Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Новите Asus Z1 titan и Asus Z2 poseidon
#1

Новите два смартфона Asus Z1 titan и Asus Z2 poseidon, ми привлякоха вниманието. Батерия, процесор, рам, камера, а вътрешната памет е .......... Едва ли тази тема ще има продължение, но мисля, че асус напредват доста добре и покриват моите показатели поне. Чета из форума като цяло няма много оплаквания от марката, е има но то всички имат дори и флагманите утвърдени и скъпи марки. Все пак ще съм доволен на мнения и впечатления на марката като цяло. Също как стоят нещата с ъпдейтите, подържат ли поне поскъпите си модели. Мерси.
Цитирай
Аксесоари
#2

Докато ZE551ML им беше флагман ъпдейти имаше горе долу през месец. Обновяването на самия андроид си е бавно както и при повечето други марки. На мен лично софтуера им много ми допада. Dialer, camera....и другите им приложения ги намирам за много практични. Вижда се, че се опитват да направят нещо но фирмата е малка в сегмента, където борбата е ожесточена.
Иначе означенията на телефоните им са пълна каша Zenfone 2,3,4. Отделно се делят на подмодели. Zenfone 4 беше излязъл една година преди Zenfone 2, ей такива едни.

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)