуди човек сега Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

(2018-05-03, 16:09:54)MMJ написа:  Здравейте, някой да ползва нещо такова?
Има ли ги в БГ и как движат цените?
Проблеми проявяват ли се?

Здравей, незнам дали се продават в български магазин, но в Алито ги има по 5-6лв. Не виждам, какъв проблем да се прояви. В крайна сметка, това е чип с лентов кабел удължител. Идеята е, да не се налага да си разлепяш чипа от пластмасата, за да можеш да ползваш и 2 сим и карта памет(има доста видеа в Ютюб и за двата варианта). Единствено ако евентуално нещо се прекъсне някое кабелче би имало проблем. В крайна сметка пъхаш сим картата зад телефона и слагаш един Кейс. На теория супер, но дали на практика всичко е вълшебно, ще легне ли добре кейса, няма ли тоя слот да направи някоя микро пукнатина на така или иначе стъкления гръб... изникват доста въпроси.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай

(2018-05-04, 00:42:35)CuBG написа:  Получих изненада, развалиха ми се слушалките или по-точно контролерчето. Не мога да усилвам, намалям или вдигам. Иначе звука си е наред. Да се чуди човек сега Smile

Ако е изтекла гаранцията или не ти се занимава със сервизи може да замажеш положението с тея слушалки .Купих си 5 и ги бива, за по около 1.20$ Blush бива.
https://www.zapals.com/nylon-braided-ste...-plus.html?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Хаха, няма такава цена Smile Незнам каква гаранция имат аксесоарите. Ще звънна на Самсунг да ги питам днес и да ги сменят ако може. Ако ли не, хвърлил съм оЧо на IconX 2018. Има ги в ибей по $130.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Ааа от IconX 2018 ще останеш предполагам много доволен ,няма кабели няма нищо което да дразни, имам такива слушалки но китайски и съм повече от доволен вече близо една година а тея трябва да се още по изпипани.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2018-05-04, 13:04:51)stankovraca написа:  Здравей, незнам дали се продават в български магазин, но в Алито ги има по 5-6лв. Не виждам, какъв проблем да се прояви. В крайна сметка, това е чип с лентов кабел удължител. Идеята е, да не се налага да си разлепяш чипа от пластмасата, за да можеш да ползваш и 2 сим и карта памет(има доста видеа в Ютюб и за двата варианта). Единствено ако евентуално нещо се прекъсне някое кабелче би имало проблем. В крайна сметка пъхаш сим картата зад телефона и слагаш един Кейс. На теория супер, но дали на практика всичко е вълшебно, ще легне ли добре кейса, няма ли тоя слот да направи някоя микро пукнатина на така или иначе стъкления гръб... изникват доста въпроси.

Най големия проблем - вече нямаш водоустойчив телефон... Според мен не си заслужава. Да не говорим, че слота за сим няма чак толкова голям луфт, че да мине лентовия кабел...
Цитирай

(2018-05-04, 16:11:15)CuBG написа:  Хаха, няма такава цена Smile Незнам каква гаранция имат аксесоарите. Ще звънна на Самсунг да ги питам днес и да ги сменят ако може. Ако ли не, хвърлил съм оЧо на IconX 2018. Има ги в ибей по $130.

На S8+ ми се развалиха слушалките, идиотите от Самсунг искаха да изпратя слушалките и телефона до тяхен сервиз........и да ми го подмятат минимум 2 седмици.... Иначе гаранцията на слушалките е 6 месеца .
Цитирай

(2018-05-05, 16:46:32)martoo написа:  На S8+ ми се развалиха слушалките, идиотите от Самсунг искаха да изпратя слушалките и телефона до тяхен сервиз........и да ми го подмятат минимум 2 седмици.... Иначе гаранцията на слушалките е 6 месеца .

и телефона да пратиш, звучи адски зловещо !?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Някой сложи ли вече стъкло на DOME GLASS да сподели снимка и някакво мнение. Понеже мина вече доста време в опити, дали се появи някое друго читаво стъкло и ако може линк или мисията все още е невъзможна за по-дълго време.

MaxonBenefon Spica -Nokia 6210 - Nokia 6310 - Nokia N65 - Blackberry 8520 - Blackberry Curve 9380 - HTC One mini - HTC One M8 - HTC M10 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note10 plus - Samsung Galaxy Note 20 ultra , Samsung Galaxy S23 Ultra.
Цитирай

Ако гаранцията е само 6 месеца за слушалките горя защото телефона е от Септември, освен ако не ги пробутам че са от S9ката който е само на месец.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

(2018-05-05, 20:05:07)CuBG написа:  Ако гаранцията е само 6 месеца за слушалките горя защото телефона е от Септември, освен ако не ги пробутам че са от S9ката който е само на месец.

Хубаво но ако е така както е написал съфорумника @martoo ,би ли си пратил и телефона?
Ако съм на теб имам ли възможност за IconX 2018 бих си спестил всички тея неприятности.
За да искат и телефона, не знам .....

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2018-05-05, 20:04:01)alex70 написа:  Някой сложи ли вече стъкло на DOME GLASS да сподели снимка и някакво мнение. Понеже мина вече доста време в опити, дали се появи някое друго читаво стъкло и ако може линк или мисията все още е невъзможна за по-дълго време.

От два месеца съм с него и мисля, че по-добър вариант поне за сега няма. Нито се отлепя, нито се драска лесно. Яд ме е, че изхабих първата доза течност, иначе бих я подарил на някой да си залепи стъклото.
Цитирай

Да за да ти подменят слушалките ,трябва да си оставиш и телефона.......аз категорично отказах да ми подмятат телефона заради едни слушалки . Купих си още тогава едни Сонита безжични и си реших проблема Smile .
Цитирай

Аз не съм в България което ми дава надежди. След 3 часа като отворят отивам в Samsung Experience Center където ще видя какво ще ми кажат. Ще ходя за подмяна на дисплей и да пробвам слушалките да подменя.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Успех колега Smile .
Цитирай

Тъкмо приключих със Samsung. Заради Screen Burning който ми се получи ми подмениха дисплея за около час и половина. А за слушалките ми казаха че просто трябва да се обадя на Samsung по телефона да им кажа че не работят и щели да ми ги подменят. Мястото където отидох е Experience Center където извършват ремонтни дейности и е огромен двуетажен център където да се запознаеш със продуктовата гама на Самсунг и но не продават устройсва. Казаха ми че слушалките са покрити гаранционно но просто те нямат налични да ми ги подменят, иначе няма проблеми и затова и ще звънна по телефона и би трябвало да ми изпратят нови.

Също така от тях да мине и батерията и говорителчето отгоре ми смениха с чисто нови.

Update: Току говорих със Samsung по телефона за слушалките и проблеми с подмяната няма да имам. Ще ми изпратят нови слушалки и след като ги получа ще имам 30 дена да изпратя неработещите с предплатен куриер от тях. Повече от доволен съм.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Нищо общо с Samsung България Smile .
Цитирай

Martoo, какво очакваш от Самсунг за страна като България? Какво е България в същност? Една слаборазвита страна във всяко едно отношение с население от 7 000 000 души, от който:
1 500 000 - цигани;
2 000 000 - пенсионери живеещи под прага на бедността;
1 000 000 - деца под 18 години;
и 2 500 000 души в трудоспособна възраст - тези, които са и потенциални клиенти на марката. Smile
Страна с такова население не е страна, а представлява един град. За примр ще дам Измир (Турция) 5 000 000 души, Истанбул 20 000 000 души и т.н.
Не всичко се върти около нашата страна!
Цитирай

Проблема е че колкото и Самсунг да се опитат да наложат някакъв стандарт дори в България, хората които работят са Българи и в крайна сметка си зависи от тях. А Българин да не ти даде главоболие си е безпрецедент. Аз в този център бях просто повече от възхитен. Докато ми изпълняваха ремонта прекарах 2 страхотни часа със страхотни служители които ми обърнаха много специално внимание само и само да се почувствам уютно и комфортно. Изпитах 4D Cinema VR, VR игри, имаше кино видео стена на която презентираха нови устройства ( S9 и други) изградена от над 40 телевизора долепена един до друг. Имаше спортни уреди където ти дават S9 + Gear S3 да спортуваш и да си измерваш прогреса. На горния етаж имаше кафене, игрално помещение с телевизори и закачени Xbox One да разпускаш. Имаше някакви Самсунг таблети с клавиатури на Windows ако някой има работа за вършене, много телефони за ползване, в друг кът имаше геймърски лаптопи на Самсунг с една торба игри и xbox controller и слушалки за PC геймърите и още куп работи да убиваш време. Всичко беше изложено за свободно ползване от всеки като единствено в кафето си плащаш. Но след 1вия час дойде един служител който ми предложи купон за кафенето да си взема кафе и нещо за хапване безплатно ако попълня един кратък въпросник. Това е обслужване което може да те накара да изтърсиш една торба пари за продукт с тази марка. Най-хубавото е че всеки може да влезе в магазина да използва всичко дори и да не е клиент и може часове да убие в центъра.Така се прави маркетинг.

https://www.samsung.com/us/837/

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Това да се чува и ето така се печелят клиенти и се трупа имидж. По-горе обясних защо не искат, и защо няма смисъл да се напъват Самсунг в страна като България.
Цитирай

@CuBG същото преживях преди година в Сеул, в Samsung D'light Store.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)