Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за нашите Note 8

(2017-11-22, 06:43:22)ИванМатин написа:  Пристигна ми Wireless Fast Charge за Note 8 много добре изглежда. Покритието е меко на допир, прилича ма кожа, ама не е.
Може да се изправи и в легнало полужение. Вече втори път си зареждам телефона, все едно с кабела. Smile

Имаше ли кабел и зарядно в кутията? И съответно от къде и на каква цена?
От известно време и аз искам да си взема, но гледайки ревюта, май са два вида - със и без зарядно в комплекта.
Цитирай
Аксесоари

(2017-11-22, 06:43:22)ИванМатин написа:  Пристигна ми Wireless Fast Charge за Note 8 много добре изглежда. Покритието е меко на допир, прилича ма кожа, ама не е.
Може да се изправи и в легнало полужение. Вече втори път си зареждам телефона, все едно с кабела. Smile

Да попитам и аз тъй като обмислям покупка на Wireless Fast Charge за моя Нот. Има ли някаква разлика м/у този който е за Galaxy S8/S8+, защото никъде не намирам обява за Note 8.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

На мен ми пристигна моя Wireless fast charger преди месец с 128ГБ-вата SDкарта, подаръци от Самсунг.  Аз съм също много доволен от безжичното зариадно. Много Premium изглежда и много бързо. Тази от снимката ми подариха. Идва си с кабел.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

(2017-11-22, 10:20:59)OXYGEN написа:  Имаше ли кабел и зарядно в кутията? И съответно от къде и на каква цена?
От известно време и аз искам да си взема, но гледайки ревюта, май са два вида - със и без зарядно в комплекта.

Нямаше зарядно, а и не ти трябва. Има си USB-C приставка, така че всяко зарядно със fast charge можеш да ползваш.
Дойде ми подарък от Samsung защото pre-odred-нах Note-а. 

(2017-11-22, 11:59:45)GT написа:  Да попитам и аз тъй като обмислям покупка на Wireless Fast Charge за моя Нот. Има ли някаква разлика м/у този който е за Galaxy S8/S8+, защото никъде не намирам обява за Note 8.

Само дизайна. И уж по-добро. Зарежда всеки wireless charge телефон. Аз зареждам и S7 edge-а с него. Няма проблеми.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Аз сега се сетих че моя Wireless fast charger пристигна със зарядно и кабел в кутията и си ги ползвам тях. Това което си идва с телефона го прибрах в кутията защото не ми трябва. Като съм в леглото и трябва да зареждам телефона откачам кабела от стойката и го бодвам в телефона. Като ще заспивам го връщам на стойката и хвърлям телефона отгоре да се дозаредиSmile А кабела от комплекта на телефона го сложих в колата да го използвам.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

На мен ми пристигна Spigen Crystal Hybrid от пича от ОЛХ за който прочетох тук.Всичко е точно и съм много доволен.Самия кейс е много приятен на допир и чудесно пасва за телефона.Също така много ме кефи това че тази"подпирачка" отзад на кейса -първо може да се маха ,второ е с магнитче което помага за прибирането му и трето е със пружинка която помага да се изважда супер приятно.
P.S.Сега прочетох че това е ivan_g -горещо препоръчвам

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай

Колеги, как влияе това безжично зарядно на живота и запазване качествата на батерията? В дългосрочен аспект. Има ли анализи и/или мнения?
Благодаря ви

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

(2017-11-23, 19:28:18)scorceni написа:  На мен ми пристигна Spigen Crystal Hybrid от пича от ОЛХ за който прочетох тук.Всичко е точно и съм много доволен.Самия кейс е много приятен на допир и чудесно пасва за телефона.Също така много ме кефи това че тази"подпирачка" отзад на кейса -първо може да се маха ,второ е с магнитче което помага за прибирането му и трето е със пружинка която помага да се изважда супер приятно.
P.S.Сега прочетох че това е ivan_g -горещо препоръчвам
Може ли мнение дали профила на калъфа ще понесе стандартен скрийн протектор без да го повдига. Или задължително протектора трябва да е кейс френдли профил.
Благодаря предварително

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-11-23, 22:07:34)omax написа:  Може ли мнение дали профила на калъфа ще понесе стандартен скрийн протектор без да го повдига. Или задължително протектора трябва да е кейс френдли профил.
Благодаря предварително

Моя е с протектор , но честно казано не обърнах внимание какъв е. Купих го от Главната в Пловдив и служителя веднага го постави.Няма мехурчета, чувствителността е чудесна.Само знам че не е стъкло и странично оставаше съвсем съвсем малко непокрит дисплей.Цената беше 15 лв

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай

Здравейте, да попитам и аз по-стария модел на безжичното зарядно за Note 5,S7, S7edge ще зарежда ли този модел ? И ако да възможно ли е някакъв проблем с батерията ? Не виждам разлика във ампери и волтажи на 2те ?

|SAMSUNG GALAXY NOTE 8| Xiaomi Redmi Note 9 PRO | POCO F3 |
Цитирай

Би трябвало да зарежда, но бавно.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

А от дъното на компа през USB Тип-C, дали е добре да се зарежда? Понеже там амперажите са по-големи, а порта често го ползвам....
Цитирай

Ако имаш USB-C to USB-C кабел, и такъв порт на компа ще стане бързо зареждане.
Аз си купих такъв и е супер бърз...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Някъде го дават USB 3.1 Type-C достига 20V / 5A мощност със скорост 10 Gbit/s. Като предимства са, че копира и зарежда бързо, но аз питах друго.....

При често зареждане, тези 5А дали не идват твърде много? Ако наистина са толкова. Понеже ампер клещите още пътуват и не мога да измеря....
Цитирай

Аз ще взема да си купя Type-C to Type-C кабел да го свързвам с лаптопа. Там имам два порта. Не че съм се скъсал да го свързвам с компютъра ама все ще се наложи Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Кейсове SPIGEN от алиекспрес. Който не го бърка бавната доставка, цената е добра.
https://spigen.aliexpress.com/store/grou...0bb4AhncqA

SAMSUNG GALAXY NOTE 8
Цитирай

Кажете някаква марка стъкло, което залепя и в средата.....днес дадох 30лв. за стъкло с което телефона се усеща като от първите тъч нокии,трябва да натискам много здраво. Може да е и обикновен протектор, просто да има нещо върху дисплея което да не пречи на работата му.

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай

Аз сериозно обмислям покупка на whitestone dome glass. Много суперлативи чета за тоя протектор. Малко му е висока цената но от това което четс явно си заслужава.

Galaxy S3 - Galaxy Note 4 - Galaxy S7 - Galaxy Note 8 -Galaxy S21 Ultra
Цитирай

Ами като се има в предвид,че по магазините едно обикновено стъкло е по 40лв., то цената от 29.99$ в Амазон не е никак висока. Парите не са проблем за мен, но ако има от БГ къде да се поръча ще е по добре.

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай

В БГ не съм го срещал това стъкло специално. А и ако го има гаранция ще искат не 60 долара, а 120 че да си избият наема на магазина.

Galaxy S3 - Galaxy Note 4 - Galaxy S7 - Galaxy Note 8 -Galaxy S21 Ultra
Цитирай

Виждаме как се слага,а някой знае ли как се сваля ако се наложи?
Цитирай

Може би с големия чук Smile. Надали има разлика в свалянето от други протектори. Това лепило не е епоксидно все пак.

Galaxy S3 - Galaxy Note 4 - Galaxy S7 - Galaxy Note 8 -Galaxy S21 Ultra
Цитирай

Сваля се лесно
https://youtu.be/3NjKnkWmoUI

SAMSUNG GALAXY NOTE 8
Цитирай

Откъде най-изгодно мога да поръчам 2бр whitedome glass за ноута ?
Цитирай

Пробвах го вчера. Много е добър. Съвместим е с моя Spigen Cristal Case. Ако го поставяте се уверете че стъклото е поставено максимално надолу

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай

(2018-01-12, 19:47:57)m.dachev80 написа:  Пробвах го вчера. Много е добър. Съвместим е с моя Spigen Cristal Case. Ако го поставяте се уверете че стъклото е поставено максимално надолу

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Откъде го взе стъклото?

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)