Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Облачна услуга от Huawei първо за Р10 и Р10+
#1

Стартира облачната услуга на Huawei. Засега ще се ползва 5GB пространство а от 2018г. ще има възможност за закупуване на допълнително. От 30 Септември ще стартират ъпдейтите за облачната услуга за Р10 и Р10+, а от 10 Октомври и за Р10 Lite.
http://www.mobilebulgaria.com/news/41237...0%BD%D0%B8

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Аксесоари
#2

Защо рекламираш малка облъчна услуга която се плаща.... Има толкова много облачни услуги....даже и без пари....
Цитирай
#3

Не рекламирам нищо. Тази услуга е от компанията Huawei за техните телефони. Да, облачни услуги много и всеки е свободен да си избере най-подходящата за него. Дали ще се използва свободното 5GB пространство или ще се доплаща за още, също е личен избор.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#4

Аз използвам облака на mail.ru, те имаха промоция и имам 1024 Mb безплатно и не търся други облаци...
Цитирай
#5

По-скоро интересното тук ще е ако има интеграция с телефона, като при apple. А именно след ресет или смяна на телефона да може да се ресторне конфигурацията от клауда им.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай
#6

@pocko просто не разбрах мисълта ти, но както и да е....
Цитирай
#7

Явно не си имал iPhone. Говоря за клауд синк/бекъп с възможност за рестор на цялата конфигурация на телефона, съответнно и apps data-та. Не всеки пъблик клауд сторидж го може това, дори и 1TB руски Smile

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай
#8

Имах IPhone 5 като видях, че ми дават само 5GB безплатни, направо го изхвърлих...
Цитирай
#9

google backup е същото
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)