Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дефекти и хардуерни проблеми при Note 8
#51

Аз съм си настроил АоД-то да се изключва между 11 и 6 сутринта. През деня ми е ценен и ми показва за мен ценна информация и не искам да се лишавам от екстрата от страх за дисплея.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
Аксесоари
#52

Замръзвал бил, от студ ли?
Моя няма такива проблеми. И аз имам AOD, но burn-in за сега, и дано, не Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#53

AOD то при мен изчезва след известно време. Като го пипна и пак се появява. А честно казано, да си налял една кофа пари в техника и после да и слугуваш - не е много смислено. Тя ще служи на мен, не аз на нея.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай
#54

На някой да му се е случвало докато е в покритие, да получи смс, че има пропуснати повиквания?
Бесен съм, за 2-ри път тази седмица получих днес. Винаги на телефони на самсунг се случва!
телефона го имам от 16 септември и не е правил такъв проблем. По принцип не съм от хората
дето пишат често по форуми , ама и 2 пъти ми забива телефона в приложението поща на самсунг!
Чакам само да излезе Huawei Mate 10 , за да се отърва от този боклук. Купих го заради камерата -
а всъщност не е нищо особенно, още не могат да оправят баланса на бялото при автоматични
настройки при ниска осветеност. Същия проблем го имах и с С7 едж.... И странно, но като бях на Еджа , почти никой не
спомена за забиването на телефона във фейсбус месинджъра!?
Цитирай
#55

До сега нямам СМС за пропуснато повикване, нито ми е забивал телефона. С фейсбук месенджера също не съм имал проблеми.
Цитирай
#56

(2017-11-05, 20:10:52)ivanov_km написа:  До сега нямам СМС за пропуснато повикване, нито ми е забивал телефона. С фейсбук месенджера също не съм имал проблеми.


  С фейсбук месънджъра съм нямал проблем на Ноута, ставаше въпрос за Galaxy s7 edge.
Цитирай
#57

И аз съм нямал споменатите от теб проблеми-нито на Note8 ,нито на S7 EDGE

SGS 1, SGS 3, SGS 5, LG G4,iphone 7,SGS7 edge
Note 8 GOLD
Цитирай
#58

Колеги , на вас случва ли ви се , да ви се сменява сама резолюцията на камерата ? За момента 3-4 пъти ми се сменя само на 8mp , и ръчно си го настройвам пак на 12mp

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#59

(2017-11-20, 00:16:48)TVD написа:  Колеги , на вас случва ли ви се , да ви се сменява сама резолюцията на камерата ? За момента 3-4 пъти ми се сменя само на 8mp , и ръчно си го настройвам пак на 12mp
Ако снимаш 16:9, то си е 8 мр. 12 мр може ако снимаш 4:3 формат.

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk
Цитирай
#60

Да , разбирам , но ми е интересно как така сама си сменя резолюцията (нито доближавам със зуум-а , нито нищо) . Ше пробвам да изчистя кеша и ше видя как ше е натам

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#61

(2017-11-20, 00:41:28)TVD написа:  Да , разбирам , но ми е интересно как така сама си сменя резолюцията (нито доближавам със зуум-а , нито нищо) . Ше пробвам да изчистя кеша и ше видя как ше е натам
Преди няколко дни и аз забелязах това.
А съм почти убеден, че когато взех телефона, бях настроил на максималната резолюция.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай
#62

Ако пипате нещо по "performance mode settings" или "power saving mode" може да промените резолюцията без да се усетите

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай
#63

здравейте иаз сега погледнах и моята е на 8 а я бях оставол на 12 има нещо тука
Цитирай
#64

(2017-11-20, 09:40:43)OXYGEN написа:  Преди няколко дни и аз забелязах това.
А съм почти убеден, че когато взех телефона, бях настроил на максималната резолюция.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Според мен, цъкате "пълен изглед" на камерата и за това Ви променя резолюцията на камерата. Поне при мен това променя резолюцията. [Изображение: 3dc458de5c465fb9907c96581609749a.jpg][Изображение: 96292757833987d9aaf25542c2157d4c.jpg]

☆RuShY☆
•SamSunG NoTe 8• & •SamSunG NoTe 4•

☆ SamSung S23 Ultra ☆
Цитирай
#65

(2017-11-20, 19:47:10)RuShY написа:  Според мен, цъкате "пълен изглед" на камерата и за това Ви променя резолюцията на камерата. Поне при мен това променя резолюцията. [Изображение: 3dc458de5c465fb9907c96581609749a.jpg][Изображение: 96292757833987d9aaf25542c2157d4c.jpg]

☆RuShY☆
•SamSunG NoTe 8• & •SamSunG NoTe 4•
Ако е така е доста тъпо.
Защо трябва да има връзка между големината на снимките и това kak съм си настроил екрана?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай
#66

Мбаааах.. Ей сега го направих този номер и е така ... Като настроиш да е на цял екран , е с 7,9 резолюция ... Бахти тъпнята ...

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#67

Защото за да ти направи снимката с размера на екрана, тоест по-широка но пък по-ниска. Изрязва се от горе и долу. Това което се отстранява се явява разликата в пикселите

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай
#68

Най-оптимално е 16:9. Така и на комп/телевизор запълва плътно екрана, иначе става тясно и за мен гадно и не губиш пиксели. Що да ти реже допълнотелно снимката.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай
#69

Тъй, аз вчера направих малко беля. Бях конекнал телефона и компютъра, и като станах  разбира се кабела след мен.
Телефона падна на земята и се изпльоска на металния крак на масата... по гръб Bu . Калъф нямаше... Обаче имам dbrand skin и не се вижда дали има поражение. ДАНО НЯМА... Все още е със скина. Днес поръчах 2 нови и като дойдат, ще разлепяме да видим дали има повреда...
Малко ме е яд, ама  Visslar

Имам надежда че е здрав.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#70

За яд работа е и аз много съм раздразнен от такива случки но и те преминават за хубаво или лошо.
Моя още не съм го поръчал както споменах в темата Аксесоари, но ако го вземам ще е със застраховка която поема и такива дразнещи моменти .Е не че пак няма да има някаква разправия и компликации със застраховката ,но пак ще е по добре от без никаква застраховка.До къде стигнахме да си застраховаме и телефоните .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#71

Моя го изплясках на земята по екран преди 2 седмици. Добре че имам кейс който леко се подава над екрана защото нямам протектор Smile Заболя ме душата ама няма драскотини или подобни от падането. Имам няколко микроскопични драсконтинки от използването ми. Виждат се ако излъскам екрана до перфектен блясък и го гледам по ъгъл на директна слънчева светлина. При нормално ежедневно ползване НЕ.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#72

И моя чак в радиатора се би па оцеля.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#73

Айде да се и похваля, днес реших да махна dbrand skin-а и познайте? Като нов е. Нищо му няма...
Голям кеф. Здраво стъкло.
Другата седмица иде червения дракон скин на dbrand и ще го сложа Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#74

Това е добре. Хубаво е че скина не е само за украса, ами и пази до някаква степен.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#75

Колеги , имате ли проблем с предната камера ? От 20 селфита - 8 поне са замазани и то без да ми трепка ръката .. Някой с подобен проблем ?

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)