Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за нашите Note 8

Хайде търговията на правилните места, а?
Цитирай
Аксесоари

Колеги, някой мнение за този продукт?
Терзае ме термина "оригинален"
http://gsm-bg.net/оригинален-извит-стъкл...n950-черен

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Няма за какво да се изхвърляш с такива суми ... всичките са един дол дренки .. дали ше дадеш 15,20 или 60лв , няма смисъл . Аз съм с този , който е по орязан покрай камерата и сензорите и съм много доволен , и с руггет кейса супер седи

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай

Може ли линк към конкретния модел

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Лично аз от този съм си доволен Smile
https://www.ebay.com/itm/Samsung-Galaxy-...100623.m-1

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай

Колега, този протектор как залепва? По цялата повърхност на екрана, или както напоследък изкарват всякакви криви стъкла, с двойно залепващо само в краищата?

ПС: Този линк, който си дал е за протектор само за Galaxy S8 , 8+
Цитирай

Нагледен модел на протектора , та хваща само по страните отгоре, отдолу и страничните ленти ... но хваща добре, цветопредаването е супер , чувствителността е супер и с писалка , и без нея .

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай

Абе то хваща добре, но след като остава въздух между протектора и стъклото.... То не са отблясъци, чувствителността определено е променена ....
Цитирай

Одеве дори ходих да търся , че този го почупих добре (пиянска му работа) ... Заглеждах тези на Baseus май бяха , гледам и тях , но ме дразни ,че протектора минава през предната камера и не е качеството хубаво и прецених този "орязания"

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай

Аз взех протектор на invisible shield, но нещо не съм доволен. Хваща една идея по-трудно тъча и по краищата, където са извивките, се вижда лепилото. Иначе с инсталационната рамка пасна перфектно на телефона. Чак се гордея със себе си.

Честно казано, ако не ми бе изпаднал доста на тънкана, бих бил ядосан.
Цитирай

Здравейте Smile аз съм момчето от Олх със Spigen-ите Smile Моето мнение е, че като цяло за най-добра защита спиген предлагат много добри варианти , но според мен поне и това което съм виждал как стой на живо моделите ultra hybrid, neo hybrid crystal , crystal hybrid , crystal shell стоят много добре, а и са прозрачни и се вижда и самия телефон и дават много високо ниво на защита. Що се отнася до протекторите на спиген като цяло неофлекса не е лош и пасва добре стига да следваш стриктно инструкциите за поставяне, по добър е от обикновените фолиа, но не е нещо невероятно.
Цитирай

И за мен ultra hybrid са перфектните гърбове за смартфон.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Забелязал съм че има много хора, който мислят че не са добри тези кейсове, защото са "прозрачни", но реално нямат нищо общо със силиконовите и пазят много добре от удари.
Цитирай

Да ви питам,ако знаете ,дали има преходник за накрайник от зарядното на старите Самсунзи например за 7 едж или Нот 3-4 ,с преход към Нот 8?Например ,имам ТВ ЗЕН антена,накрайника влиза в 7 едж, в Нот 3-4 ,но сега не става за Нот 8 ,а и други кабели за разни неща вече не мога да ползвам.Ако някой знае за преходник или друго решение,ще съм благодарен да го сподели.
Цитирай

Колега, сподели какво искаш да направиш?
Mодела на телевизора?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

В комплекта на телефона няма ли малки конвертъри от старите USB-та към type C? Или нот 3 и 4 бяха с онези излишно екстра дълги USB-та. Вече не помня.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Не е от дължината. Просто тивизена не работи с този преходник, който са дали.
Цитирай

Здравейте!От няколко дни съм собственик.на Ноут 8.Към него си закупих и оригиналния калъф/тефтер LED View.Проблема е че не мога да си намеря протектор за екрана,пробвах 3 стъклени от по 30лв,двата биваха навдигани от ъглите на самото калъфче тъй като удебеляваха телефона и имаше натиск,а с третия уж най-марковия не ми хващаше тъча.Моля за съвет и предварително благодаря.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Намерих в Техномаркет за 14 лв.Гледах има и в Dice.Адаптер/преходник от micro USB към USB -C type.Вкарваш в телефона/C -type края / и в него си включваш старите джаджи и кабели завършващи с micro USB .А в кутията на телефона е нормално USB към USB -C type ,то е за да си прехвърлиш данните евентуално от стария телефон към новия и ако трябва да си включваш USB или флашка.
Цитирай

(2017-11-17, 01:00:06)Kostadin_Andreev написа:  Здравейте!От няколко дни съм собственик.на Ноут 8.Към него си закупих и оригиналния калъф/тефтер LED View.Проблема е че не мога да си намеря протектор за екрана,пробвах 3 стъклени от по 30лв,двата биваха навдигани от ъглите на самото калъфче тъй като удебеляваха телефона и имаше натиск,а с третия уж най-марковия не ми хващаше тъча.Моля за съвет и предварително благодаря.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

В такъв случай , щом кейса надига стъклените протектори е добре да си вземете по-изрязан стъклен протектор - така наречените - Case Fit те са една идея по изрязани в крайщата и са съвместими при ползване с калъф. Друг вариант са фолиа-та
Цитирай

(2017-11-17, 08:53:57)doctorgaro написа:  Намерих в Техномаркет за 14 лв.Гледах има и в Dice.Адаптер/преходник от micro USB към USB -C type.Вкарваш  в телефона/C -type края / и в него си включваш старите джаджи и кабели завършващи с  micro USB .А в кутията на телефона е нормално USB към USB -C type ,то е за да си прехвърлиш данните евентуално от стария телефон към новия и ако трябва да си включваш USB или флашка.

Аз в кутията имах и двата вида преходници. Единия е за прехвърляне на данни от друг телефон, но другия си го ползвам с обикновен usb кабел в колата.
Цитирай

По принцип всички би трябвало да имат. Явно колегата doctorgaro нещо не е разбрал какво точно коментираме с CuBG.
Цитирай

Добър ден колеги. Две покупки от колегата ivan_g на фолия за диспеля и мога да го препоръчам като коректност и отношение. Предложените фолия залепват много добре при следване на инструкциите. За сега нямам отлепване по краищата. Те са кейс френдли изрязани и ги ползвам с кейс на Спиген без проблем.
Поздрави

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да се похваля и аз, на телефон не можах да го докарам,остават ми още поне само 300евра докато го взема, но поне си поръчах Cases,надявайки се близките 5 месеца да съм и аз с Note 8 Heart

https://de.aliexpress.com/item/F-r-Samsu...62432.html

https://de.aliexpress.com/item/For-Samsu...90586.html

https://de.aliexpress.com/item/For-Samsu...12721.html
Angel

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Пристигна ми Wireless Fast Charge за Note 8 много добре изглежда. Покритието е меко на допир, прилича ма кожа, ама не е.
Може да се изправи и в легнало полужение. Вече втори път си зареждам телефона, все едно с кабела. Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)