Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за нашите Note 8

Да наистина е така и колегата ivanov_km е прав, че с такъв подход се печелят клиенти и се трупа имидж. За голямо съжаление обаче истината е друга в държава като нашата и аз не виждам, кога и тук може, да има такова отношение.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
Аксесоари

(2018-05-07, 15:05:08)ivanov_km написа:  Това да се чува и ето така се печелят клиенти и се трупа имидж. По-горе обясних защо не искат, и защо няма смисъл да се напъват Самсунг в страна като България.

Аз пък си мисля, че точно в страна като нашата има огромен смисъл да се напънат и да покажат подобно обслужване... Не е чак толкова трудно, още по-малко бих казал, че е не постижимо... Това би им вдигнало рейтинга и пазарният дял много...
А на места по света където нормалното обслужване се счита за невероятно би направило контраста между тях и останалите още по-осезаем за клиента...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedelchev nikolai за това мнение:
  • MMJ
Цитирай

(2018-05-08, 07:29:06)nedelchev nikolai написа:  Аз пък си мисля, че точно в страна като нашата има огромен смисъл да се напънат и да покажат подобно обслужване... Не е чак толкова трудно, още по-малко бих казал, че е не постижимо... Това би им вдигнало рейтинга и пазарният дял много...
А на места по света където нормалното обслужване се счита за невероятно би направило контраста между тях и останалите още по-осезаем за клиента...

Напълно подкрепям мнението на колегата, точно държави като нашата трябва да се напънат малко .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • ZvZ
Цитирай

(2018-05-05, 20:56:11)stamo1911 написа:  От два месеца съм с него и мисля, че по-добър вариант поне за сега няма. Нито се отлепя, нито се драска лесно. Яд ме е, че изхабих първата доза течност, иначе бих я подарил на някой да си залепи стъклото.

Бихте ли ми казали от къде може да се поръча и на какви пари? Сега съм с едно 3д стъкло и направо ми строши нервите

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

| Device: Samsung Galaxy S3 | sdcard: 32GB class10 Samsung
Цитирай

До 10 дни работни е доставката, от тук го купих:
https://www.mobilefun.co.uk/whitestone-d...ctor-64792

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай

(2018-05-17, 06:13:55)stamo1911 написа:  До 10 дни работни е доставката, от тук го купих:
https://www.mobilefun.co.uk/whitestone-d...ctor-64792
Благодаря, лесно ли се поставя, при нужда може ли лесно да се отстрани, без лепилото да е останало и да е оказало влияние на дисплея?

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

| Device: Samsung Galaxy S3 | sdcard: 32GB class10 Samsung
Цитирай

Има много много клипове в YouTube, гледай внимателно и ще се справиш лесно. При мен след около месец ползване се отлепи стъклото в единия ъгъл най - вероятно по моя вина и се наложи да ползвам втората доза течност. Стъклото се отлепи лесно с кредитна карта, нищо от лепилото не беше останало по дисплея. По - трудно беше да го премахна от стъклото, но с лакочистителя и много търкане се получи.

Samsung Galaxy Note 10+
Цитирай

Какви разлики намирате тогава от китайските стъкла който продават в Алиекспреса?
Купих си 4 стъкла едно не стана другото стана без каквито и да е забележки ,няма почети никаква разлика когато е без стъкло.
Като цяло съм много доволен от това последното стъкло.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2018-05-24, 18:40:59)Compare написа:  Какви разлики намирате тогава от китайските стъкла който продават в Алиекспреса?
Купих си 4 стъкла едно не стана другото стана без каквито и да е забележки ,няма почети никаква разлика когато е без стъкло.
Като цяло съм много доволен от това последното стъкло.
Ако може линк

MaxonBenefon Spica -Nokia 6210 - Nokia 6310 - Nokia N65 - Blackberry 8520 - Blackberry Curve 9380 - HTC One mini - HTC One M8 - HTC M10 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note10 plus - Samsung Galaxy Note 20 ultra , Samsung Galaxy S23 Ultra.
Цитирай

Дай линк, колега, към това, от което си доволен.

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай

Проблема е в това че имам линкове само на тия който съм купил, всичките 4 са от различни продавачи
Престигаха по различно време и не съм си правил труда да ги надписвам кой какво е и че става перфектно.
Ето ги всичките 4.
1.
https://de.aliexpress.com/item/3D-Curved...4c4ddPWcNW

2.
https://de.aliexpress.com/item/Full-Cove...4c4ddPWcNW

3.
https://de.aliexpress.com/item/3D-Curved...4c4ddPWcNW

4.
https://de.aliexpress.com/item/Cleiree-o...4c4ddPWcNW

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Добре де, не са ли всички с двойно залепващо само по края на стъклото всичките 4?
Цитирай

Да такива са до колкото ги виждам, и стъклото което се счупи и изхвърлих бе само по краищата с лепило .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Наистина, често се продават такива стъкла с лепило(или двойно лепещо) само по крайщата. Такова беше първото стъкло, което купих. Дадох за него 30-40лв и се оказа че точно поради тази специфика с лепилото, се пълни с прашинки през дупката за отвора за слушалката. Това стъкло изкара при мен по-малко от седмица. Сега съм с друго стъкло, което поръчах от ОЛХ, взех го за 25лв и е с лепило по цялата част, отгоре няма дупка за слушалката,а е изрязана цялата зона със сензорите. За сега вече, повече от месец няма проблеми. Дали е здраво стъклото незнам. Аз си пазя телефоните от удари и единственото ми притеснение, е от случайно одраскване и микро пукнатини. Но мисълта ми е, че наистина трябва да се търсят т.нар. Full Adhesive tempered glass, които са цялостно с лепило. Иначе пристигнаха доста от стъклата, които поръчах от китайците, някой по 1-2$ други повече дори до 10$, ще ги пробвам, като се скапе сегашното.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай

Толкоз много кинти, нерви, майсторене, лепила, стъкла и кво ли още не, за да си направите телефона грозен като тухла. Не виждам смисъл да дадеш пари за нещо красиво и мощно и после да му робуваш докрай.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай

Предполагам, защото след някоя година ще тръгна да го продавам като взема следващия и първото за което се хващат хората, са драскотините по дисплея. Все пак няма да ги варя на супа тия телефони.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай

Не знам, не нося камъни по джобовете си или каквито и да било поразяващо дисплея на Samsung Note 8 но като махнах второто ми стъкло което не се бе залепило както трябва под стъклото на дисплея на телефона намерих малка дупчица по малка от мм .Поне сега не се забелязва след като сложих новото стъкло, а не мога да си представя какво следва ако телефона го нося без каквито и да било предпазни стъкла и протектори.
А и така с Cover-a както и стъклото е перфектно прилягами идеално на ръката иначе ми е като дамско бижу в ръцете ми.
Така го намирам за оптимален.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Интересна работа. Калъфче Алкантара, тук се продава на цена от около 80лв
http://www.technopolis.bg/bg/Accessories...E/p/595171
Същото калъфче поръчах от Алиекспрес за сумата от 12$ с безплатен шипинг.
Може и да има нещо разлика в качеството на материала, но на визия и на пипане такава не открих.
Поне на вид, нещата са 1:1

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай

Ооо има има, разлика. Аз даже ги накарах китайците да ми върнат парите. Този китайския е един на снимката, а идва друг. Материала изобщо не е алкантара и се завалва. Ходих специално да гледам оригинален, е няма нищо общо.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Siemens C35i--> Samsung X100--> SE K750i--> SE P1i--> Nokia N82--> Alcatel X'pop--> Alcatel Idol 2 mini--> Huawei P8 Lite--> Samsung Note 8--> Samsung Z Fold 2 5G --> Samsung Note 9 US Heart
Цитирай

Колеги , някой ако има и си продава алкантара кейса , нека ми пише на лично Smile Доволен съм много от този кейс (имах го на S8+),но не ми се дават отново 80лв. или да го чакам от елиекспрес-а 40 дни ...

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай

Ако си мисли човек, че "прецаква" някой, като пазари от китайски сайтове се лъже много-прецаква единствено себе си.

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай

Нещо не ти схванах мисълта. Защо мислиш, че идеята е да се прецаква някой. В интерес на истината, единствената идея, да пазарувам поне аз от там, е че нещата идват на доста по-достъпна цена. Доста от Аксесоарите по гаражните търговци идват именно от там и тук са им сложили 3на цена. Пазарувал съм Кейсове и протектори от китайските сайтове още за предишния ми телефон - Note 4 и бях страшно доволен. През цялото пребиваване на телефона при мен за около 2-3 години съм сменил 2-3 стъклени протектора и то не защото са кофти качество и тн. Последния протектор се пукна защото изпуснах чук върху телефона докато сменях предна броня на автомобил, за щастие телефона е невредим и няма и следа. За сегашния също съм си накупувал различни кейсове и протектори, които с времето ще пробвам. Честно казано в момента съм изключително доволен от един черен силиконов кейс, който хем е доста хард по ъглите и прилепва доста добре, хем пази протектора отпред, хем е доста по-нежно направен от Алкантара Кейса или този на Pierre Cardin от естествена кожа.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай

Казвали са ми не един път - абе как си дал 60 лева за едикакво си, като аз същото го взех за 2$ от алито и съм много доволен... Затова.

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай

Ами, в повечето случай както аз, така и почти всичките ми познати, сме наясно че не купуваме оригинален продукт. В китай всичко е евтинджос. Това не пречи да съм доволен от много неща които съм купил от китайски сайтове. Не че ги защитавам хората, но в крайна сметка за тия пари, какво можем да очакваме. Наистина много неща се продават там и се произвеждат там. Специално за Алкантара кейса, на вид изглежда същия,дори на кутииката пишеше Samsung. Кутииката, обаче няма нищо общо с тази на оригиналния продукт който ще закупиш в представителството на Samsung или по Техно веригите. Сигурно и в материала на изработка ще има някаква разлика. Не съм искал да обидя, който и да е от към това че си го е купил, просто ми стана интересно. От друга страна масово, кварталните магазинчета, гаражчета и тн. продават аксесоари, поръчани точно от същото място и ги продават на цени... стъклен протектор за Note 8, примерно 30лв, а той с лепило само по кантовете. В Алиекспрес под 1$, дет се казва 2 за лев. Кейс 360 - около 10-15лв, познай колко струва реално? Оригиналните аксесоари са скъпи и сигурно има защо да е така.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай

Вчера пристигна за Note 8, вярно грубоват. От друга страна лепи много добре в ръката и седи масивно. Изглежда много добре защитаващ, има и тапички на юсб порта и 3.5мм жак.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)