Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой да си е взимал наскоро нова батерия?
#1
Question 

Здравейте колеги,

Вчера бях в dice.bg и си говорих с момчето относно батериите. Той ми сподели, че по складовете има и батерии, които с времето "заспиват" и вече не са същите, все пак апаратът си стана на години. Още не съм решил дали да взема от тях или от другаде. От една страна дават 24 месеца гаранция, което е доста за батерия и сигурно има някаква уловка. Някой може ли да ме насочи на някъде, където ще си закупя оригинален продукт, който няма да се е отвисял по складовете и ще е с някаква реална гаранция? Благодаря преварително!

https://dice.bg/samsung-battery-eb-bn910...rettyPhoto
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз купих преди месец същата батерия от там и за сега нямам забележки. Преди това взех някаква от Сити тел, уж оригинална, но не ставаше изобщо. Купувай, не се мъчи със старата. Има гаранция и е добра!

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#3

(2017-09-27, 17:49:23)chepkata написа:  Аз купих преди месец същата батерия от там и за сега нямам забележки. Преди това взех някаква от Сити тел, уж оригинална, но не ставаше изобщо. Купувай, не се мъчи със старата. Има гаранция и е добра!

Благодаря! Дано се изкажат и други хора. Замерва ли я с нещо да излезе като капацитет на 100%? Можеш ли да я снимаш отпред и отзад или да кажеш какво пише? Жив и здрав!

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#4

Аз си купих две от там защото говоря и ползвам телефона адски много и на ден ползвам и двете.За два-три месеца нямам забележки.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
#5

Аз си взех оригинална от Сръчко сервиз.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#6

(2017-09-27, 18:47:44)GT написа:  Аз си взех оригинална от Сръчко сервиз.
Аз пък там смених дисплей, тъч и корпус за 400 лв. преди седмица. За сега съм доволен. Някой, който си е купил батерия от dice може ли да я снима от двете страни и да качи? Благодаря. Защото и нов адаптер и кабел си взех и е време за батерия. Обичам този апарат!

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#7

Купи си оригинална от КиК сервиз/Сръчко. Дал си повече пари, отколкото струва телефона. За 45 лева не се цигани с ментета, защото не стават точно за този телефон.
Цитирай
#8

Днес си взех от Dice Пловдив батерия и ще видя дали се държи добре и ще споделя мнение.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#9

(2017-09-28, 14:18:46)joro_ написа:  Купи си оригинална от КиК сервиз/Сръчко. Дал си повече пари, отколкото струва телефона. За 45 лева не се цигани с ментета, защото не стават точно за този телефон.
Благодаря Wink Нов такъв телефон няма в наличност, а в по обявите са 350-400лв., с котето не бих рискувал, защото знам как съм пазил моя. Не искам друг модел, камо ли ноут 8, който струва 2000лв., вече е прекалено огромен и представи си да счупя него. Ремонтът ще е около 1200 лв. Smile За мен четворката е емблема Smile

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

(2017-09-28, 15:16:33)iliano9885 написа:  Днес си взех от Dice Пловдив батерия и ще видя дали се държи добре и ще споделя мнение.
Ако можеш да я снимаш от двете страни ще съм ти благодарен Smile

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#10

Колега, не съм доволен от батерията, държи по-малко от старата. Може и проблема да е в телефона ми. Ще пробвам от някъде другаде да си поръчам батерия. За мен не е нормално от 100% свалям от зарядното и за 6 мин. браузване да е на 96 %.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#11

Ами браузване през мобилни данни през Opera с оригинална батерия за 6 минути също ми сваля 4 % батерия така, че може да си е съвсем нормално. Гледайки филми без проблем си правя по 5,5 часа СОТ.
Цитирай
#12

А ми цел ден с нормално ползване не може да направи 2 часа СОТ.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#13

Ще направи два часа браузване с едно зареждане. Според мен след всеки един нов фърмуел от Самсунг напрягат хардуера с цел да няма лаг и телефонът да запази бързината си, което от своя страна се отразява на живота на батерията. Със всяка една актуализация на приложение се повишават и неговите изисквания към телефона, което също води до по-малък живот на батерията. За СОТ меродавно би било гледането на филми, самото браузване през мобилни дати точи много батерията. Същото се отнася за ползването на фейс месенджера.
Цитирай
#14

Като гледам ще трябва да се минава на нот 8 и това е , ще пробвам и с друга батерия я предложете от къде?

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#15

Аз мисля да си взема от Сръчко. Там си ремонтирах телефона и съм доволен.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#16

Тези сръчко имат ли сайт или някакъв телефон.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#17

За три години от както съм с телефона на два черни петъка си купих две батерии от Dice и нямам никакви проблеми.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#18

(2017-10-02, 15:46:16)tonus написа:  За три години от както съм с телефона на два черни петъка си купих две батерии от Dice и нямам никакви проблеми.
Можеш ли да снимаш някоя или двете и от двете страни? Предварително благодаря Smile

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

(2017-10-02, 15:46:16)tonus написа:  За три години от както съм с телефона на два черни петъка си купих две батерии от Dice и нямам никакви проблеми.
Можеш ли да снимаш някоя или двете и от двете страни? Предварително благодаря Smile

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#19

Взех си нова батерия от Сръчко за 45 лв. За сега се държи добре. След няколко цикъла трябва да започне да се държи още по-добре. Тези дни ще споделя впечатленията си.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#20

(2017-10-05, 12:50:45)Diego Armando написа:  Взех си нова батерия от Сръчко за 45 лв. За сега се държи добре. След няколко цикъла трябва да започне да се държи още по-добре. Тези дни ще споделя впечатленията си.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Дай адрес сайт или телефон да видя и аз да пробва да си взема.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#21

Сервиз Сръчков. Оторизиран е от Самсунг. София, Гео Милев, ул. Коста Лулчев 58А. Тел: 029635716. Между другото гледах много клипчета в нета. Истинските батерии тежат повече от ментетата. Вчера като я взех я премерих и тази и старата бяха по точно 53 грама.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#22

(2017-10-05, 15:13:41)Diego Armando написа:  ... Между другото гледах много клипчета в нета. Истинските батерии тежат повече от ментетата. Вчера като я взех я премерих и тази и старата бяха по точно 53 грама ...

в 99% от случаите разликата идва от липсата на антената за NFC-то

Samsung Galaxy S III Mini White >> Samsung Galaxy S4 Black Mist Android 5.0.1 >> Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C stok
>> Xiaomi Poco X3 Pro >> Xiaomi Poco F5
Цитирай
#23

Аз пък взех от Алиекспрес, излезе ми към 16лв с безплатен шипинг, преди около месец пристигна. на вид е същата като оригинала, с всички надписи, вътре си има NFC чип и държи поне за сега, колкото оригиналната ми държеше като нова. Изтощава си се нормално, а не изведнъж и държи на разговор. Не че си мисля, че съм ударил кьоравото, но за сега е пре-доволно.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай
#24

(2017-11-06, 16:00:20)stankovraca написа:  Аз пък взех от Алиекспрес, излезе ми към 16лв с безплатен шипинг, преди около месец пристигна. на вид е същата като оригинала, с всички надписи, вътре си има NFC чип и държи поне за сега, колкото оригиналната ми държеше като нова. Изтощава си се нормално, а не изведнъж и държи на разговор. Не че си мисля, че съм ударил кьоравото, но за сега е пре-доволно.
Сподели след време. Моята е окей за сега.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#25

Ок, но вече към месец и промяна няма. Все около ден си изкарва. Тя толкова караше и оригиналната като нова. Не очаквам чудеса, но тя и година и нещо да изкара, на тая цена е предоволно. Старата ми още нее за боклука и за сега ползвам и двете, за да не замине оригиналната. Редувам ги, все пак гледам на новата малко с недоверие, въпреки че в момента се представя по-добре от оригиналната. Както споменах има си всички надписи, дори Made in Korea пише. Ако ги сложиш една до друга, трябва много да се загледаш, за да видиш малка разлика в шрифта на дребните букви.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)