Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дефекти и хардуерни проблеми при Note 8

www.mobilebulgaria.com/news/41971/някои-samsung-galaxy-note-8-и-galaxy-s8-имат-пробл

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Nexus 7 2013 5.0.2 & Samsung Galaxy Note IV SM-N910C-4.4.4
Цитирай
Аксесоари

Да обсъди се това. Не ми се рискува сега да пробвам.
Цитирай

2 пъти го източвах до 0%, включва си се без проблем.Проблема ще е 1 на 10 000 според мен.

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай

Вероятно, някои адски застояли някъде първи бройки.
Цитирай

Това се случи с един от телефоните на детето. Самсунг J5 ак8 не се лъжа. В офис на Мтел ме посъветваха да го оставя на зарядното дълго време. Оставих го и се зареди и вече година си работи супер. Но първите 10 часа май беше, никаква реакция нямаше...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

така по принцип правеха старите тел. Но имаш ли гаранция, щракай с пръсти

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

казваха остави го на заряд и ще тръгне

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай

Щом телефоните с такъв проблем се заменят с чисто нови не виждам причина за тревога Smile.
Цитирай

Както каза колегата щом е гаранционен няма ядове никакви. Само дето оставаш без телефон, ама аз лично почти винаги имам още един два.
Цитирай

Защо да остава без телефон, при гаранционно събитие му се полага оборотен такъв.

 
Цитирай

С подобен проблем предполагам, че ако не веднага то до ден два от сервиза ще издадат протокол за замяна на телефона с нов.
Цитирай

Аа да. Но на мен не ми даваха за това не съм се сетил.
Цитирай

Не се притеснявайте с последният ъпдейт това са го оправили от Самсунг.
Цитирай

(2018-01-01, 02:30:50)ИванМатин написа:  Моята тема съм я свалил от Theme Store и се казва High_contrast_theme и е разработенa от Самсунг.
На мен ми допада...
Ето как изглежда:
[Изображение: 19979807_m.jpg] [Изображение: 19979808_m.jpg]
Добре изглежда. Тегля!  Smile

Galaxy Note 8>Galaxy Note 5>Galaxy S4>...
Цитирай

Може би не е тук мястото но може ли да ми посочите шрифт ,да е по наситен ,по тъмен. Благодаря предварително.
Цитирай

Бих ти предложил с удоволствие, но при Note8 можеш да смениш шрифта само с официалните които има или да си свалиш от Самсунг стора.
На S7 edge който имах си бях инсталирал iFont(expert of fonts) и си бях променил шрифта в целия телефон, без рут права. Много богат лист имат.
Но при Note8 или новия TouchWiz не може да се промени.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Може и при Нота .
[Изображение: 20014400_m.jpg]

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Може да и има само платени. Интересно че при мен не приема кредитната карта като разплащателно средство, а през гуугъл плей става.

Galaxy S3 - Galaxy Note 4 - Galaxy S7 - Galaxy Note 8 -Galaxy S21 Ultra
Цитирай

Добро утро. Имам такова питане. Мои познат се сблъска с странен проблем. При покупката на нов Нот 8 телефонът му набира само някои номера. Не може да звъни на всички, а само на някои и не е известно как си ги избира . 
Става дума за телефон с Снапдрагон в Щатите ...
Някои да има някаква идея на какво може да се дължи това ?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Ако във вкъщи и е на Wifi на Call-ера има опция да звъни чрез Wifi или интернет. И ако отсрешния няма Wifi или Самсунг няма да приеме обаждането.
Изкючете го от Настройки, и пробвайте пак, ако е включен де...

Също така провери във Phone на обажданията иконката са проведения разговор.
Нормалко е "слушалка и стрелка" ако има Wifi включено ще е "слушалка + стрекла + Wifi сигнала"
Ако ме разбра Smile



Edit:
[Изображение: 20329659_m.jpg]

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

За Wifi Calls функцията няма значение отсрещния на какъв телефон е или мрежа. Аз докато си бях в България си я използвах да звъня в Щатите постоянно на всякакви хора но оператора ми го дава като безплатна екстра. Ако оператора я няма екстрата не би трябвало дори да работи.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Благодаря, но явно причината е друга...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Здравейте, в настройки на дисплей, опцията рамки на икони ми стои неактивна, някой друг да е така?
Цитирай

И при мен е така, странно.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

При мен си е активна опцията. Аз съм със темата по подразбиране, ако сте с друга тема може от там да не ви я дава опцията.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Ххаха, да това е проблема, странно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)