Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой да си е взимал наскоро нова батерия?

Свалих ги на 39 за оптимизация. Но трябва да презаредя Smile Дано помогне Smile

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
[Изображение: c3126fcb531a30144c1ec88825d52241.jpg]
Цитирай
Аксесоари

Пристигна китайската батерия,е много по добре от всички оригинални които пробвах го сега
Защото е нова,произведена ноември 2017 та
https://m.aliexpress.com/wholesale/samsu...ote-4.html
Цитирай

Откъде каза, че може да се поръча? Извинявам се.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай

Виж дали съм линк
Търси най евтината,аз нея поръчах
Цитирай

От страх да не объркам батерията. Ако някой друг е поръчал ще помоля за линк към нея.
Цитирай

Купих въпросната батерия, но нещо не зарежда както трябва. Явно е дефектна бройка.
Цитирай

Кофти...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай

(2018-01-11, 10:56:25)Diego Armando написа:  В Сръчков са много коректни хора... Имаш и 1 месец гаранция, за който е достатъчно да разбереш дали е читава. А относно ментетата. Отзад се сканира един QR код и се разбира дали е оригинална Wink

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

можеш ли да покажеш кое се сканира колега ?
Цитирай

Всички оригинални батерии ,които се предлагат за нищо вече не стават,прекалено дълго време застояват вече.
Ако намериш оригинална батерия произведена след 2017- та,ще е голямо чудо и лично аз ще взема,не една а две....без значение от цената
Цитирай

Аз също ще си взема две...

Enviado desde mi SM-N910C mediante Tapatalk
Цитирай

аз снощи разглеждах в емаг има намалени уш оригинални ама като видях коментарите отдолу се разочаровах а и както казахте май на батерията която е сложена на снимка пише 2016 . Ако се купува трябва да пише 2017 или 2018 така ли колеги ?
Цитирай

Ами да,преди 2017 та ,не ти трябва
Цитирай

От emag няма да си купя и батерии за дистанционното...

Enviado desde mi SM-N910C mediante Tapatalk

Освен да си направим една масова поръчка и ако ни прецакат бой по главите Wink

Enviado desde mi SM-N910C mediante Tapatalk
Цитирай

и аз не знам от къде да поръчам
Цитирай

Дадох още един шанс на китайската батерия и си зарежда и държи както трябва. Между другото намерих едно приложение за оптимизация на батерията и мога да кажа че е чудесно, но трябва да си го купите за 2 лева за да е най ефективно. Greenify е приложението.
Цитирай

искам да по питам какво е вашето мнение имах с5 купих си батерия от алито държеше се добре но се зареждаше бавно и след 2-3 месеца телефона си отиде казаха ми че е изгоряла паметта възможно ли е от не оригинална батерия да стане това
Цитирай

Принципно е възможно, но се случва много, много рядко. А те могат да ти кажат всичко принципно.

Enviado desde mi SM-N910C mediante Tapatalk
Цитирай

по принцип тоя дето го гледа телефона не е казал че е от батерията ама аз си вкарах тоя филм че може да е от нея и заради това питах да видим вие какво ще кажете
Цитирай

Не съм срещал батерия да създаде проблем с дънна платка, че чак и да изгори от нея
По скоро навлязла влага,може да я унищожи
Цитирай

по принцип съм го къпал много пъти но никога не е имало проблем говорим за с5 а това когато се случи не е мокрен изобщо
Цитирай

Е ,то веднага няма да направи проблем,остатъчната влага не се знае от кога е
[-] 1 потребител изказва благодарност на lost in за това мнение:
  • dontspame
Цитирай

Банда да събудя темата, баш когато ми трябва изгася(свършва заряда) и моята машина става на цифрата време, но дали дойде време да се сменя, рових и аз гледах, но не знам какво да поръчам. Ако някой е случил и има идея от къде да се вземе, да помага, въпреки, че от мненията май няма такъв екземпляр Sad Принципно съм си казал, докато не умре няма да го бутам, следващия месец става на 5 години. но все си мисля, че не отстъпва толкова на новите телефони и може да си ми върши работата(макар и по бавно) Поздрави, дано някой има коз в джоба ! Smile

Тръгнал съм към върха и не мисля скоро да слизам!
Цитирай

Забелязал съм, че на около две години се скапва батерията. Вече два пъти съм я сменял и нямам проблеми. Купувам само оригинални които в Бургас намерих само на едно място:  линк.

Samsung Galaxy S III Mini White >> Samsung Galaxy S4 Black Mist Android 5.0.1 >> Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C stok
>> Xiaomi Poco X3 Pro >> Xiaomi Poco F5
Цитирай

(2019-02-03, 10:52:13)bily написа:  Забелязал съм, че на около две години се скапва батерията. Вече два пъти съм я сменял и нямам проблеми. Купувам само оригинални които в Бургас намерих само на едно място:  линк.

Дойде си с оригинална опаковка, не просто увита батерийка ? Smile

Тръгнал съм към върха и не мисля скоро да слизам!
Цитирай

(2019-02-03, 23:46:50)chochare написа:  Дойде си с оригинална опаковка, не просто увита батерийка ? Smile

Да, и изглеждаше като тази: https://www.emag.bg/rezervna-baterija-sa...D72Z87BBM/
и тази: https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/mage-.../1/a15.jpg

Samsung Galaxy S III Mini White >> Samsung Galaxy S4 Black Mist Android 5.0.1 >> Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C stok
>> Xiaomi Poco X3 Pro >> Xiaomi Poco F5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)