Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дефекти и хардуерни проблеми при Note 8
#26

Имам B&O Beoplay A1 , не се носят така 640 грама ( с калъфа) ... Та като ми е недостатък само Smile

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
Аксесоари
#27

Темата е "Дефекти и хардуерни проблеми при Note 8", а повечето постове изобщо не касаят дефекти в телефона и по този начин ще се омаже и обезсмисли заглавието на темата.
Цитирай
#28

Благодаря много за отговорите и съветите.Явно ще трябва да го поръчкам още доста.
Цитирай
#29

(2017-10-04, 08:28:47)ivanov_km написа:  Темата е "Дефекти и хардуерни проблеми при Note 8", а повечето постове изобщо не касаят дефекти в телефона и по този начин ще се омаже и обезсмисли заглавието на темата.

Наистина доста се омаза темата, но това може само да говори добре за телефона..... Smile Няма дефекти и хардуерни проблеми, поне за сега.

Huawei P40 Pro+
Цитирай
#30

Аз също нямам розовеещи краища на тела, еди ствено синкаво  по извивките отляво и отдясно, но това е разбираемо при извитите дисплеи. Понеже се шашкам от такива неща и веднага отидох до няколко магазина на мобилни оператори и техното и навсякъде е така на изложените осмици. 
Cool
Цитирай
#31

Колеги, снимах няколко видеа на ограничена светлина. На всичките ми се получиха някаква аномалии със звука, като се губеше единия канал. От сега да кажа, че микрофоните не са запушвани и върху тях не е имало някаква преграда. Ето примера: НА 1,38 минута е първата аномалия. Батерия - 12 %

https://www.youtube.com/watch?v=v9s2ptQsaCo

На 2,18 се пооправя, а на 3,20 става страшно.
Цитирай
#32

Забелязвам , че когато качвам истории в инстаграм или мейсинджър или фейсбук истории, качеството на звука е под всякаква критика . При S8+ нямаше такова нещо ... Същото и при видео клиповете се получава

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#33

Това за което аз говоря, е и на телефона, преди да го кача.
Цитирай
#34

@vladdark хм, много интересно. Аз преди съм имал проблем (на S7 edge) имаше разминаване на звук и картина ако снимам повече от 5 мин. Но при обработка си е нормално.
Каква резолюция го снима на QHD или UHD?
Ще тествам и аз...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#35

QHD 2560x1440. Много смотано така... На почти всички клипчета се получава това с една или друга сила
Цитирай
#36

Това според мен се дължи на софтуерен проблем и може би със някоя актуализация ще го оправят.
Цитирай
#37

Колеги , има ли опция да се изключи стерео звука при запис на видео и да е моно ? На момента много ме дразни по време на запис на видео ....

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#38

Колеги някой забелязал ли е дали има светене между лайсната на дисплея и металната рамка? Днес като се загледах на по висока яркост и на светъл фон забелязах, че от едната страна свети леко по цялата дължина с дебелината на косъм.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#39

Колега, на първата страница съм качил снимка, погледния и сподели дали проблема е като на снимката.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#40

По същия начин е само, че по слабо се забелязва при мен. И се вижда когато погледна направо срещу дисплея, а на тази снимка е снимано от страни. Няква идея на какво се дължи това нещо?

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#41

@GT, поводи за гаранция недей използва още. Ще ти обясна каква е тази "лента" светлина.
Понеже диспеля и много близо до рамката и просто светлина прозира през лепилото което държу диспея за рамката. Изгаси ламБата в стаята, усили екрана на максимум (не гледай в него) и ще забелешиш много финна линия светлина по края на целия дисплия. Не е дефект, а просто светлината прозира през лепилото. Вижда се само ако искаш да го видиш Smile
Аз сега екпериментирах и се вижда много малко... Ич не ме бърка, а и се вижда САМО и единсвено на Max осевтеност Smile
Съмнява ме да е дефект

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#42

Да наистина е така на макс яркост на бял фон и на абсолютна тъмнина се вижда мн слабо и от двете страни, само от дясно долу е малко по силно от начало където го бях забелязал. Иначе на осветено място изобщо не се забелязва нищо. Изобщо не смятам да ползвам гаранция за това, няма смисъл да ми отварят телефона за тази дреболия. Според мен на 90% от телефоните го има това нещо просто хората не са били бдителни достатъчно да се взират в пълен мрак на макс яркост за да го забележат.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#43

В XDA форума има една дълга тема за това явление, което изобщо не може да се класифицира като дефект защото не е. Моят телефон е в кейс на спиген, който покрива съвсем малко тази зона и грам не ми е хрумвало даже да проверя за това явление на телефона при мен имали го.
Цитирай
#44

Колеги, сега прочетох становището на Google за burn-in-screen issues, казват че е нормално при флагманите или че имат идентичен брой с този дефкт както и при останлите производители!! Тъ, вие имате ли такива проблеми? Аз нямам burn in, бутоните ми се крият постояяно, и аз си ги търся когато ми трябват, на AOD ми е само една картинка без Home бутона, щото аз си го знам че е там, не ми трябва да го гледам . Smile
При вас нещо?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#45

И аз нямам за сега проблеми с екрана и тем подобни.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#46

(2017-10-27, 08:40:28)ИванМатин написа:  @GT, поводи за гаранция недей използва още. Ще ти обясна каква е тази "лента" светлина.
Понеже диспеля и много близо до рамката и просто светлина прозира през лепилото което държу диспея за рамката. Изгаси ламБата в стаята, усили екрана на максимум (не гледай в него) и ще забелешиш много финна линия светлина по края на целия дисплия. Не е дефект, а просто светлината прозира през лепилото. Вижда се само ако искаш да го видиш Smile
Аз сега екпериментирах и се вижда много малко... Ич не ме бърка, а и се вижда САМО и единсвено на Max осевтеност Smile
Съмнява ме да е дефект
не прозира през лепилото. Част от светлината минавайки по стъклото рефлектира по повърхността на металната рамка

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай
#47

И при мен няма проблем с burn-in screen и аз съм скрил софтуерните бутони и не ползвам AOD. Иначе гаранцията покрива ли burn-in?

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#48

Някой да има този проблем
https://www.kaldata.com/featured/galaxy-...64345.html

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#49

Да чукна на дърво за сега нямам нито burn-in screen, нито описаното замръзване на дисплея. За burn-in screen не мисля, че го провокирам защото навигационните бутони ги скривам, а AOD не ползвам никога. За явлението burn-in screen отдавна е известно, че е проблем на плазмените дисплей и на OLED дисплейте при изобразяване на статично изображение за по-дълго време на дисплея.
Цитирай
#50

Доколкото знам AOD не изобразява статично, а динамично, точно заради това.

Samsung Galaxy Note8 Duos Midnight Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)