Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и софтуерни ъпдейти при Note8 - Въпроси? Отговори

В момента съм със сим карта, която обхваща Азия (за интернет) и ми излиза опцията за Волте. Същото ми е при сим карта за интернет от Великобритания. Последно съм ъпдейтвал телефона през месец септември с големия ъпдейт, който излезе.
Цитирай
Аксесоари

VoLTE си го има отдавна в апарата, ама не е активирано в CSC кода. Но дори и да го активира човек ръчно, ако оператора не е подготвил инфреструктурата, не вярвам да има особена разлика.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай

Моя оператор е. Как става ръчно да се пусне...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Ами или флашваш официалния ROM за оператора (ако той го е активирал), или Root > декриптиране на CSC файла > разрешаване на VoLTE + един куп други полезни дреболии.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай

За ръчно Volte трябва ROOT и малко играчка. Ето Volte на NOTE 5


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2018-12-16, 19:29:46)batalski написа:  За ръчно Volte трябва ROOT и малко играчка. Ето Volte на NOTE 5

Търсих,но не намерих. Къде може да прочетем за този метод.

Изпратено от СУ-57

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

ROOT имаш ли и на кой оператор си.
Цитирай

(2018-12-16, 21:14:35)batalski написа:  ROOT имаш ли и на кой оператор си.

Имам да,на Теленор

Изпратено от СУ-57

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Качи ми някъде файлове от цяла папка  system от ROOT директория нямам за NOTE 8. От кога ти е последния ъпдейт.
Цитирай

А колега нещо не се разбрахме,видях че си постнал за Note 5 и исках да разбера дали мога да го подкарам на стария Note 4, не съм със 8-цата. Явно не съм се доизказал правилно. Моя грешка. Извини ме

Изпратено от СУ-57

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

За нот 4 не знам. Но ако в някой  от ромовете за NOTE 4 има системно приложение IMS може и да стане.

Volte може да се активира на почти всички тeлeфони  на Samsung след NOTE 5(включително).
Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на batalski за това мнение:
  • bavarec6
Цитирай

Жалко,мерси за инфото.

Изпратено от СУ-57

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Аз докато си използвам Щатската СИМ карта нямам проблеми с VoLTE но сега временно си взех ваучърска карта на теленор докато съм си в България и опцията в настройките от момента на поставянето на картата изчезна. Сега последно Българските оператори поддържат ли VoLTE или не?

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Ето Vivacom и Telenor


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Има нов ъп налазвайте. След малко ще видя дали има волте.

(2018-12-17, 11:06:23)iliano9885 написа:  Има нов ъп налазвайте. След малко ще видя дали има волте.

Волте ама някой друг тираж .

Samsung S23 Ultra 
Цитирай

Няма Volte отново Sad
Не знам как от Samsung не ги е срам S8 има Volte от 2 месеца поне. Какво е това отношение към Note серията?
Цитирай

Колеги, някой може ли да сподели мнения за живот на батерията след последния ъпдейт. При мен рязко спада и телефона не спи добре. Изчистих кеша след ъпдейта но не се повлия.

Galaxy S3 - Galaxy Note 4 - Galaxy S7 - Galaxy Note 8 -Galaxy S21 Ultra
Цитирай

(2018-12-17, 11:32:52)ivanov_km написа:  Няма Volte отново Sad
Не знам как от Samsung не ги е срам S8 има Volte от 2 месеца поне. Какво е това отношение към Note серията?

S8 имат само някои,моят е закупен от голяма верига и е S8+ и все още го няма,с карта на сините съм. Направо срамота.

Изпратено от СУ-57

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Проблема не е в "сините", а в това, че за s8 трябва да си с продуктов код GBL. А щом не е купен от тях, а от друга верига не е с такъв продуктов код. Флашване на GBL фърмуер ще ти реши проблема.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • bavarec6
Цитирай

(2018-12-17, 11:32:52)ivanov_km написа:  Няма Volte отново Sad
Не знам как от Samsung не ги е срам S8 има Volte от 2 месеца поне. Какво е това отношение към Note серията?
Не Самсунг са виновни а операторите. Поддръжка на Volte има и за NOTE 3.
Аз сам си пуснах Volte на NOTE 5 сега ще пробвам и на NOTE 3
Цитирай

Моя е OXM какво значи?

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Android Pie builds leaked for the Galaxy S8 and Galaxy Note 8 Snapdragon models
Тук не видях да го споменават, но от XDA писаха ,че inteligence scan опцията също ще е налична.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • RiseOfTheLycan
Цитирай

Аз съм в малка дилема дали да не сложа тази бета пай на моя. Телефона от както съм го купил е девствен от към модове но с този билд се изкушавам.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

(2018-12-23, 09:20:16)CuBG написа:  Аз съм в малка дилема дали да не сложа тази бета пай на моя. Телефона от както съм го купил е девствен от към модове но с този билд се изкушавам.

Аз съм много доволен от бетата за S9. Проблема тук, че е лийк и не се знае кога и дали ще има още xD Понеже се налага  full wipe за да се върнеш на Орео. Но пък предполагам като си направиш backup с Smart Switch няма да има проблем да си върнеш нещата.
Цитирай

Сложих пая, за сега се държи добре. Ще видим как ще се държи за напред. Дано да няма някакви фрапантно бъгове които да ми объркват ежедневната работа.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)