Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за нашите Note 8

Знам колега, доста е кофти. След като смених дисплея на нота и пръста започна да ми се лЪзга и чистенето на мазни пръсти става за секунди се преродих. Сега и този екран изтърках и пак страдам от това Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
Аксесоари

Течните нано протектори не образуват ли подобен слой? Мисля, че някой тук беше слагал такъв и казваше, че вече не остават отпечатъци по дисплея.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Дайте се да ги видим тези нано...? От къде можем да поръчаме?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

От мегадевайс. Да, не остават отпечатъци по дисплея и пръста се "лъзга" перфектно.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Има ги и тук - dice.bg

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

И на Spigen има обаче е скъпичък. spigen.com

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Този на Spigen ще си го поръчам. Аз от тях всичките си аксесоари купувам от години.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Гледай цената. На Спиген нещата са със високи цени. В конкретния случай и трите продукта са кърпички напоени със SiO2.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Не е до цената, а до факта че според мен по-добри от Spigen в мобилните аксесоари няма. А и няма да си купя от линка в амазон, а от този линк. Надявам се да остане малко течност за да намажа и часовника като пристигне надявам се края на седмицата. Като пристигне и той, тогава ще намажа и него и телефона.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Колеги , преди малко си сложих Dome Glass, лесно се слага,по внимателно ако се действа....Тааа,сложих го , супер се покри (еее,пипнах го преди нагряването и се мърда,но го наместих),картината е супер,писалката отлично си работи .Пробвах с sview кейса,алкантарата и на спиген един кейс и добре се хванаха Smile Ако някой иска снимки , нека ми пусне номер на лично и ще ги пратя по viber , тъй като не мога да ги кача тук (може друг да ги качи от мое име).

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай

Колко ти излезе до бг ?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай

50лева го платих на едно момче , което си продава Note-a и ми го даде за толкова Smile

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай

Аз го взех 44-5€ плюс доставката не помня колко, общо 96 лева, преди 5 месеца, сега може и да е паднала цената.

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай

Новата ми придобивка. Дойде за 22 дни.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Цитирай

Някой ползвал ли е VR очилата за Note 8 ?
Цитирай

(2018-12-03, 18:22:12)graveholle написа:  Някой ползвал ли е VR очилата за Note 8 ?

Аз съм ползвал Samsung Gear VR 2017 на S8+ . Готино е като цяло, нищо особено ,но не ми понася и получавам главоболие  Big Grin 
Предполагам много не отговаря на въпроса ти  Big Grin Visslar
Цитирай

Някой ако ползва Оригинален калъф Clear View, тип тефтер:
[Изображение: okHI1ix.jpg]
моля да сподели, дали са му се изтрили символите отстрани за усилване и Bx.
Мерси.

п.с Целата на питането ми е, дали всъщност не съм се сдобил преди време с менте, вместо с оригинален артикул.

                                                                    
Цитирай

Аз го използвам и не са се изтрили.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Аз закупих моя от Теленор и го ползвам повече от година. Бутонът "+" се вижда много добре, но "-" и "Bixby" са вече по-слабо видими.

HTC Touch HD > Galaxy S2 >  Galaxy Note 4 > Galaxy Note 8 > Galaxy Note 10+ > Galaxy S22 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на pab за това мнение:
  • tritonn
Цитирай

Извинявам са ако е дискутирано, но може ли да ми препоръчате адаптер Type C към HDMI да включвам телефона към обикновен телевизор с HDMI букса и кабел за пускане на клипове , ютуб и филми. Прочетох някой мнения но не знам всички ли са подходящи за нашите телефони.

MaxonBenefon Spica -Nokia 6210 - Nokia 6310 - Nokia N65 - Blackberry 8520 - Blackberry Curve 9380 - HTC One mini - HTC One M8 - HTC M10 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note10 plus - Samsung Galaxy Note 20 ultra , Samsung Galaxy S23 Ultra.
Цитирай

(2019-02-07, 13:49:07)alex70 написа:  Извинявам са ако е дискутирано, но може ли да ми препоръчате адаптер Type C към HDMI да включвам телефона към обикновен телевизор с  HDMI букса и кабел за пускане на клипове , ютуб и филми. Прочетох някой мнения но не знам всички ли са подходящи за нашите телефони.

Безжично не можеш ли да го връзваш тела и да пускаш или директно от ютуб споделяне  или е много стар телевизора и няма интернет ?
иначе за мен тия 3те са най - добрите който избереш.

https://www.aliexpress.com/item/Vention-...34cd4543d3

https://www.aliexpress.com/item/Baseus-U...b78b82a6f0

https://www.aliexpress.com/item/Ugreen-U...3bc0a72581
[-] 1 потребител изказва благодарност на SmasHinG за това мнение:
  • alex70
Цитирай

Хора имам един излишен кейс за Ноута, ако някой иска да пише...
[Изображение: 25851043.jpg]

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Здравейте, трябва да си взема кейс с батерия (използвам го много- две карти, два вайбъра...) Моля за съвет за модел и ако някой използва колко държи.
Благодаря предварително и весели празници.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

SGS 1,2,3,iPhone 5s,Note 4,SGS 6
Цитирай

Хора, продавам тези кейсчета за ноут 8. Цените са по договаряне. За повече инфо и снимки, пишете ми на ЛС. Smile

https://www.olx.bg/ad/silikonovi-keysove...7QDPH.html

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай

Здравейте, препоръчайте ми какъв протектор да си сложа на дисплея, също така и кои марки да избягвам.
За гърба какво използвате пе не съм доволен от последните квйсове, вкарват прашинки и ми се понадра гърба долната част Sad
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)