Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и софтуерни ъпдейти при Note8 - Въпроси? Отговори

Смених му батерийката и на моя телефон и мога да потвърдя само че са им доста слабички батерийките!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
Аксесоари

Този месец много бърз ъп.[Изображение: 5ef947fdd03d12edf9e5e1ecf7d5bc4d.jpg]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Вече преминах към А71, приятно съм изненадан. Много добре се държи телефончето за сега, а за батерия няма какво да говорим Smile. Повече небих си взел флагмант за 2000лв.И тази 64мегапикселова камера е супер , макро режима е убийствен.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай

(2020-06-03, 14:12:29)iliano9885 написа:  Вече преминах към А71, приятно съм изненадан. Много добре се държи телефончето за сега, а за батерия няма какво да говорим Smile. Повече небих си взел флагмант за 2000лв.И тази 64мегапикселова камера е супер , макро режима е убийствен.

Със здраве да си го ползваш!
Аз му смених батерията на моя телефон SM-N950F ,но както вече написах не съм много очарован .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2020-06-03, 14:12:29)iliano9885 написа:  Вече преминах към А71, приятно съм изненадан. Много добре се държи телефончето за сега, а за батерия няма какво да говорим Smile. Повече небих си взел флагмант за 2000лв.И тази 64мегапикселова камера е супер , макро режима е убийствен.
Бате след 2-3 години ползване какъвто и телефон да вземеш все тая. Батерия няма Smile мисля си го разбрал. Малко е излишно да се пише за 2-3 годишен телефон за батерия Smile
Цитирай

(2020-06-03, 17:59:58)SmasHinG написа:  Бате след 2-3 години ползване какъвто и телефон да вземеш все тая. Батерия няма Smile мисля си го разбрал. Малко е излишно да се пише за 2-3 годишен телефон за батерия Smile
И защо да е излишно? Всичко зависи от начина на ползване и зареждане на батерията. При мен тя започна да губи заряд чак на третата година от ползване на устройството.

 
Цитирай

(2020-06-03, 17:59:58)SmasHinG написа:  Бате след 2-3 години ползване какъвто и телефон да вземеш все тая. Батерия няма Smile мисля си го разбрал. Малко е излишно да се пише за 2-3 годишен телефон за батерия Smile
Ами точно че и нов нот8 не ме изкарваше и до от 8 сутринта до 18 вечерта. А не че сега не държи като е на 3 години, просто много мощни процесори слагат на флагмантите и за това батерия йок. А тоя А71 снимки, фейс, много разговори 2 дена плътно с 6 часа екран. До сега само нот серията съм имал и никога не съм имал възможноста да имам 2 дена телефон Sad

Samsung S23 Ultra 
Цитирай

@Compare  сорй за бавния отговор Smile
Няма следи от разглобяването. Върнаха ми го така както си беше с пакет в който беше сложена старата батерия. Гаранцията е месец..което си е малко смешно , но все пак я има.
А виждам разлика след като я смених, но моята предната явно бая тормоз е видяла и определено съм доволен че я смених.
Отделно винаги след секюрити пачовете си правя едно триене на кеша, и дрейн не съм забелязал да има.
Не знам за А71 , но А50 се държи превъзходно откъм живот на батерията. Отделно качеството на снимките които прави са една идея по-слаби от Ноута.
Мидрейнджърите за 2 години достигат нивото на флагмана и в това съм се убедил. Но аз ще си карам с този докато не намеря добър заместител. Писалката за момента ми влиза много в употреба и не бих я заменил за телефон без тази екстра.

Galaxy S3 - Galaxy Note 4 - Galaxy S7 - Galaxy Note 8 -Galaxy S21 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на DxM_Shadowfury за това мнение:
  • Compare
Цитирай

След последната актуализация, някои от жителите на САЩ, Европа и Индия докладват за проблем с Note 8, който се проявява в позеленяване в долната част на екрана.
[Изображение: c68f473a27d9.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай

Имам странен проблем. Започнаха да ми изчезват шортък икони за Google Chrome от известно време. Едни и същи 5-6 шорткъта. Слагам ги отново и след време - бум, пак ги няма. Изчистих си кеш партишъна и след тая операция пак изчезнаха. Някой с идеи и предположения?

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай

(2020-06-27, 05:57:00)AOne написа:  Имам странен проблем. Започнаха да ми изчезват шортък икони за Google Chrome от известно време. Едни и същи 5-6 шорткъта. Слагам ги отново и след време - бум, пак ги няма. Изчистих си кеш партишъна и след тая операция пак изчезнаха. Някой с идеи и предположения?
 Оказа се, че не са само на Хром-а. Новосъздадени шорткъти от всички браузъри изчезват след рестарт, дори и да е заключен десктоп мениджъра (HomeUI).

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай

Явно е нещо само при теб зависимо от някой приложение или друго не се сещам освен сбозена ос. Дай му фабрични настройки и гледай дали го има проблема или не. Като даваш фабрични после недей възстановява от бекъм ми на чисто почни.
Цитирай

Ако не ти се преинсталира телефона пробвай да премахваш един по един последните APP-ове който си инсталирал .Навяваме на мисълта че е от някой програма .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Странна история. Нямам нови приложения. Вчера опитах с чистене на кеш и данни на Home UI. После му върнах бекъпа. След първия рестар - запази нещата. След втория - пак бяха изчезнали въпросните 5 шорткъта (от общо 30-40 други). Само тея 5-те ми трие гадта долна, без значение, дали ги правя от Chrome, Edge или вградения браузър на Самсунг. Сканирах за вируси - няма нищо.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай

Мерси за съветите. Дадох му фабрични, после върнах бекъп и се оправи. Хич не ми се занимаваше и изгубих едни 5 часа (явно бекъпа не върна ясичко и трябваше да минавам през всички акаунти и настройки за проверка), ама поне се осъфери. Оправи се и батерията, която последната седмица беше започнала да пада по-бързо.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай

...[Изображение: 7131f0d30281f6067683efe831107f3c.jpg]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на forbidden8 за това мнение:
  • AOne
Цитирай

Проблеми с батерия и зелено петно на дисплея имаш ли ?
Цитирай

(2020-07-26, 19:04:37)to2257 написа:  Проблеми с батерия и зелено петно на дисплея имаш ли ?
Не.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Здравейте. На някой след последния ъбдейт от 1 юли да са му изчезнали всички видове сензори. За светлина, за близост, гпс?
Аз имам този проблем и чакам нова актуализация да видя дали е от него! Интересно ми е дали има и други хора с този проблем.

samsung galaxy s7 edge 
Цитирай

А дали ще има повече ъпдейти? Тел. чукна 3 годинки.
Цитирай

Нов ъпдейт 900+ мб. Доста обемен. Някой знае ли какво съдържа?
Цитирай

Потвърждавам, вмомента се актуализирва

959.44MB и пише че е само Security Patch ама ме съмнява

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

(2020-09-15, 20:09:41)BGDropche написа:  Потвърждавам, вмомента се актуализирва

959.44MB и пише че е само Security Patch ама ме съмнява
То си пише какво е , ама никой не чете. Не е секюрити.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай

N950FXXUDDTH1
Update

Общата стабилност на функциите е подобрена.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай

Ама то това го пише на всеки ъпдейт на самсунг телефон. ???

Не запознатите да не се обаждат без за знаят.
Нищо лично.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)