Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за нашите Note 8

(2018-02-21, 22:32:02)omax написа:  От къде ги взимате тези фолия, които залепват така добре?

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Писал съм за фолиото с което съм в момента, виж по темата.
Цитирай
Аксесоари

Потърси за TPU в алиекспрес примерно, марки много, но най-важното е да не си с 2 леви ръце Big Grin
Цитирай

Здравейте, не съм ползвала Note до сега (нито държала, разцъквала и т.н.). Интересувам се за какво ползвате писалката? Сто процентов аналог ли е на пръста, но с бонус прецизност, може би? Има ли и други функции, които с пръст не могат да се ползват? Опитвам се да си отговоря на въпроса - дали бих я ползвала, колко, кога (ако взема Note)? Вероятно е въпрос на навик и затова се интересувам от споделеното от реални ползватели Smile Като имам път до The Mall, вероятно ще мина през Samsung Ent. Store и ще разгледам, разпитам Smile Но бих се радвала и на потребителски отзиви и впечатления Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Аз нямам Ноте, но знам, че много лесно се пише с нея, което е голямо предимство. Нали се сещаш, че едно е да пишеш с химикалка , друго е с пръст.
Цитирай

Здравей Divna,
Във всичко е по-добре от S8/8+, абсолютно във всичко. Навярно с батерията е една идея по назад от 8+, но не е голяма разликата ...
Писалката си е направо второ устройство. Аз лично я ползвам всекии ден. За какво? Ами за всичко. Но най-често за преводи. За смятане на различнк валути. За монтаж на клипове и снимки е направо приказна. Не умея да рисувам иначе и за това бих я ползвал. Гледам по света има хора творят чудеса с нея в това отношение... Апарата ще ти хареса много...
Аз лично чаках с нетърпение S9+, но не можаха да ме убедят да сменя Нота ... Остава да чакам Нот 9 Smile

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Благодаря Ви Smile Писането ме затруднява, като съм с маникюр, т.е. почти винаги Smile Така, че това улеснение ще натежи на везните в полза на Note (vs. Galaxy). Обмислям девятката (Note), като излезе Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Писалката е много удобна ако свикнеш нея, друго устройство си е.
Напрмер, аз си водя бешежки в ресторанта който работа, вместо да е на хвърчащ лист и може да се загуби.
Записки си водиш. Кога какво трябва да се поръча да се достави, инвентора.
Подържа PFD можеш да попълниш и разпишеш документ и директно разпечатваш.
Ако си художник, има доста добри програми за рисуване, аз не ползвам но има хора които правят страхотни скици.
На места не можеш да маркираш и копирап текст, писалката го прави с натискането на бутон.
Ако свикнеш може да се пише все едно химикалка и разпознава текста който пишеш.
Софтуера за писалката е скрит в самия софтуер на телефона, не се вижда, но когато го ползваш е безпроблемно.
Има по призицно разпознаване на диспея от пръста.
Винаги исках да имам Note, но старите модели не са това което е Note 8. Note 7 беше супер ама гърмеше, това ме спря от купуването му, а го изтеглиха от пазара. Сега този, поне за мен е супер телефон.

Но има едно НО, винаги. Ако не я извадиш day one, никога няма да я ползваш и ще си имаш най-нормален телефон.
Точно затова Note е Note Smile (бележка), а за да си водиш бележки както ти трябва? Писалка Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Здравейте, някой дали е пробвал да си сложи обикновения протектор с LOCA GLUE. Подобно на доумглас  https://www.youtube.com/watch?v=fNHAAaKptgc Има още много клипове.
Има и тема в хда.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8
Цитирай

Аз си взех оригиналния кейс на Samsung Clear View Standing Cover и съм доволен за сега.

[Изображение: 20823152.jpg]

[Изображение: 20822949.jpg]

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

(2018-03-04, 16:04:29)GT написа:  Аз си взех оригиналния кейс на Samsung Clear View Standing Cover и съм доволен за сега.

[Изображение: 20823152.jpg]

[Изображение: 20822949.jpg]
А имам един въпрос за този калъв , отпред имали гумичка на предният прозорец , защото имах такъв на S7 edge и дрънчеше на пластмаса като го затваряш и ме дразнеше много , и да попитам тези които ползват DeX station какъв калъв да си взема за да не го вадя постоянно като го слагам на station- а .

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
Цитирай

Да има силиконово покритие от вътрешната страна на капака и няма никакво дрънчене при затваряне.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

(2018-03-07, 21:19:21)GT написа:  Да има силиконово покритие от вътрешната страна на капака и няма никакво дрънчене при затваряне.
Това е добре защото на edge беше трагедия и то голяма за мен , а на DeX - a дали ще стане без да се маха Smile

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
Цитирай

(2018-03-04, 16:04:29)GT написа:  Аз си взех оригиналния кейс на Samsung Clear View Standing Cover и съм доволен за сега.

Лесно ли се вади писалката от тоя кейс

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Да колега, писалката се вади без никакъв проблем. Относно питането на колегата @jaryy дали ще стане на DeX без да се маха, не зная тъй като нямам DeX станцията за да пробвам, но си мисля, че щом е оригинален аксесоар на Samsung би трябвало да няма проблем.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Аз си взех този калъф, пасва идеално и можеш да разцъкваш дори когато е затворен капакът
https://dice.bg/4smarts-kyoto-always-on-...-item31741

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Добро утро на всички,
Реших да се похваля с новата си придобивка и да Ви напиша няколко думи за нея...
Преди месец и половина си поръчах батерия кейс от Алито... Пристигна преди седмица и реших първо да го тествам и тогава да се хваля с него.
Ще започна с дизайна: Използваните материали са много добри, високо качество. Изработката е много точна и телефона ляга в кейса много плътно, без никакви луфтове. Погледнат фронтално телефона не променя размерите си. Не повече от милиметър от долната страна се увеличава размерът му и по-малко от милиметър от всички останали страни...
За сметка на това дебелината му се увеличава 2-2,5 пъти. Телефончето си става сериозна тухла.
Също така теглото се увеличава почти двойно.

Минуси - трудно се извежда молива. Отворът му е малък и са нужни тънки пръсти за процедурата Аз успявам с кутрето, но не е лесно. Не е и болка за умиране, моливът е използваем.
Трудно се натискат бутоните. Възможно е с използването това да се промени, но засега е така...
Дебелината и теглото също бих отбелязал като минуси...

Плюсове - изключително плътното обхващане на телефона. Телефона и кейса се превръщат в едно цяло. Все едно са излети заедно.
Светлинният индикатор, които показва нивото на заряда в батерията(работи точно) .
USB изходът, които позволява зареждането  на други устройства от батерията чрез кабел.
Скритото краче в корпуса е удобно за гледане на видео...
Най-големият плюс за мен е това, че заредил веднъж телефона и кейса не се сещаш за зарядно 3-4 дни... Поне при мен е така.. И то при сериозно използване на телефона...
Батерията се зарежда много бързо от оригиналното зарядно на телефона. Освен това самата тя зарежда много бързо телефона, дори ми се струва, че го прави по-бързо от зарядното. Не съм замервал и това ми твърдение може да не е точно.
Също така много голям за мен плюс е това, че в процеса на зареждане си използвал телефона нормално. Без да си се омотал в кабелите на зарядното или преносими батерии...
Цената, тя е просто смешна за това качество...

Като заключение ще кажа, че си струва да имате подбен аксесоар под ръка. Няма дае много удобен при леко облекло и малки джобове, но за туризъм ( във всичките му форми )е за предпочитане пред преносимите батерии...


Во всех 6500 мАч Батарея чехол для Samsung Galaxy Note 8 Smart Мощность Зарядное устройство чехол для Samsung Galaxy Note 8 кронштейн Капа Fundas

 https://www.aliexpress.com/item/6500mAh-...autifyAB=0 Copy to Clipboard

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

То всичко изглежда добре, но е силно НЕпрепоръчително да се ползва редовно външна батерия, още повече от неизвестен производител. Подава грешно напрежение и след време ако се ползва постоянно нищо чудно да ти скапе батерията или модула за зареждане. И почва да ти изписва като време до пълно зареждане 4-5-6 часа, вместо като 1-2 часа, както е нормално. Другото е, че се получава ефекта на постоянно включен в зарядното лаптоп - батерията си заминава неусетно. Ти си знаеш, но аз не бих си подложил телефона на такова нещо.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Съгласен, в дългосрочен план не е добра идея, за 1-2-3-4-5 излета в планина - ок.
Цитирай

Поръчах domeglass от mobilefun.co.uk. Около 96 лева излезе. Още не е пристигнало де...

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай

Всъщност не е така. Грешката е моя, че не написах, че кейса разполагас бутон чрез които ръчно включваш и изключваш зареждането. Телефонът не се зарежда постоянно, а само когато ти решиш, че е нежно!
Това би могло да се отнесе към плюсовете.

Пс: Реално използваш външна батерия, която е залепена за телефона и не се нуждаеш от допълнителни кабели за да я използваш...

Пс: Ако мен някои ме попита - дали предпочитам да използвам телефон с 9800 mah. батерия, или такъв модулен вариант, то аз бих заложил на модулният вариант. Дава ми право на избор, а при другият вариант винаги си носиш тухла с теб...
Да не споменавам, че за тази цена добър Кейс е трудно да си купиш в България...

4bc7320978695.html][Изображение: 20978695_m.jpg][/URL]

[Изображение: 20978725_m.jpg]
[Изображение: 20978735_m.jpg]
[Изображение: 20978747_m.jpg]

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

А и тези когато са закачени към зарядно тези кейсове първо пускат тока директно към телефона, докато не се зареди и след това се зареждат те. Или поне моя модел е така.
@nedelchev nikolai, предполагам, че OTG функцията и с този не работи?

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай

Коя функция ?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Да работиш с USB флаш памети или периферия посредством включения в комплекта адаптер.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай

https://ru.aliexpress.com/item/Clear-Tra...60656.html

Пасва идеално, за тази цена е подарък направо.
Цитирай

https://de.aliexpress.com/item/For-Samsu...90586.html
и тоя не е лош като за цена и качество.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)