Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за нашите Note 8
#76

(2017-10-05, 08:11:26)Boneti14 написа:  Мерси,ще пробвам.

Но ми се струва малко безумно,че няма опция за нещо такова,а трябва да се сваля приложение.
YouTube не разрешават да пускаш само звука без картина заради рекламите от които печелят. По същата причина не разрешават и да сваляш... Но има други приложения които го правят "зад гърба им" за тяхна сметка

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#77

(2017-10-05, 09:59:29)ivanov_km написа:  Аз съм го поръчал точно него и го чакам, чакам и черен телефон от Виваком. В момента в който се съберат ще кача снимки в темата.

И аз ще изчакам колега да постнеш снимки да видя при теб как ще изглежда, защото и аз чакам да ми дойде черния ноут от Теленор и мисля да си поръчам и един Neo Hybrid.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#78

Аз си купих Neo Hybrid Crystal Gunmetal. За съжаление съм на работа и нямам друг телефон от който да снимам нота с калъфа. Мога само калъфа да снимам... ето този http://www.ebay.com/itm/272816254219

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#79

Здравейте!
Най-сетне и моят пристигна днес. Не ми се обадиха, отидох случайно да проверя и имаше черен - 1бр.
Взех го и самото усещане на тоя телефон в ръката те кара да се усмихваш.

Искам да си взема кейс, прозрачен, някой да ми препоръчате?
Плюс, оригиналният протектор от самсунг има ли го вече по магазините?
Цитирай
#80

Spigen Ultra Hybrid прозрачен, ако има от къде да си го купиш. Пази много добре и не скрива красотата на телефона.
Мисля че и този е аналогичен на него от Krusell, но него не съм го виждал и пробвал:
Krusell

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#81

Аз поръчах тези:

Look what I found on AliExpress
http://s.aliexpress.com/aMF3eUze
[img]webkit-fake-url://b9391da9-2dea-418c-b644-e1eeb51a9791/imagepng[/img]
и

http://s.aliexpress.com/3MfQ3eA7
[img]webkit-fake-url://3c4ef22c-1d03-4357-b290-7e12bf0d6f6c/imagepng[/img]

Въпреки, че не съм взел още телефона, но имам намерение  Visslar
Цитирай
#82

Това ще е интересно, така наречената течна защита.

https://www.spigen.com/products/screen-p...ano-liquid

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#83

Няма ли го вече оригиналният от Самсунг протектор?
Цитирай
#84

Аз взех един стъклен протектор, който на първата минута го махнах защото се загуби чувствителността на дисплея като в някой зони на 100%. Просто не на всякъде ляга за дисплея иначе изглеждапе страхотно но....
Цитирай
#85

Аз си мисля да поръчам Spigen Neo Flex, но ме притеснява да не окаже негативно влияние върху чувствителността на писалката.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#86

Аз взех на X-one защитно стъкло с някаквагорила е опаковката и съм много доволен. Чувствителността е супер. Единствено като недостатък е че не залепва идеално по ъглите на дисплея. Залепва но има 2-3 места където не иска.

Galaxy S3 - Galaxy Note 4 - Galaxy S7 - Galaxy Note 8 -Galaxy S21 Ultra
Цитирай
#87

Казаха ми, че тези видове защитни стъкла след някой др. месец се отлепвали, а там където не прилепват плътно за стъклото се натрупвали прахоляци и точно на тези места се случва да се одраска дисплея. С две думи май няма начин да се сложи твърд протектор на този телефон освен от тези дето се изпичат в UV лампа, но там цената става над 100 кинта и не е изключено да остане цънка въздух в лепилото.
Цитирай
#88

Тук е истината, младежи, ако Ви се дава стотачка:

Whitestone Dome Glass

Цитирай
#89

Е за това и аз говорех. Не ми е ясно ако трябва да се отлепи този протектор как стават нещата с това лепило или то в крайна сметка не стяга чак толкова много и остава като твърд гел между двете стъкла?
Цитирай
#90

Само да вметна и един от недостатъците на тоя протектор който ми дойде веднага на ума,а той е :
Няколко пъти си давахме различни телефони със различни проблеми на Самсунг Сервиз и при вземането на телефона изрично ми казваха че няма как да вземат със стъклен протектор както и какъвто и друг вид протектор който предпазва самият телефон.Както и без батерия кабел слушалки и т.н....!Това все пак става в Австрия в България може да е друго.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#91

Днес си взех Clear Cover на Самсунг, прозрачен, цена 23лв. Исках да е черен, но почти не се забелязва. Доволен съм, не се губи красотата на самия телефон, а дори вече не се хлъзга от ръката. Истината обаче е, че LED view cover-а ми взе акъла. Прекрасен калъф за прекрасен телефон.

Въпросът ми е мога ли този телефон да си го използвам без всякакъв вид протектор, на голи?
Да, глупав въпрос е, но който е дал 1000+ лв за телефон иска пълна сигурност. Да не го надраскам със стилуса?
Цитирай
#92

Аз когато бях със Нот4 си карах без протектор и след 2 години използване няма и драскотина като съм ползвал писалката не чак толкова активно. До колкото чета сега Горила 5 е по мека и била по склонна към драскане но не знам дали това все пак е така.
Цитирай
#93

И аз четох ей сега, че новата горила е по-склонна и след няколко дни се получават много малки надрасквания. Обаче не засягали екрана, самата обвивка на стъклото се драскала, но пак си е надраскано. Препоръчват използването на обикновено фолио за такъв тип надрасквания, иначе нямало нужда от допълнителни стъкла, защото това било предостатъчно здраво.
Моето решение е да чакам оригиналното фолио на Самсунг.
Цитирай
#94

Някой пробвал ли е liquid glass като вариант? Гледам че са много устойчиви.

Galaxy S3 - Galaxy Note 4 - Galaxy S7 - Galaxy Note 8 -Galaxy S21 Ultra
Цитирай
#95

Аз четох и гледах ревюта на тоя whitestone dome glass и всички били много доволни.

Samsung Galaxy Note8 Duos Midnight Black
Цитирай
#96

(2017-10-13, 16:51:00)DxM_Shadowfury написа:  Някой пробвал ли е liquid glass като вариант? Гледам че са много устойчиви.

Аз мисля да го пробвам.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#97

Е това, мамка му не знам какво е и как действа като протектор? Струва ми се голяма шашма.
Цитирай
#98

Ами то докато не се пробва няма как да се разбере, но ми се струва, че щом е на Spigen ще е добро.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#99

Грешно е това умозаключение за spigen. Преди години ставаха, сега са ширпотреба.Купувал съм стъкло за 69 киннта, нещо от сорта-tr glass... Еми китайско от 1$ е по-добре изрязано, по мярка.
Цитирай

Може и така да е може и да не е. Докато не се пробва този продукт няма как да се разбере дали става или не.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)