Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за нашите Note 8

Колеги помагайте. Пак се счупи протектора на екрана! Писна ми да сменям стъкло на телефона на сина. Вчера купих от олх с яло лепило, че и два. Залепна и........се отлепи по еджа. Направо нямам думи. Дайте съвет откъде. И ако знаете магазин във Варна, че.......

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай
Аксесоари

Аз се отказах от протекторите... писна ми и си карам без.
Цитирай

във цветния квартал, на ул.Роза има едно малко магазинче за аксесоари, момчето продава хубави стъкла за нашите телефони и ги лепи.Преди 6 месеца ми залепи стъклото и още не мръднало от никъде, но струва 39лв. Smile

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай

Още ли няма стъкла който да не са с лепило само по края?

 Galaxy Note 4 N910F
Цитирай

Отдавна има такова.
Цитирай

Здравейте, някой забелзал ли е, че имафизическа qwerty клавиатура която се слага на самия дисплей? Доста добра идея ми се струва, но как стои въпроса с езиците?

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Siemens C35i--> Samsung X100--> SE K750i--> SE P1i--> Nokia N82--> Alcatel X'pop--> Alcatel Idol 2 mini--> Huawei P8 Lite--> Samsung Note 8--> Samsung Z Fold 2 5G --> Samsung Note 9 US Heart
Цитирай

ИмаШЕ преди време за по-стари модели самсунг, не помня за кои точно. Явно не беше много продаваема джаджата, за да се откажат. А и като се замисли човек, за какъв ЧЕП му е такова?
Цитирай

Ми за такъв, на мен ми е неудобно с големите пръсти да пиша. Видях че и за този има. Явно няма да получа инфо тук.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Siemens C35i--> Samsung X100--> SE K750i--> SE P1i--> Nokia N82--> Alcatel X'pop--> Alcatel Idol 2 mini--> Huawei P8 Lite--> Samsung Note 8--> Samsung Z Fold 2 5G --> Samsung Note 9 US Heart
Цитирай

Пледи 3 години с анонсирането на note 5 и s6 edge plus беше представена и такава клавиатура като техни аксесоари, но за note 8 незнам да има.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Ето погледнете тук: https://www.samsung.com/global/galaxy/ga...cessories/

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Siemens C35i--> Samsung X100--> SE K750i--> SE P1i--> Nokia N82--> Alcatel X'pop--> Alcatel Idol 2 mini--> Huawei P8 Lite--> Samsung Note 8--> Samsung Z Fold 2 5G --> Samsung Note 9 US Heart
Цитирай

Колеги ,препоръчайте читав скрийн протектор,тези който лепян на целия екран ,но са уж по малки заради кейс френдли(- що за глупост..) те как са,ако сте доволни от някой споделете.
Благодаря!

 Galaxy Note 4 N910F
Цитирай

Аз днес сложих някакъв течен на wow fix it. Нанася се с някаква мокра кърпичка и не се различава ,все едно си без ,намазах го целия телефон. Макар, че после четох ревюта в нета , много недоволни. Ще видим след няколко дни.[Изображение: 0aa4098c6b6ddc7818f998c5f1a82501.jpg]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на hitman за това мнение:
  • MMJ
Цитирай

Какви протектори слагате на тоя кривия екран, че вече ми къса нервите. Поръчвам си, лепя го и след една седмица почва да пада и всичко става прах отдолу..
Цитирай

Аз вече никакъв ,дори и този течния е пълен ташак, екрана си се драска и с него. Майната им ще си карам така .

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай

Аз съм със стъклен на Eiger от dice.bg. Доволен

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз също си карам без никакви протектори. Ползвам си оригиналния кейс на Samsung Clear View Standing Cover и съм много доволен. Драскотините спряха да се появяват от както го сложих.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Някой колега без протектор, може ли обективно да сподели дали се драска лесно дисплея при обичайна експлоатация. Визирам съхранение в джоб на дънки, обичайна активност нс пръсти по дисплея и т.н. Не говоря за невнимателна употреба, безхаберие, дисплей на твърди повърхности.
Срещала двете крайни мнения: че се драска от трохи от хляб на масата до "не се драска изобщо". Питам,защото ат както е в ръцете ми е винаги с протектор.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Извинявам се за правописните грешки....шофирам и пиша с една ръка:-)

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Драска се колега, при мен поне много лесно се драска. Държа го в джоба на панталон/дънки ,нищо друго освен телефона и пак се драска. Имам две черти на еджа имам и по дисплея.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай

(2018-07-26, 07:52:19)omax написа:  Някой колега без протектор, може ли обективно да сподели дали се драска лесно дисплея при обичайна експлоатация. Визирам съхранение в джоб на дънки, обичайна активност нс пръсти по дисплея и т.н. Не говоря за невнимателна употре*а, безхаберие, дисплей на твърди повърхности.
Срещала двете крайни мнения: че се драска от трохи от хляб на масата до "не се драска изобщо". Питам,защото ат както е в ръцете ми е винаги с протектор.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Извинявам се за правописните грешки....шофирам и пиша с една ръка:-)

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Моя засега (да чукам на дърво), няма нищо от Септември до момента. Имам само силиконов гръб. Пък е бил редовно на плажове, планини и т.н. и не съм от тея, дето се втеляват много да го пазят...

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай

Аз използвам моят телефон без никаква защита на екрана почти година. Нямам нито една драскотина, като нов е... Редовно ходим с него на лов и се къпем и му няма нищо...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

2 седмици го ползвах без протектор като го купих и забелязвам една малка точица на него, не знам от къде... Вчера ми предложиха някакъв протектор, като тези старите, залепвал навсякъде и бил по тънък и нямал проблеми с тъча (да се цъка по трудно). Но въпросът бил дали ще залепне целия Big Grin
Цитирай

Поръчах 2 броя Galaxy Watch, един 42мм Rose Gold за жена ми и един 46мм Silver за мен. Сега остана само да ги шипнат и чудна работа.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

(2018-07-11, 21:34:20)hitman написа:  Аз днес сложих някакъв течен на wow fix it. Нанася се с някаква мокра кър***** и не се различава ,все едно си без ,намазах го целия телефон. Макар, че после четох ревюта в нета , много недоволни. Ще видим след няколко дни.[Изображение: 0aa4098c6b6ddc7818f998c5f1a82501.jpg]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Вече на три телефона(а5 2017, а8 2018 и iphone 8 plus) съм го ползвал и нямам драскотинка нито по екраните нито на гърба на апаратите. Само пише че като мине една година е хубаво да се поднови покритието.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2018-06-27, 07:01:14)fenomena6909 написа:  Ето погледнете тук: https://www.samsung.com/global/galaxy/ga...cessories/

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Купих такава за S8. Кирилица има, но само на руски но НЕ е фонетична. За мен се оказа безсмислена и я върнах. Сигурен съм, че и за Ноут ще същата.

Чудя се, преди няколко години, като ги нямаше тия скрийн протектори, как сте си ползвали телефоните изобщо. За мен е лудост да прецаквам такъв хубав дисплей с някакъв найлон отгоре. То картина, то чувствителност...А абсолютна комедия е да поръчвам 5 вида и да ги сменям през няколко дни. А знаете ли , че дисплея има олеофобично покритие , което се прецаква от лепилото на протектора. Извития дисплей и протектора не могат да си паснат никога.
Аз ползвам за защита армор (брониран) кейс с пластмасов капак за дисплея. Това само на работа, щото е тежка и опасна. Капака лесно се маха и слага. Това е защита. В свободното време съм баровец и си ползвам телефона с целия му гол блясък.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Добра вечер,
Не са ли измислили все още начин за нанасяне на олиефобно покрити на старите телефони...?
Че от както не ми се плъзга като преди пръста все ми са очите в Ноут 9 ...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)