Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и софтуерни ъпдейти при Note8 - Въпроси? Отговори

Offtopic Миналия ден ми изкочи известие за не прочетено в Месинджър. Отварям го аз и скрийншота казва всичко Big Grin Обърнете внимание на датата и годината Big Grin А след това ми дойдаха още 2-3 известия от 2013 год.

[Изображение: 20214766_m.png]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари

Месинджърски бъгове.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Ами аз вече си отварям месинджъра за да си получа съобщенията.
Цитирай

и моя беше така докато не му спрях да оптимизира самият месинджър за по добра батерия .
Сега ги нямам тия проблеми.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

И аз нямам такива проблеми за сега но от месен и феис можеш да очакваш всичко.

/SonyXperia Neo 4.0.4/GS1/GS2/Galaxy S4/NOTE2 4.1.2 Hawkish Exv2/LG G3 4.4.2 ROOT/NOTE3/NEXUS5/SONY XPERIA Z ULTRA 4.4.4/Iphone5s/Note 4/Galaxy S8/Galaxy S8+/NOTE8 DS
Цитирай

Аз чакам Oreo , а ще има за сигурноста https://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_no...-29269.php
Цитирай

Oreo след S9 Wink
Цитирай

Е чак тогава ли
Цитирай

Би трябвало да дойде до края на февруари. Няма да го бавят до пролет заради S9.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Бета програмата приключи, така че скоро се очаква и официалния ъпдейт, но защо ли ми се струва, че първо S8/S8+ ще получат Oreo и след това ние.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Здравейте, използвам Ноут 8 с две сим карти. Една на Виваком - личен номер, и една на Теленор - служебен номер. Договорът ми към Виваком изтича и определено ще се преместя на Теленор. Въпросът ми е дали бих имал някакви проблеми ако и двете карти са на един и същ оператор. Може въпроса ми да е глупав и несъобразен с хардуера на телефона но бях чел за подобни проблеми при други двусимови модели. Някой да изкаже мнение от опит?

Now: Note 10 Plus, Ex: Samsung Galaxy S10 Plus, Huawei P30 Pro, Hiawei Mate 20 Pro, Iphone XS Max, Note 9, Huawei P20 Pro, Huawei P10 Plus, Mate 10 Pro, Samsung Note 8/S8/S7/S7 Edge/S6/S5/S4/S3/S2 and 100 more
Цитирай

Здравей колега, аз го ползвам с две сим карти от мтел и нямам никакви проблеми.
Цитирай

Не би трябвало да има никакви проблеми.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

(2018-01-23, 19:51:53)GT написа:  Бета програмата приключи, така че скоро се очаква и официалния ъпдейт, но защо ли ми се струва, че първо S8/S8+ ще получат Oreo и след това ние.

Note серията винаги е била със забавени ъпдейти спрямо S серията защото винаги софтуера е по-пълен визирам SPen и по-работящ Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Започнало е разпространяването на нов ъпдейт за европейската версия на телефона, от днес вече е наличен за доста страни в sammobile. До ден-два трябва и до нас да стигне. Освен януарски секюрити пач няма нищо ново, чейнджлиста е същия като сегашния, т.е. няма да има нищо ново освен нивото на защита.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Аз получих Декемврийския пач оня ден Smile хаха

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Здравейте,
нещо съвсем се загубих в моят телефон. не мога да намеря как да си форматирам картата с памет. Някои ще подскаже ли ?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Филмирах се докато го намеря lol

Settings > Device Maintenance > Storage > Горе в дясно трите точки и там Storage settings > SD Card и стигаш до митичния бутон за формат хахаха

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Благодаря колега.
Вярно са го скрили сериозно.

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Ехаа,707.49МБ Firmware Update ,направо ново XP PRO Smile


Ето и малко инфо но на немски.

       

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Аз съм с n9500 и същия тоя чйнджлист е само 80мб Smile
Предполагам е заради CSC-то (Хонг Конг)
Цитирай

Здравейте,

Винаги забравям къде се намира тази опция когато набираме някой и той вдигне, телефона да вибрира веднъж, може ли да ми кажете дали е налична тази опция и тук, понеже не успях да я намеря?

Samsung Galaxy S20+ 128GB, Cosmic Gray
Цитирай

Има е опцията.[Изображение: 6da4bc571d9ed89b1dba6179889ac7d3.jpg]

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-01-26, 15:10:54)Compare написа:  Ехаа,707.49МБ Firmware Update ,направо ново XP PRO Smile


Ето и малко инфо но на немски.

А, за какво е този ъпдейт ? Дали ще го получим скоро в България ?  Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай

Може ли по-подробно как се стига до този прозорец "известия за повикване" ? Че нещо и аз се затруднявам. Мерси.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)