Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ром за Alcatel pop c5 5036х
#1

Здравейте,мъча да си намеря чист ром фабричен за този модел но намирам само за 5036d.Намирам също правени от мобилни оператори и не намирам за модел 5036х може ли някой да ми даде линк към сайт който да сваля защото не намирам?
Цитирай
Аксесоари
#2

Тук има някакъв 4.2.2 но е възможно да няма българси език.А защо не си свалиш mobile upgrade от сайта на алкател?Там не вярвам да няма ром,пробвай със версия 3.6.0 или с по една версия по висока или по ниска.И би трябвало да ти излезе модела на телефона.


Доп;При руснаците пише че в mobile upgrade 4.3.9 има ром за D версията,би трябвало и за твоя да има.
Цитирай
#3

Точно от там свалям и като ги инсталирам са за модел 5036 d а на мен ми трябва за х а телефона е с Глобулски софт и не става с мобиле ъптейд трябва първо да сложа оригинала и тогава..цялата работа е че Глобулския Софт мъчи много телефона и има толкова неща на него ,че направо цикли яко .Ако сложа къстъм ром ще се полза за навигация ,но не намирам за сега..
Цитирай
#4

Ето за инсталиране с рекавъри 4.2.2 за 5036х
https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...p=51766610
Цитирай
#5

Тази е за рекавъри а търся за флаштул защото няма да стане с вграденото рекавъри да се инсталира трябва моднато да търся а не съм се занимавал до сега с инсталация на такова и ми е пълна мъгла . Като гледам при руснаците като са дали линкове към такива и да се чуди човек кое и как да свали и инсталира?
Цитирай
#6

Този е 442 за флаштул и мисля че е комплект със всичко.Обаче малко се разминава информацията там.Ако е 442 трябва да е на ядро 3.4.67 а там пише че е 3.4.5.Освен да не е 442 а да е 422.Има ли въобще 442 за твоят телефон?
Тук също
Цитирай
#7

Този първия съм го тествал не става другия ако пак е от неет дом ще е от испански оператор дето е 1 /1 с българския на Глобул ..
Цитирай
#8

Е каква е причината да не можеш да го преинсталираш с официалната програма?Аз няколко различни модела съм ги преинсталирал без проблем.Независимо дали съм с къстъм ром или с руут.Мобайл ъпгрейд връща всичко в абсолютно стоково състояние.
Цитирай
#9

Разпознава го като д не х и после като се инсталира и иска да разчете 2 сим ,а а имам 1 сим от къде да взема 2 слот с бормашината ли да го пробивам?
Цитирай
#10

Е как ти го разпознава като Д ,като модела се задава предварително?В таблицата с моделите си избираш 5036х и проължаваш.Не виждам какво ти разпознава като Д? Big Grin Big Grin Или ти в момента си с ром за двусимовия и затова така се получава?Ако е така ,рутни го,изкарай build prop файла на компа,отвори го и там където пише 5036d го поправи на 5036х.И върни файла в системата и пробвай пак с mobile upgrade.
Цитирай
#11

То по добре да се намери читав ром за флаштул.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)