Анкета: Притежавате ли този модел? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да. Златен
9.84%
6
9.84%
Да. Черен
18.03%
11
18.03%
Да. 64ГБ
31.15%
19
31.15%
Да. 128ГБ
0%
0
0%
Да. 32ГБ
0%
0
0%
Искам само да видя резултатите
40.98%
25
40.98%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Max 2] - Преброяване
#1
Question 

Тема като тези за другите модели с цел преброяване..
Разбирайте я и като Клуб Mi Max 2.
Пускам анкета, в която можете да гласувате за повече от една опция


Нека не спамим излишно!!!
Цитирай
Аксесоари
#2

Една бройка от мен Златен 64 ГБ. Един от най добре балансираните телефони който съм имал. Безкрайно доволен Smile

Цитирай
#3

+1 Черен 4/64 гб. уникална . Общо взето съм много доволен от този телефон.

Изпратено от моят MI MAX 2 с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi Max 2
acer Iconia A1 - 810
Цитирай
#4

Златен 64 ГБ, страхотен е за сега!

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#5

64GB, черен Heart

За 2 месеца работа е TOP!

Samsung Galaxy S6Xiaomi Redmi 3Xiaomi MI MAX 2Xiaomi MI MAX 3Poco X3 NFC | Huawei P60 Pro | Honor Magic5 Pro
Mi Band 2 | Mi Band 3Amazfit BIP | Amazfit GTR | Amazfit GTS2e | Garmin Venu 2
Цитирай
#6

(2017-09-25, 21:40:48)jiktak написа:  Златен 64 ГБ, страхотен е за сега!

Нов ъпдейт[Изображение: c58b5de3b505ae718694470013b4fd3c.jpg][Изображение: 9fe0a2e78fa1ef12a4a877253a78e9b8.jpg]

Изпратено от моят MI MAX 2 с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi Max 2
acer Iconia A1 - 810
Цитирай
#7

Здравейте!
И аз съм се навил да си купувам такъв телефон.
Моля, споделете от къде сте си го купили?
Има ли БГ?
Как стой въпроса с митата?
Ако си го взема с китайски ром, после мога ли да му сложа международен?
Благодаря предварително!
Цитирай
#8

Пращат го с глобален ром, има си български.
Въпросът с митата е обсъждан многократно - хванат ли те с нормалните пощи - 20% ддс + 15.50 за пощата се плаща
В али експрес има търговци, които заобикалят митницата, но плащаш доставка 26$
Цитирай
#9

+1 64gb,4gb Black.
Телефона без да преувеличавам, няма равен.През годините съм сменил много,ама много апарати, просто е фантастичен.Батерията кара 2-3 дена с яко човъркане.На кантар беше да купя ми микс, или макс 2, е избрах макс2.Нещо новата технология без слушалка за разговорите, не ми вдъхва доверие на този етап.Може би при микс 2 да са доусъвършенствали това, но много мнения четох че при първата версия се оплаква народа..
Който се чуди, дали да си вземе ми макс 2, единствено за размера на апарата се изисква време да свикне човек.Аз реших да не се занимавам с митници и тем подобни глупости и го взех с 2 години гаранция от cit*tel.

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#10

Вече на много места в България се предлага и аз, като колегата предпочетох да го взема от тук заради гаранцията. А иначе наистина е уникален телефон и от към параметри и най вече от към батерия за тази цена.

Изпратено от моят MI MAX 2 с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi Max 2
acer Iconia A1 - 810
Цитирай
#11

Колко пари си готов да дадеш за гаранция?
Цитирай
#12

Честно казано толкова, колкото е необходимо.Последните ми смартфони, ако не бяха в гаранция, да съм пил много студена водица.Да не изпадам в подробности, понеже темата е за друго.Поръчвал съм и от Китай, но много излишни главоболия могат да станат(митници,дефектен телефон).За себе си предпочетох да дам малко повече пари, но да има гаранция към бг магазин Smile

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#13

Да не става така ,но ако дойде дефектен. 1 на 1000 но все категории я има и тая възможност, следва големо главоболия, ако е от Китай. Съгласен съм с Галев. Аз въпреки това съм пазарувал само от Китай и докато не се опаря яко, все пак е така.
Цитирай
#14

Не го казвам защото продавам този телефон, а по принцип.
Пари само заради самата гаранция никога няма да дам.
Ако проблемът е софтуерен - ще си го оправя сам.
Ако е хардуерен ще е в резултат на изпускане или мокрене, което не се покрива от гаранцията и в сервизите 90% връщат такива телефони, на хора дето си мислят че имат гаранция..
За справка - Redmi note 4 Qualcomm 4/64 Ми излезе 318лв от али експрес още през месец май.
Да не говорим тук дали има тази версия и колко ще е отгоре, след като 3/32 е над 400.

Наистина са големи разправиите с китайците и най-тъпото е че не можеш да пращаш батерии по пощата, но .. всеки си преценява.
Хората са казали - Евтиното излиза скъпо
Англичаните са казали: Не сме толкова богати, че да купуваме евтини неща.
Да не забравяме че тук в България си има едно дране и алчност, които при продажба са готови да ти свалят звездите, а след това обслужването пак може да не е на ниво. Да не говорим че ако се зачетете можете да установите че гаранцията не важи при препродаване
Цитирай
#15

Винаги директно от Китай ще е по евтино.Но при покупка на скъп телефон за мен не е оферта ако отиде на митница 50 на 50..

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#16

Има 3 начина да не отиде на митница..
така че не е 50 на 50
Цитирай
#17

Може ли едно лс с вариантите.Благодаря ти предварително Smile

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#18

Тук го взех за 560лв. началото на септември. В нета не съм го гледал тогава на каква цена е бил предполагам, че едни 100-на лева съм дал отгоре.

Изпратено от моят MI MAX 2 с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi Max 2
acer Iconia A1 - 810
Цитирай
#19

И аз с един черен  Dance

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#20

И аз съм с черен, купен от България Storstark Storstark Storstark
Цитирай
#21

Вече с 9-ка.[Изображение: 920a7a1de8f37aa5d7a7ee27ec607532.jpg]

Изпратено от моят MI MAX 2 с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi Max 2
acer Iconia A1 - 810
Цитирай
#22

Аз също се присъединих към отбора, с един черен 64 Гб. Досега телефоните съм ги купувал от aliexpress или tinydeal, но този път реших да го взема от България, просто не ми се чакаше. Платих 550 лева, но това е положението, който бърза си плаща Big Grin . Очаквам да дойдат от Китай калъф и стъкло, дано да е по бързо, че моята работа е монтьорска. Това е най добрият телефон който съм притежавал, след няколко Зопо и Леново. Безкрайно съм доволен и го препоръчвам на тези които се колебаят. Големината какво, моите ръце са си големи, имах Зопо 6 инча, след него всички телефони ми се струваха малки. Сега този си дойде на мястото. Big Grin

Xiaomi Mi 10T lite 5G, Samsung A7 2018, Mi Box S, Mi Band 5.
Цитирай
#23

Голяма фурия е тела!
Аз лично още не мога да свикна с големината му Smile

Ще правя бартер скоро, за Xiaomi пак разбира се! Big Grin
Изпратено от моят MI MAX 2 с помощта на Tapatalk

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#24

Аз пък свикнах неочаквано бързо.Проблем остават дрехите с малки джобове, но се справяме хаххаха

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#25

Нов ъпдейт.[Изображение: 3b7c9833f4840b243c41f0ba79e131f9.jpg]

Изпратено от моят MI MAX 2 с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi Max 2
acer Iconia A1 - 810
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)