Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Има ли решение за това или съм за нов телефон ??
#1

Здравейте, имам S3 от 5 години и не ми е правил проблем, но от известно време започна да блокира без причина, така както си стои без да го използвам.
Забелязах, че блокира в следните случаи: - когато не го използвам (оставен някъде); - когато е на зарядното, в заредено състояние (светодиода е в зелено); - когато е на зарядно, в процеса на зареждане (светодиода е в червено); - когато е изключен (това е най-странното).
Понякога блокира по един, два пъти на ден, но понякога блокира над десет пъти на ден. Смених батерията (не оригинална), но без промяна. Оригиналната батерия няма проблеми, но реших да пробвам.
Имате ли идеи от какво е проблема и как да го реша. Знам, че най доброто решение е да си купя нов, но и този ми харесва. Ще бъда благодарен на всякакви идеи.  Връщах му и фабрични настроики и същото.
Цитирай
Аксесоари
#2

Никой нищо за сега ??? Поне мнение,макар,че тоя проблем го е имало и преди в тоя форум и не се е намерило решение тогава,та си мислех че две години след това някой нещо ще е разгадал ....ама ... ???
Цитирай
#3

От къде му върна фабричните настройки ? От рекавъри  менюто или от това на телефона ?

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#4

Фабрични настройки се връщат от меню на телефона. Така съживих един телефон който бях отписал. Ако и това не ти помогне си за нов тел.

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#5

(2017-09-30, 12:40:27)viktor11 написа:  От къде му върна фабричните настройки ? От рекавъри  менюто или от това на телефона ?

 Виж в YouTube как се прави reset на твоя телефон.
Цитирай
#6

Най добре от рекавъри го нулирай.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Цитирай
#7

Няма значение от къде ще го нулира. За нов телефон е колегата щом с нулиране не се оправя. Като последно меже на му сложи един софт през Odin да не би да се оправи пък и да знае, че каквото е могло да се стори е сторено.
Цитирай
#8
Shocked 

Еееееми съдба,къде пари няма сега пък и телефон ще се търси. Yikes . Добре де така и така има раздвижване с този мой проблем да кажа още нещо.Забелязах че през деня като го нося из джоба никога не се гаси.А вечер как го оставя някъде за 20-30 мин. и после го намирам умрял.Дори като го включа да се зарежда стигне си там до някой процент ... умира си и не зарежда докато него рестартирам.Спокойствието му влияе лошоооо.
Цитирай
#9

Намисли си желание до някой шадраван обърни се и хвърляй брато. Пак много си изкарал на един приятел умря на 3 година.

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Има такъв телефон от време оно. Сега го ползва дъщерята (малката). Чук си е, за игри Детски няма грижи. Даже му сложих като моя ром, само че по стара версия. Leanege OS 11 (мисля че така се пише)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Цитирай
#11

Как е живял толкова тоя телефон?Това беше първия въпрос,който си зададох.Щом не се оправя с фабрични настройки,значи платката е почнала да дава фира.По-добре не слагай важно инфо на него,както и различни файлове като снимки,че после ще ревеш.Много доволно те е изкарал до сега даже.Да не е пък памет карта да го бъгва??

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#12

(2017-09-25, 18:51:48)Ntachev написа:  Здравейте, имам S3 от 5 години и не ми е правил проблем, но от известно време започна да блокира без причина, така както си стои без да го използвам.... 
Мисля, че толкова години за един телефон са предостатъчни и като цяла устройството си е изкарало ресурса. И да му няма нищо в софтуерно отношение, вземи такива фактори като времево остаряване на компонентите, физическа амортизация и т.н. С една дума си за нов телефон.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)