Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ulefone be pure нов ром поне с андроид 5
#1

Значи с тоя тел. доста си поиграх какви ли не варианти пробвах и сега пак му сложих андроид 4.4.2 който е оригиналния.Пробвах от есди карта кача един зип  нищо не се получи.После четох за Ulefone Be pure Custom Recovery  С него пробвах ромове от тук от  тук не се получи.След Data Wipe, Wipe Cache, Wipe Dalvik Cache. взе да се рестартира и да влиза в рекавъри само после даде проблем с роот достъпа попита ме да възстанови ли данните защото може да се загуби роот аз му дадох не и после не мога да го включа тела умря само като усб устройство го разпознаваше компа и със 100 проби и 5 смени на портове на юсб ми проработи download+ format all и пробвах 2 3 рома на бързо даже пак изгасна и не мога от пауър бутона да го пусна и вече тогава си казах да тръгне и тоя път и ще питам във форума ,защото не се получава нищо тук.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Ето колега първия в списъка.Пише,че е стоков андройд 6 за твоя телефон.


Доп:
Не инсталирай първите два рома.Пише ,че са за mt6580 процесор.И в 4pda няма ромове за твоя телефон.Или ще трябва да си портнеш или оставаш със стоковия. Big Grin
Цитирай
#3

(2017-09-27, 00:24:06)Miro2210 написа:  Ето колега първия в списъка.Пише,че е стоков андройд 6 за твоя телефон.


Доп:
Не инсталирай първите два рома.Пише ,че са за mt6580 процесор.И в 4pda няма ромове за твоя телефон.Или ще трябва да си портнеш или оставаш със стоковия. Big Grin

Да така е интересно ми стана с тея телефони , но няма да пипам повече щом няма. И аз се питам къде бъркам а то нямало. Angry Smile
Цитирай
#4

Offtopic Ако работи не го пипай.Като цяло е интерсно това с ромовете.И аз имам тук един стар телфон със същото ядро е като твоя но с различен процесор.Той си работи но аз си го ползвам за тестове на ромове.Преди около 20 дни пуснаха андрой 7.1.2 (AOSP и Lineage ) базирани .Имаха много бъгове но повечето вече са оправени.Единствения фрапиращ бъг за сега е GPS само той остана но ще го оправят.А иначе ядрото е доста старичко,киткатско 3.4.67 и си е голямо предизвикателство да  стартира т нов андройд на него.Та ако те сърбят ръцете за тестове и имаш желание да се научиш на някои неща ,пиши ще ти дам да четеш и ще  помагам с каквото мога.А ако искаш да смениш рома само колкото да си с една или две версий по висок андройд и да имаш куп бъгове,няма смисъл.


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#5

(2017-09-27, 00:24:06)Miro2210 написа:  Или ще трябва да си портнеш или оставаш със стоковия. Big Grin

Не знам какво означава да портна. Предполагам от чист стоков ром да му сложа програми  и рут и да направя бекъп за да го кача някъде за теглене. това се нарича портване или?

(2017-09-27, 01:03:22)Miro2210 написа:  Та ако те сърбят ръцете за тестове и имаш желание да се научиш на някои неща ,пиши ще ти дам да четеш и ще  помагам с каквото мога.А ако искаш да смениш рома само колкото да си с една или две версий по висок андройд и да имаш куп бъгове,няма смисъл.

Да интересно ми стана. Благодаря дайте да чета от някъде тогава.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)