Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой да си е взимал наскоро нова батерия?
#76

Е с куриер беше доставена батерията.
Цитирай
Аксесоари
#77

(2017-11-29, 13:34:56)ivanov_km написа:  Е с куриер беше доставена батерията.
Имаш месец гаранция. Тези неща е дойде е добре в офиса.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#78

За такъв тип консуматив гаранцията е 6 месеца.

 
Цитирай
#79

Задължително ли е да се направи хард рест след смяната с нова батерия?
Цитирай
#80

Не, не е задължително.

 
Цитирай
#81

Имам телефона от 3 години и никога не съм правил hard reset. А имам над 100 мои си приложения и какво ли още не. Пичът с батерията: имаш месец гаранция, можеш да я върнеш. Аз като си взимах ново зарядно и кабел си седнах в офиса в София и 1 час си замервах заряди и т.н. Но батерията задължително от Сръчко.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

(2017-11-29, 19:34:48)NoMaD написа:  За такъв тип консуматив гаранцията е 6 месеца.
Не е. Дори в Сръчко дават месец. А в дайс май и нищо не даваха. Казаха, че е добре да се купува на място, за да може ако има нещо да се смени веднага.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#82

Как се казва устройството което може да измери с какъв ток какъв ампераж и минава от зарядното по кабела и в телефона ?
Гледах едно в алито и ми се прииска да си взема нещо подобно.

P.S.
Аа,намерих го
евентуално ако някой има интерес amperimetro https://de.aliexpress.com/item/USB-teste...eLevelAB=3


Прикачени файлове
.jpg UTB8TDN5hyaMiuJk43PTq6ySmXXaA.jpg Размер: 157.04 KB  Сваляния: 45

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#83

(2017-11-29, 21:12:39)Compare написа:  Как се казва устройството което може да измери с какъв ток какъв ампераж и минава от зарядното по кабела и в телефона ?
Гледах едно в алито и ми се прииска да си взема нещо подобно.

P.S.
Аа,намерих го
евентуално ако някой има интерес amperimetro https://de.aliexpress.com/item/USB-teste...eLevelAB=3
Аз го мерих с на един приятел една джаджа, но тя е за автомобили. Иначе ползвам като софтуер AccuBattery. Интересно приложение. Между другото 5 пъти си купувам от различни места стандартния кабел за зареждане 1.5м. Четох доста и в тях има тънкости. Оригиналният ми се прокъса на свивката. Нормално. И този го взех от дайс, но зарежда различно от оригиналния. Освен пак да поръчвам от сръчко...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#84

Прав си зависи, от кабелите колко pin са !
Моя още не се е скъсал на 2Години нищо му няма ,твърд е някак си пред другите но държи още фронта .
И при мен е така с кабелите за таблета, сега си търся кабел за таблета и не мога да намеря !

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#85

(2017-11-30, 10:56:21)Compare написа:  Прав си зависи, от кабелите колко pin са !
Моя още не се е скъсал на 2Години нищо му няма ,твърд е някак си пред другите но държи още фронта .
И при мен е така с кабелите за таблета, сега си търся кабел за таблета и не мога да намеря !
Благодаря. Ако намериш достойна фирма, сподели...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#86

В центъра на София има една фирма, при която гаранцията на батериите е 6 месеца.
Цитирай
#87

Да кажа пак, както бях обещал, да споделя след време. Вече сме средата на януари а батерията от Алиекспрес се държи доста порядъчно. справя се колкото нова оригинална. издържа около ден при чоплене през WIFI и малко по-малко ако е само 4G, през целия ден. Толкова караше и оригиналната докато си беше читава. NFC чипа си работи и съм доволен. Дори още 2-3 месеца да изкара, пак доволно за тая цена, въпреки че ми се струва да изкара повече.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай
#88

Не знам,аз само на боклуци попадам,явно има много залежели бройки на склад
Цитирай
#89

Да споделя - от Германия, оригинална батерия - 35 евра . Дава около 3,5 часа SOT.

(2017-11-29, 11:22:38)ivanov_km написа:  Не знам как така се получава закупени от dice.bg  едни и същи батерии в един и същи ден едните да се оказват ментета, а др. оригинални.

Доколкото знам има няколко вида батерии - оригинални, копие  "високо качество" и копие "ниско качество", тип алиекспрес.От там идва разликата в цифрите накрая. Съответно цената е различна. На оригиналните гаранцията е 6 месеца.
Цитирай
#90

(2018-01-10, 23:01:13)lost in написа:  Не знам,аз само на боклуци попадам,явно има много залежели бройки на склад
В Сръчков са много коректни хора... Имаш и 1 месец гаранция, за който е достатъчно да разбереш дали е читава. А относно ментетата. Отзад се сканира един QR код и се разбира дали е оригинална Wink

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#91

Дай връзка към тоя Сръчков
Цитирай
#92

(2018-01-13, 14:31:11)lost in написа:  Дай връзка към тоя Сръчков
029635716

В Гео Милев, в София са. В интернет като напишеш също ще ти излязат. Аз звъня на самсунг България и питам за оторизирани сервизи и ми казват всички. Има и други демек Smile

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#93

Кое от двете е бързото зареждане?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#94

(2018-01-18, 13:05:43)lost in написа:  Кое от двете е бързото зареждане?
Долното мисля.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#95

Долното е на повечето зарядни стандарт за зареждане
Цитирай
#96

На 9V е бързото зареждане.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#97

(2017-11-08, 12:50:26)stankovraca написа:  Иначе за покупка на нов, май нещата са ми малко на кантар между Ноут 8 и S8+. Вярно фен съм на ноутовете, но пък другия е с доста по-евтин, дисплея и чипсета са същите, а батерията дори по-голяма. Май само писалката и камерата говорят в полза на ноута, а ценовата разлика си е доста.

След няколко месеца, батерията на Ноут 4 все още си държи по ден без проблем. Въпроса е че не се сдържах и минах на Ноут 8. Взех в ръка S8+, след това хванах Note 8 и ми лепна на ръката. Та във връзка с това да се извиня за мой пост по-горе. Погледнато сега, съм казал голяма глупост. Старото Ноутче, вече е в ОЛХ, но мисълта ми е,че все пак явно дори от Китай идват качествени батерии.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай
#98

Вече трета оригинална батерия взимам и я пращам и нея в коша
Явно трудно може да се намери вече "прясна* батерия
Много залежават в складовете
Цитирай
#99

И аз от това се опасявам...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай

×#0228# помогна до някъде
Въвеждаш кода,стартираш процедурата и зареждаш до 100% без да правиш рестарти
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)