Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за нашите Note 8
#26

Да, моя имаше кейс в кутията. Живея в Австралия. Аз си купих, ама не трябваше. Сега Fast Wireless Charger чакам от Самсунг като подарък, и вече мидадоха таблет. Ама не съм го отварял, че не ми трябва.
Ето го кейса на телефона:
[Изображение: 20170924_150758.jpg] [Изображение: 20170924_150815.jpg] [Изображение: 20170924_150829.jpg]

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
Аксесоари
#27

Някой в София вече да си е намерил темпериран стъклен 3D протектор за телефона? По магазините май нищо няма все още...

Nothing is true, Everything is permitted!
Цитирай
#28

Има един продава от продавалника , хубав е протектора , но ми изпрати и беше счупен (такава беше в Еконт пратката ,може и по време на опаковането да се е спукал), писах му за друг да ми изпрати , като исках да си го платя , но вместо 20лв, ми обяви 25лв и го отрязах Smile

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#29

Този кейс от България може ли някъде да се закупи?
https://www.spigen.com/collections/galax...6835982913
Цитирай
#30

Някой не купи ли оригиналният кейс на  самсунг .  Дали не хлопа като на 8-цата
С минимални размери е,  че тела и без друго не е малък, а и  не променя визията му. Пък и май е най-евтиният аксесоар, че като ги гледам другите кейсове....
единствените ми опасения са, да не надраска лайсната, че като я гледам каква е лакирана хич и нямам доверие
Цитирай
#31

(2017-09-25, 20:29:29)ivanov_km написа:  Този кейс от България може ли някъде да се закупи?
https://www.spigen.com/collections/galax...6835982913

Има момче от продавалника ги купува и до 10-12 дни доставя Smile Цената беше около 50 - 55 лева за този кейс

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#32

(2017-09-27, 08:16:32)rumo написа:  Някой не купи ли оригиналният кейс на  самсунг .  Дали не хлопа като на 8-цата
С минимални размери е,  че тела и без друго не е малък, а и  не променя визията му. Пък и май е най-евтиният аксесоар, че като ги гледам другите кейсове....
единствените ми опасения са, да не надраска лайсната, че като я гледам каква е лакирана хич и нямам доверие

Аз съм с Protective Cover на Самсунг. Не хлопа. Като излят е.

Nothing is true, Everything is permitted!
Цитирай
#33

За същият дето съм го постнал ли е, или друг модел
Цитирай
#34

Аз се загледах и в alcantara кейса който изглежда доста добре.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#35

Аз съм се спрял на Galaxy Note 8 Case Neo Hybrid на Spigen. Със същият съм на Нот 4-ката и съм адски доволен от кейса. На алкантарата не ми допада цветът на кейса и не знам след 6 месеца на какво ще прилича т.н. алкантара. Все си мисля, че ще се протрие и, че е склонна към замърсяване. Дилемата ми е как най незабележимо да предпазя стъклото на дисплея.
Цитирай
#36

(2017-09-27, 09:15:19)ivanov_km написа:  Аз съм се спрял на Galaxy Note 8 Case Neo Hybrid на Spigen. Със същият съм на Нот 4-ката и съм адски доволен от кейса. На алкантарата не ми допада цветът на кейса и не знам след 6 месеца на какво ще прилича т.н. алкантара. Все си мисля, че ще се протрие и, че е склонна към замърсяване. Дилемата ми е как най незабележимо да предпазя стъклото на дисплея.
Пробвай със - Spigen Neo Flex

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай
#37

(2017-09-27, 08:44:23)TVD написа:  Има момче от продавалника ги купува и до 10-12 дни доставя Smile Цената беше около 50 - 55 лева за този кейс
Да намерих го и от него си поръчах, сега ще чакам. То аз и телефон черен от Виваком чакам Smile, вчера ми казаха, че черни в централен склад нямат и чакат доставка Sad.
Цитирай
#38

Колега и аз като теб чакам за черен само, че от Теленор.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#39

(2017-09-27, 08:55:42)rumo написа:  За същият дето съм го постнал ли е, или друг модел

Protective Cover SAMSUNG

Nothing is true, Everything is permitted!
Цитирай
#40

Явно корейците не могат да насмогнат на пазара с бройки или пък нашите оператори малко безотговорно постъпват. Във Виваком ми говорят за "капаро" и подобни всевъзможни глупости. Щом предлагат нещо в сайта и го рекламират са длъжни да могат да ми го предоставят без всякакви други утежнения и неудобства. Не може 15 дни след като декларират, че започват продажбите на устройството да го нямат в наличност.

(2017-09-27, 11:59:59)kuulas написа:  Protective Cover SAMSUNG
Този от линка протектор нещо много ми групее, особено от зад.
Цитирай
#41

Тук има представяне на няколко оригинални кейса за Note 8
https://youtu.be/c9MYYuAyQIQ

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#42

(2017-09-27, 12:01:52)ivanov_km написа:  
Този от линка протектор нещо много ми групее, особено от зад.

Аз съм с такъв и съм много доволен.
Цитирай
#43

И аз съм с такъв и съм доволен , малко голям става телефона но ми е удобен . Smile

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
Цитирай
#44

Аз съм с Spigen Liquid Air armor. Кеиса е много тънък и в същото време защитава добре. Изрязан е прецизно и е идеален за 3д стъклен протектор. Ще добавя снимки тези дни.

Galaxy S3 - Galaxy Note 4 - Galaxy S7 - Galaxy Note 8 -Galaxy S21 Ultra
Цитирай
#45

Да хубав е протектора въпроса сега е кой протектор ще пасне най-добре на телефона. Ако ще слагам такъв не трябва да остава никъде въздух.
Цитирай
#46

(2017-09-27, 14:21:19)jaryy написа:  И аз съм с такъв и съм доволен , малко голям става телефона но ми е удобен . Smile

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Той телефона си е голям така или иначе ;-)
Цитирай
#47

Да така е но на s7 edge си ползвах спиген кристал калъф и беше много по тънък от този , не казвам че е грозен напротив и тела не е толкова голям сравнение с старият ми Smile

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
Цитирай
#48

(2017-09-27, 20:00:11)DxM_Shadowfury написа:  Аз съм с Spigen Liquid Air armor. Кеиса е много тънък и в същото време защитава добре. Изрязан е прецизно и е идеален за 3д стъклен протектор. Ще добавя снимки тези дни.

Ще чакам да качиш снимки Smile Аз съм с ръггед кейса на самсунг и стъклен и добре пасва засега Smile

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#49

Някъде в България продават ли се тия кейсове на Spigen? Сега рагледах сайта и определено ми допадат продуктите им.
Цитирай
#50

Ами за Нот 8 все още не съм срещнал онлайн да се предлагат от магазин. Предполагам, че тепърва ще започнат да ги внасят. На Нот4 точно на Спиген съм си го закупил преди време от dice.bg, но към днешна дата при тях нямат за Нот8. Едно момче в ОЛХ внася след предварителна поръчка продуктите на Спиген, поръчката ти идва след 10-12 дни. Цените му са много добри.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)