Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с bluetooth стерео слушалки
#1

Здравейте,
искам да попитам дали някй се е сблъсквал с такова нещо на Xperia Tipo DUAL. Та значи проблемът е следния: имам bluetooth handsfree с вход за слушалки /яко е понеже можеш да си сложиш каквито си поискаш слушалки/, връзва си се идеално, копчетата си работят /е има лек конфликт с winamp ама не е за умиране/ НО когато звъня или ми звънят Вдигам с копчето от хенсфрито ОБАЧЕ ми пуска звука и микрофона на телефона :O , а не на слушалките :wall: . Какви ли програмки не пробвах.
То попринцип дайлъра си има копче и като го натисна когато се обаждам става, ама номера е да не се налага да вадя телефона всеки път като ми звъни някой. :power:
Цитирай
Аксесоари
#2

T.e ако вдигнеш от телефона си говориш и чуваш без проблем от слушалките, но ако вдигнеш от хендстфрийто се чува от говорителя??/

Ако е така, значи в хендсфрийто е проблема.
Цитирай
#3

Ми не Хенсфрито си е наред, с омнията нямах никакви пролеми.
Май открих как да стане НО пак е досадно де, след дълго натискане и цъкане хеххехехех /така винаги се стига до решение/ се оказа че трябва да натисна копчето за набиране и малко след това и копчето за плей и така пуска звука през блутута, ама пак е тъпо аз го ползвам докато карам колело и ми е доста тегаво да цъкам по три пъти 2 копчета за да вдигна на някой.
Цитирай
#4

И аз имам проблем с блутут слушалките(SBH80)След ъпдейт с новия KItkat звука почна да засича и прекъсва.Идеи?
Цитирай
#5

Вероятно причината е в KitKat, защото явно е неофициален.
Телефоните в този раздел нямат излязал KitKat.
Цитирай
#6

Здравейте! При мен също прекъсва звукът. На няколко андроида пробвах но все тая. Ако тръгна да ходя или да върша нещо прекъсват.

HTC Tattoo-CM 7/HTC EVO 3D-MIUI-2.9.21 IML74K,CM 7, viper/HTC DHD-Viper DHD v 2.2.0/
HTC One X CM 10.02/ HTC one m7/Huawei watch/iPhone 4s/Nokia lumia 800/
Huawei mate 10 lite /
Цитирай
#7

Под няколко Андроид имаш предвид:
1. Няколко различни телефона?
2. Няколко различни версии андроид на един и същ телефон?

В крайна сметка не казваш и кой е телефона, нито какви са слушалките.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)