Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дефекти и хардуерни проблеми при Note 8

Аз пък засега нямам ядове със самсунга, докато с айфона в подписа ми има лагчета и зависвания, може да са рядко, но дразнят.

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай
Аксесоари

Не е мястото тук да обсъждаме iOS.. ако има желаещи за дебати... има специализиран форум!
Там ще разберете колко е “безпроблемен„ Айфона.
И там има по 100 мнения на ден, за бъгове и софтуерни проблеми!
Не си мислете че е по-различно... същата тиня.
Тук ви тормози Гугъл... там Ейпъл...
Заключване/спъване на процесори.. дрен на батерия, замръзване на камера... и куп други.
Не ме разбирайте погрешно!!! Аз съм последния човек който ще “плюе„ по Ейпъл.
Да... Фен съм на Ябълката още от 2007 г. и имам всички продукти на Apple.
Но някакси ми писна от номерата на мъжа-жена Тим Кук.
10 години едно и също! Май се поувлекох..
@ivan_vylka надявам се да се видим в другия форум, ще помагам с каквото мога!!

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

Ааа, аз и сега съм си там в другия форум успоредно с този. Все пак съм имал 7 от моделите на Apple до сега. Там обаче е по-различно, по скоро хората не могат да се оправят с телефоните си, най-вече заради английското меню, от колкото че има бъгове.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

В кой от двата? Натисни Website под снимката... и виж този ли е?

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

В другия. И в този съм се регистрирал, но не съм влизал от години.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Май и аз обмислям да минавам на Х. Ползвам андроид от 2013г. ,но вече ми писва от безкрайните несполучливи актуализации. Тъй си беше още от времето на 4,3 като излезе китката 4.4. Дано при ябълката да е наред вс.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Siemens C35i--> Samsung X100--> SE K750i--> SE P1i--> Nokia N82--> Alcatel X'pop--> Alcatel Idol 2 mini--> Huawei P8 Lite--> Samsung Note 8--> Samsung Z Fold 2 5G --> Samsung Note 9 US Heart
Цитирай

Не знам какво става но от три дена телефона ми грее като печка. Батерията пада за 2 часа с над 30 % и то с един разговор. Не повече от 5 минути интернет. Направих ресет вече два пъти и същото.. Всички възможни приложения съм им забранил работата във фонов режим. Пробвах да огранича фоновите процеси от Менюто за разработчици същата работа. И друго което забелязвам е че при отваряне на меню телефон-скорошни като няма набрани номера слушалката на дисплея долната част се изобразява със секунди след горната част

Ето за тази част става въпрос


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Я си изключи бързото зареждане и пробвай... при напълно зареден нормално телефон!

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

Пробвах .Същата работа
Цитирай

Има вероятност някое външно приложение ,което си ъпдейтвал или инсталирал наскоро да ти прави този проблем.  
Нов ресет и проба , само със стоковите приложения в началото .

От опит мога да кажа, че има по-хубави телефони от моя, но това са следващите модели от тази марка...   [Изображение: tummenupp.gif]
Цитирай

Вече 2 ресета. Не съм инсталирал нищо освен стоковите. За проба. Ето и сега грее.Имам чувство че ще гръмне
Цитирай

Ами ,тогава опитай, като деинсталираш актуализациите на стоковите и ограничи производителността .

От опит мога да кажа, че има по-хубави телефони от моя, но това са следващите модели от тази марка...   [Изображение: tummenupp.gif]
Цитирай

Хм... за да грее, нещо го държи под „товар“?
Дай шот от консумацията на батерията!
След ресета, връща ли бекъпи или го сетна на ново?
Нещо се е омазало яко при теб!
Аз след ресета съм страшно доволен от батерията!
Днес 1 час и 30 мин. на тежка игра (Star Wars - Galaxy of Heroes) и батерията падна само с 10% и няма и следа от загряване!
Ето ти шот от преди 2-3 дни..

[Изображение: 21301958_m.jpg] [Изображение: 21301959_m.jpg]

Предлагам ти да видиш, какви приложения си качвал последно.. и евентуално нов ресет, без връщане на бекъпи и синхронизации!

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

(2018-04-11, 10:26:54)dinkogospodinov написа:  Вече 2  ресета. Не съм инсталирал нищо освен стоковите. За проба. Ето и сега грее.Имам чувство че ще  гръмне

Ъпдейтна ли Galaxy Apps след ъпгрейда?
Цитирай

(2018-04-11, 10:55:38)vladdark написа:  Ъпдейтна ли Galaxy Apps след ъпгрейда?

Защо трябва да се ъпдейтне

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Всичко е ъпдейтнато.
Цитирай

TNTKZ, защото правиха някакви проблеми и първото нещо което поиска телефона е да се упдейтнат...
Господинов, изчакай да падне батерията и дай шот, както ти каза и Найденов...
Цитирай

(2018-04-11, 10:26:54)dinkogospodinov написа:  Вече 2  ресета. Не съм инсталирал нищо освен стоковите. За проба. Ето и сега грее.Имам чувство че ще  гръмне

Пич, ако наистина температурата е критича, по-добре отиди на място в сервиз,  да го погледнат....
Цитирай

Galaxy Apps се ъпдейтва задължително, за да може да си качи Самсунгските „боклуци“ които са оптимизирани за Орео!
След това актуализирате и самите приложения от Galaxy Apps.
Чак тогава... актуализирате и Google Play..!
Мисля че проблема на @dinkogospodinov не е хардуерен, тоест.. не е за сервиз!
По-скоро нещо се е омазало след рестора, или при ОТА ъпдейта..
Вариант за чиста инсталация на Орео с Один, мисля че ще свърши чудесна работа!!!

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

Втори път screen burning за 3 месеца Smile Купих апарата края на септември , февруари средата го дадох един път , и вчера отново го оставих Smile Апарата нося без стъклен протектор , калъф гледам да е повече време без него , но явно така ми е писано с моята бройка ..

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай

Минах през това в Събота ( описах го в темата за аксесоари).. Това което ме посъветваха техниците в Самсунг е да не вкарвам яркостта на екрана в червено, да изключа автото и да я оставя на косъм от червеното, било напълно достатъчно да се вижда прекрасно и на слънце. Но изрично да не я вкарвам с червеното, особенно за дълъг период от време защото драстично ускорявало Burning-а. Аз съм я оставил както на снимката и е чудесно през деня. Само вечер в къщи си я намалям малко че ще ми избоде очите.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
[-] 1 потребител изказва благодарност на CuBG за това мнение:
  • kkostov75
Цитирай

Или аз съм калпав ,или апарата ... Почти никога не го използвам срещу пряка слънчева светлина , без протектор е на дисплея , нося го с алкантара кейс , настройките на дисплея са на  Аmoled кино или снимка, на средата е увеличена яркоста и днес забелязвам , че за 3ти път имам screen burning на екрана(взел го от ремонт преди месец и половина)  ... Другото което , през ден ми излиза грешка за влага в usb порта и след 2-3 часа и изчезва (6-7 път се появява от месец насам) ...

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай

На бащата му заглъхна напълно говорителя за говорене, и микрофона едвам се разбира кво говори.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Не знам какво да го правя вече Sad

Някакви настройки ли съм предприел или някакъв бъг е това, нямам си и на идея?
И под Андроид 7 го правеше това но след хард ресет се оправи после пак и така.

Сам се включва към Bluetooth:
Bluetooth слушалките ми както и Bluetooth радиото ми Sad не винаги но често
Много неприятна работа като имаш някой важен разговор по телефона да се включват Bluetooth слушалките.
Някой има ли идея какво да го правя като изключим хард ресет ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Сам включва bluetooth-а? Или сам се вкл. към bluetooth устройство?

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)