Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

разлика между ноте 8 сдве сим и модела с 1 карга
#1

здравейте  интресува ме има ли разлика освен в слота за картите. Вчера от виваком са ми дали за две карти не намерх разлики изчетох всичко но всепак ако знаете споделете и да ида дого сменяъ
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма ли написамо по кутията, телефона, Duos или Duo?
Защото по моя (от австралия) никъде не пише.
Нямаш ли втора сим карта? Отскубни от на някой от ваще и за пробата виж какво ще стане...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#3

пише на телефона отзад но на кутията е 1имей написан и за това се заблудих на телефона си ги пише двата .иначе работи без грешка
Цитирай
#4

Нека в крайна сметка ако някой знае да внесе някаква информация или да сподели линк с налична такава да видим какви са предимствата и недостатъците на двата варианта. Предполагам повечето се интересуват има ли разлика във версиите на софтуерите на двата модела и притеснението един от двата варианта да не е по-облагодетелстван при получаването на нови актуализации.
Цитирай
#5

Виждам , че тук са го коментирали и дори единия е пращал запитване до Samsung (като отговор са му върнали , че няма абсолютно никаква разлика в Dual Sim и Single Sim-a)
https://forum.xda-developers.com/galaxy-...m-t3661282

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#6

Значи единствената разлика е че единия може да работи с две сим карти, а другия с две.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#7

Така като гледам, правилния изказ е, че и двата могат да работят с две сим карти, но на втория няма къде да му я навреш. Софта предполагам е общ. Няма логика да има 2 версии.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай
#8

То гнездото ще си го има ама вътре няма да има къде да контактува втората сим карта.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#9

Значи ме успокоихте че снощи като го взех се ядосвах много и мислех дали ще ми го сменят
Цитирай
#10

(2017-09-29, 12:47:00)nikolai_37 написа:  Значи ме успокоихте че снощи като го взех се ядосвах много и мислех дали ще ми го сменят

Двусимовият си е предимство. Аз например използвам второто гнездо за дейта карта (при тях абонамента е много по-изгоден за трафик). И понеже веднага някой ще пита, отговарям предварително: Не се отразява на живота на батерията на практика, сравнявам го с едносимов S8+
Цитирай
#11

И мен ми е супер , 30гигабайта за 17лева Мтел и 18лева на Виваком план Smile Интернета го чупа по всички показатели ,та затова го взех , а дори се изненадах ,че самсунг са го пуснали с две карти и на макс се нарадвах като видях , че е дуос Smile

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#12

Моя е едносимов, ама както се оказа са еднакви. Аз имам втори слот но е за карта. 128ГБ Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#13

(2017-09-29, 14:38:12)ИванМатин написа:  Моя е едносимов, ама както се оказа са еднакви. Аз имам втори слот но е за карта. 128ГБ Smile

Откъде е телефона колега?

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай
#14

Ако следя редовно мненията на колегата , май от Австралия го е взимал Smile

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#15

Да, в Австралия живея колега, и го взех с Телстра оператор, за $135 на месец + 32ГБ мобилен интернет Smile Дойде с кейс в кутията, и Fast Wireless Charger и Samsung Tab A 8.0 като подаръци от Самсунг Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#16

Ясно,мерси колега.Някой който е взел телефона от Теленор да сподели дали е с една или две карти!

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай
#17

Аз от теленор в град Сливница го купих ...А бройката я дръпнахме черна от Надежда 2 Smile Дуал си ми е , не ми дадоха никакви подаръци

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#18

(2017-09-30, 07:53:25)ИванМатин написа:  Да, в Австралия живея колега, и го взех с Телстра оператор, за $135 на месец + 32ГБ мобилен интернет Smile Дойде с кейс в кутията, и Fast Wireless Charger и Samsung Tab A 8.0 като подаръци от Самсунг Smile

Добре е да уточним, че тука $ си го представяме мало по-друг и съответно по-скъп Wink

Ако това е за една година, с тези подаръци е супер оферта.
Но ако е за 2г трябвало е да ти дадат от самсунг поне едно 42" smart TV Tongue
Цитирай
#19

Нали си наясно, че има разлика между австралийски долар и американски?
Цитирай
#20

От първото ми изречение не става ли ясно, че съм наясно?
Цитирай
#21

Здравейте аз съм дето я започнах темата че във Виваком ми дадоха дуал ноте днес ходих да питам защо е така е станало и ми отговориха че политиката на самсунг била за Европа дуал като пише отзад и това се водило хибрид защото или карта за памет или две сим карти
Цитирай
#22

Вариант закупен от Щатите N950U с лого и на Т-Mobile, дали ще работи коректно в БГ/кирилица, зарядно, мрежи и т.н./?
Цитирай
#23

Ако го купиш в кеш ще го получиш отключен и ще можеш да си го използваш спокойно в България. Подържа си всички мрежи и няма да има никакви проблеми. Само един преходник ще си купиш от щатско към европейско за да можеш да си го зареждаш. БГ език не знам дали ще има в софтуера което лесно може да се провери но с кирилица ще се оправя без проблеми.

НО ако ще го купуваш кеш, то по-добре отиди и го купи от някой магазин нормален и отключен за да нямаш логото на Т-мобил отзаде. Ако го вземеш на изплащане от Т-Мобил ще е заключен и забрави да го ползваш където и да е.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#24

Ние взехме 2бр. от Мтел и двата са двусимови. Пробвах с дейта карта и си е супер. Никакви проблеми с батерията.
Цитирай
#25

Здравейте! Някой да каже при работа с 2 сим карти поддържат ли и двете 4G.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)