Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при добавяне на рингтон
#1

Здравейте. Става въпрос за Redmi note 4x с последния Global Stable - 8.5.4.0

При опит за задаване на рингтон (цялостен или за контакт) дава стандартно списък с рингтоновете, както и + за добавяне на такъв от приложението за музика, от файловата система и от приложението за звукозапис.
Най-бързо би било през файловия мениджър да се стигне до нужната мр3-ка, но... папките ги дава празни, нито във вградената памет, нито в SD картата.
През останалите опции пада голямо търсене и има значение как е настроен музикалния плеър, за това дали ще се покажат нужните за тон за звънене .. песни.
Та.. въпросът ми е дали други с тази версия на рома си виждат папка пълна с музика като празна?

и дали сте открили друг начин за добавяне

На ми макс 2 го няма този проблем
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен също е така. Обаче ако копирам mp3-ките в MIUI/ringtone ги виждам в раздел "Моите мелодии" . Не е решение, но все пак...
Цитирай
#3

Всичко ми е в Мелодии (от плюсчето откъдето се отива и във файловата система) и мога да ги сменям спокойно от контактите . Във файлове наистина не виждам изтеглените mp3 файлове, само във мелодии. Само че съм с 8.5.8 и не съм пробвала да сменям докато бях на 8.5.4.
Цитирай
#4

Като последна официална версия дава 8.5.2.0

Само не разбрах какво имаш предвид под мелодии
Цитирай
#5

Нямам никаква представа защо, но тая седмица успях да ъпдейтна, никаква идея във вторник или във сряда беше. Версията си е глобална и стабилна. Само помня че на актуализацията в скобички пишеше че е вечерна.
Цитирай
#6

Аз съм объркал моделите. Това е било от 4х, дето съм гледал. 8.5.4.0 е последното за ноте 4.
Както и да е. Пуснах репорт.
Гласувайте, ако имате проблема

http://en.miui.com/thread-872018-1-1.html
Цитирай
#7

При мен нито един от изброените проблеми .
Цитирай
#8

Rom?

Explorer:
   

Избор на тон на звънене:
   
Цитирай
#9

И аз нямам тоя проблем сега тествах ( 8.5.8.0 версия 7.0 андроид)
Цитирай
#10

И при мен има същия проблем. Методът който използвам е - чрез плюсчето, после не чуквам папка (защото именно не ми разпознава файлове, без значение от формата), ами отварям някой плеър и оттам добавям.

Acer Iconia Tab A200 , Asus Memo Tab HD 7
Цитирай
#11

Да, ама пада голямо търсене. Иначе не е напълно невъзможно да се добави
Цитирай
#12

И при мен го има този проблем, въпреки, че телефона е друг. Но аз използвам друг файлов мениджър и с него няма проблем.
Цитирай
#13

И се показва в списъка с опции?
Може ли screenshot
Цитирай
#14

(2017-09-23, 08:18:23)suffer написа:  И се показва в списъка с опции?
Може ли screenshot

Може да си сложиш мелодия директно от приложението Zedge,или пък смс тон аз така правя или пък тон за контакт
Цитирай
#15

(2017-09-23, 08:18:23)suffer написа:  И се показва в списъка с опции?
Може ли screenshot


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#16

Супер. Ще тествам
Цитирай
#17

Със Zedge-то не става ли най-лесно наистина?!Аз така си слагам каквото ми хареса.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#18

И при мен го има този проблем. Неговия файлов мениджър не вижда mp3-ките в директорията "рингтонове" и казва, че е празна. Viber не може да смени системния рингтон ако се опиташ да го промениш. Може да е проблем на вайбъра, версията ми е 7.5.0 ... нещо си. Дано да го оправят.

- Добър човек е този, който се отплаща на другия с добро /Платон/
Motorola Milestone, XPERIA Arc S, Samsung GALAXY Ace 3 Duos, Motorola Moto G 2014, Moto G 3rd, XAOMI Redmi Note 4X
Цитирай
#19

За тоновете на Viber има решение.
1. Settings
2. Installed app
3. отива се на приложението
4. app permissiion
5. всичко трябва да е включено с изключение на sms и location
----------------------------------------------------------------------------------------------
Горния пост не ми разреши да го редактирам

- Добър човек е този, който се отплаща на другия с добро /Платон/
Motorola Milestone, XPERIA Arc S, Samsung GALAXY Ace 3 Duos, Motorola Moto G 2014, Moto G 3rd, XAOMI Redmi Note 4X
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)