Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

разлика между ноте 8 сдве сим и модела с 1 карга
#26

На 4G работи картата от която си задал да ползваш мобилните данни. Другата е на 3G.
Цитирай
Аксесоари
#27

Да, така е, но чух, че Нота поддържа 4G и на двете карти. Моля, който е собственик на такъв телефон да каже вярно ли е това!
Цитирай
#28

Само едната.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай
#29

И двете подържат 4G. Когато едната на която си активирал да ползваш мобилните данни работи нс 4 G, другата работи на 3G.Двете едновременно не работят на 4G.
Цитирай
#30

Здравейте,
за първи път използвам телефон с две сим карти и нещо не ми се получава. Втората карта не иска да работи. Вижда я телефона.Има обхват. Предлага ми опция да набирам от нея. Но когато реша да я използвам ми казва, че не е регистрирана...
Какво мога да направя ?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#31

Смени я.
Цитирай
#32

Преди час я разпечатах. Чисто нова е ...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#33

А сигурен ли си че е активирана от оператора. Обади им се и питай.
Цитирай
#34

Предполагам, че картата не е активирана все още за това е и описаният от Вас проблем.
Цитирай
#35

А 2те карти от 1 оператор ли са или различен. Ако е различен е възможно да е кодирана само за даден оператор. Или е някакъв дефект я на карта я на устройство и трябва да посетиш магазина за да видят какво става.
Цитирай
#36

Обадих се. Активирана е картата . От един оператор са и двете карти. Интересното е, че когато оставя само тази, която не иска да работи ми изписва същото. А другата си работи отлично...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#37

Не знам възможно ли е да работи телефона с две карти на един и същ оператор. Но пък е интересно какъв е проблема с едната карта когато е сама поставена в телефона. Малко вероятно е картата да е дефектна но е пробвай в др. телефон да видите дали там ще работи нормално.
Цитирай
#38

Оказа се проблемна картата(чипа)...
Поставих я в колата и там не иска да работи...
А чипчето от колата си работи на Ура в телефона като втора карта...
Явно има фабричен дефект...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#39

Случва се Smile, важното е, че е открит ключа от бараката.
Цитирай
#40

Добро утро. Имам такова питане - влияе ли използването на една или две карти в телефона върху живота на батерията ?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#41

Имам следното наблюдение. Когато ползвам телефона само с картата на Мтел батерията пада в пъти по бързо .Не е така когато ползвам само Виваком.С двете карти едновременно почти не ползвам.
Цитирай
#42

(2017-11-28, 08:59:49)nedelchev nikolai написа:  Добро утро. Имам такова питане - влияе ли използването на една или две карти в телефона върху живота на батерията ?

На практика не. Сравнявам м/у S8+ едносимов и Ноут дуал.

(2017-11-28, 09:30:33)dinkogospodinov написа:  Имам следното наблюдение.  Когато ползвам телефона само с картата на  Мтел батерията пада в пъти по бързо .Не е така когато ползвам само Виваком.С двете карти едновременно почти не ползвам.

Това се получава, когато има разлика в качеството на сигнала. При мен (мтел/теленор) също има разлика в пъти, когато операторът от който ползвам нета е с проблемно покритие.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)