Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и софтуерни ъпдейти при Note8 - Въпроси? Отговори
#51

Аз за никъде не бързам с ъпдейтите. Не ми и пука за тях. Пука ми много за това телефона да ми работи добре и всички задачи които му хвърля да ги изпълнява. Оплаквания нямам така че ако искат въобще никога да не го ъпват, аз ще съм си добре Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
Аксесоари
#52

И моя е от 1 август.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#53

Някой има ли проблем с Chromecast ? През Youtube приложението на телефона всичко тръгва супер и работи коректно, но опитам ли да споделя екрана си остава на Свързване .. и до там. Пробвах с 1+3/5 и Нокия6 работи без проблем. Ще се радвам да помогнете.

Поздрави !
Цитирай
#54

Пристигна ъпдейта и за Internation Unlocked Note 8. Тъпото е че съм на работа и няма Wifi на който да се закача за да го сваля Sad


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#55

Нищо няма при мен
Цитирай
#56

Аз защото съм упорит успях да изнамери една Wifi мрежа и го свалих. Има някакви нови щуротиики. Например Secure WiFi функция която ти позволява ако си закачен към публичен незащитен WiFi ти предлагат някакъв сървър към който да се свързваш и този сървър всъщност ще защити тази публична мрежа и пази телефона ти от евентуални хакери които могат да дебнат на същата мрежа. Отпускат безплатни 250МБ трафик на месец през тези публични мрежи. Ако свършат мегабайтите защитата пада и всичко постарп му се връща. Може да се закупи неограничен дневен или месечен пакет където неограничено ще те пазят Smile


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#57

Ще чакаме
Цитирай
#58

Аз забелязах един бъг. В защитената папка съм сложил Cerberus,дал съм му примерно след три опита за отключване да прави снимка.Сега бъг-а ,след като направи Cerberus някакво действие в нотификациите се появява съобщение ,че има известие от приложение от защитената папка и  да се натисне там да се види известието.За съжаление нито се отваря известието ,нито се премахва от бар-а.Единствено рестартирането премахва досадното съобщение.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
#59

Явно ще трябва Hard reset .
Цитирай
#60

(2017-11-29, 19:43:00)scorceni написа:  Аз забелязах един бъг. В защитената папка съм сложил Cerberus,дал съм му примерно след три опита за отключване да прави снимка.Сега бъг-а ,след като направи Cerberus някакво действие в нотификациите се появява съобщение ,че има известие от приложение от защитената папка и  да се натисне там да се види известието.За съжаление нито се отваря известието ,нито се премахва от бар-а.Единствено рестартирането премахва досадното съобщение.
Според мен има логика да не ти показва известието. Нали идеята е че след като приложението е в защит. папка, то ако някой ти бърника телефона да не може да разбере за какво става въпрос

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай
#61

Абсолютно си прав,но проблема е в това че известието не изчезва по никакъв начин.Отварям защитената папка ,отварям самото приложение в защитената папка -известието си стои.А иначе си пише"Имате известие от приложение в защитената папка.НАТИСНЕТЕ за да го отворите" но нищо не става.Известието е неактивно и не се маха.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
#62

А има ли оптимизация относно ползваната RAM .

И някой друг получи ли този ъпдейт
Цитирай
#63

Че какво и е сега на RAM-та?!

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#64

Вече почти ден след ъпдейта и мога сериозно да спомена че бързината на телефона е подобрена в почти всички аспекти. В описанието където пише " further improvements to performance " всъщност е нещо което се усеща. До сега съм имал на някой места в телефона сериозен Frame Rate drop но сега вече се държи по различен начин. Абе с две думи си е по-бърз и стабилен. Не очаквах да има разлика но УВИ, приятно съм изненадан.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#65

(2017-11-29, 18:56:02)CuBG написа:  Пристигна ъпдейта и за Internation Unlocked Note 8. Тъпото е че съм на работа и няма Wifi на който да се закача за да го сваля Sad

Колега откъде ти е закупен апарата, че с теленорския няма нищо още.
Цитирай
#66

Щатски N950U отключен директно закупен от Самсунг. За N950F International Unlocked също го има ъпдейта. Не знам какъв модел е теленорския. Вчера ми пристигна втори Нот 8 закупен от Амазон защото за Cyber Monday го намалиха от $950 на $799. Ъпдейт и на него имаше до последната версия. Втория ще отиде при бащата на Жена ми като се прибера в България за празниците след 10 дена.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#67

И аз нямам никаква актуализация все още. Пак се излагат от Самсунг с това забавяне. Пачът за сигурност беше за ноември, а вече идва декември.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#68

С последния ъпдейт на S8 са счупили бързото зареждане. Дано при нас не е така...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай
#69

Хм https://www.sammobile.com/2017/11/30/gal...s-controls

Вече го има и за е Европа https://www.sammobile.com/2017/12/01/gal...urope/amp/

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#70

Ами ще чакаме въпреки, че с тази актуализация на практика нема да получим нищо ново освен подобрена сигурност.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#71

С голяма част от месечните ъпдейти е така.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#72

Имаме ъпдейт да не повярва човек. Инсталирах го но нямам впечетление още от него.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#73

Да взе че дойде..
Цитирай
#74

Най накрая и при мен дойде актуализацията. Така като не са брандирани към операторите е много по добре с едно CSC ъпдейтите на всички ще идват едновременно.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#75

И при мен дойде ъпдейта. Явно небрандираните в цяла Европа са един чешит (моя е купуван от Австрия).

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)