Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и софтуерни ъпдейти при Note8 - Въпроси? Отговори
#26

(2017-10-26, 10:29:03)CuBG написа:  По подразбиране си е изключено ( крито ) менюто при всички андроид устройства. Идеята на менюто е че има доста експериментални функции които могат да влошат работата на телефона ако безцелно се пипат.  Вариант да се скрие пак няма. Ако нищо не се пипа в менюто дори и да си е показано не се отразява на работата на телефона. Аз лично винаги го отварям за да си променя бързината на анимациите от 1х на 0.5х защото телефона става много по-бърз. Друго не пипам в това меню. Остави го включено защото въпреки че по подразбиране е скрито то фабрично си е активирано и работи.

Благодаря, за бързия отговор. Значи ще го оставя така,вчера мислех да му върна фабричните Smile Само да те попитам след като си променил бързината на анимацийте,фабрично имаш ли нещо друго включено в това меню, че аз нещо ръчках и не знам какво ръчках и сега всичко ми е изкл. в това меню Tongue
Цитирай
Аксесоари
#27

Нищо друго не съм бутал там освен анимациите. Ето така трябва да изглежда менюто.
[Изображение: Screenshot_20171026_173809.jpg]

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#28

(2017-10-26, 10:29:03)CuBG написа:  По подразбиране си е изключено ( крито ) менюто при всички андроид устройства. Идеята на менюто е че има доста експериментални функции които могат да влошат работата на телефона ако безцелно се пипат.  Вариант да се скрие пак няма. Ако нищо не се пипа в менюто дори и да си е показано не се отразява на работата на телефона. Аз лично винаги го отварям за да си променя бързината на анимациите от 1х на 0.5х защото телефона става много по-бърз. Друго не пипам в това меню. Остави го включено защото въпреки че по подразбиране е скрито то фабрично си е активирано и работи.

Не говорете глупости!
Можеш да си го отключиш и скриеш когато си пожелаеш. Намираш приложението "настройки" и просто му чистиш данните - готово.

Samsung Galaxy Note8 Duos Midnight Black
Цитирай
#29

(2017-10-26, 10:29:03)CuBG написа:  По подразбиране си е изключено ( крито ) менюто при всички андроид устройства. Идеята на менюто е че има доста експериментални функции които могат да влошат работата на телефона ако безцелно се пипат.  Вариант да се скрие пак няма. Ако нищо не се пипа в менюто дори и да си е показано не се отразява на работата на телефона. Аз лично винаги го отварям за да си променя бързината на анимациите от 1х на 0.5х защото телефона става много по-бърз. Друго не пипам в това меню. Остави го включено защото въпреки че по подразбиране е скрито то фабрично си е активирано и работи.

След като се променят стойностите от менюто на разработчиците от 1, на 0,5с това по бързо изобразяване на апликациите отразява ли се по някакъв начин на живота на батерията?
Цитирай
#30

Няма как да се отрази на живота на батерията. Предвид всички огромни консуматори на ток в този телефон една глупава анимация не би го спънала по какъвто и да е начин.

@Frozen1 , това меню никому не пречи веднъж изкарано. Въпроса е когато се изчисти кеша на " настройки " само за да се скрие менюто дали няма да нулират всички индивидуални настройки които са правени и да те върне в първи клас?

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#31

Ти не връщаш заводските настройки, ти просто изтриваш данните на приложението, които е запаметило в телефона, не за първи път го правя. На никого не пречи отключено, но и на никого не пречи заключено. Чистиш данните и го скриваш, останалите настройки, които прави в телефона не са данни, които са записани точно в това приложение.

Samsung Galaxy Note8 Duos Midnight Black
Цитирай
#32

От днес ми ИЗЧЕЗНА опцията в Ютуб да разпъвам картината на цял екран. Поразрових се в XDA и проблема се оказа масов. Свързах се със Самсунг и ми казаха че знаят за проблема и че трябва да изпратя Feedback на Ютуб разработчиците. Казаха че колкото повече хора го изпратят, толкова по-добре. Вие имате ли подобен проблем?

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#33

Имам версия нa YouTube 12.43.52
Все още имам бутона за разпъванено. Но Google ъпдейтна приложението и сега автоматично си се наглася, но само на видеота които могат, БЕЗ да ти реже от картината.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#34

И при мен е същата версия. Писах отново на Самсунг и ми отговориха с голяма простотия. Казаха ми че Ютуб има си имало вече вградена опция която не успях да открия никъде.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#35

И при мен е изчезнала опцията за разпъване на картината на цял екран. И аз никъде не я открих тази вградена опция. Много тъпо така.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#36

Това не е опция за включване. Всичко е автоматично.
Сега видях и аз... и при мен е изчезнала. Просто с двата палеце зумнете видеото Smile

Това много интереснтно... как така го ъпдейтнаха без аз да разбера?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#37

Оффф а аз си ресетнах телефона заради това.Помислих ,че нещо съм направил.
Цитирай
#38

Заради една програма не си заслужава.  Трябваше да питате тук. За да дадем съвет по отрано  Big Grin

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#39

Най-накрая ми се активира функцията просто да зуумна картината с два пръста все едно зуумвам снимка от галерията. Така дори е по-готино защото понякога ми е трудно докато карам колата да оцеля бутона за разпъване Smile С двата пръста ми допада Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#40

Да така наистина е по яко със зуумване. Хитро са го измислили от youtube.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#41

добра вечер ...
Имам следното питане. Ако се намирам в страна в която може да се използва приложението на Самсунг или Андроид за плащане чрез телефона и си го исталирам, ще работи ли и в България ?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#42

да, ама няма да имаш карта с която да работи Smile
Аз плащам със Samsung Pay Smile много удобно

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#43

Последно зуум-а в ютуб в България трябва ли да работи?
Снощи ми се ъпдейтна апп-а, но колкото и да опитвах, не успях да разпъна картината както преди ставаше с онзи лилав бутон.
Цитирай
#44

Ще ти тръгне зуума , не се притеснявай. Като ми ИЗЧЕЗНА бутона мина един ден без да има как да зуумвам ама след това се включи функцията и сега всички е чудесно. Не е регионален проблема по държави, а глобален така че спокойно. Първия път в който ти заработи ще ти излезе съобщение в секундата в която пуснеш видео Pitch to Zoom и тогава вече ще можеш да зуумвамSmile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#45

Колеги... влизайте от време на време и в секцията на Samsung Galaxy S8/S8+, за да сте в крак с новостите. От седмица я дъвчем тази екстра в Тубата.
И двата модела, са колкото и „различни“ толкова... и еднакви (без кавички).
Цитирай
#46

При мен зума работи отлично. Не знам дали има значение но съм в Италия в момента...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#47

Зума си бачка идеално и е в пъти по удобен от иконката.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#48

И аз това забелязвам. Много по-добре е

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#49

Колеги с какъв security pach сте? На мене, при проверка за актоализация не ми излиза нищо. Но някои казват че имат пач за ноември. Не знам дали не е само за някои части на света

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай
#50

Моя е от 1 Август пача Smile
Кога ще видя update не знам Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)