Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефона не иска да се включи
#1

Здравейте.
Преди няколко месеца взе да ми изчезва и появява WiFi-то на телефона и реших да се пробвам сам да го оправя. Изгледах няколко клипчета, как се отваря е се подлага парченце на чипа за WiFi-то (най-вероятно за по добър контакт). Извърших операцията успешно, но WiFi-то така и не тръгна.

Само да уточня, че и батерията ми се скапа рязко и затова реших да действам без да се замислям.

После го отворих втори път за да се уверя, че съм закопчал всичко както трябва.

И после не тръгна изобщо! Неще да включи и това е!!!

Показва ми тази картинка  - 

[Изображение: QzXeN6i.jpg]

Няма ли някой, който да знае къде е проблема?

LeEco Le S3 X626 4G Phablet
Цитирай
Аксесоари
#2

Може да не си закачил правилно батерията. Или включи го в зарядното и изчакай 10-на минути и се опитай да го включиш докато е на зарядното. Естествено, ако  не си опитал все още.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай
#3

Стоя 15 на зарядното, но така и не показа, че батерията е заредена или даже че се зарежда. При опит да го включа след 10 сек. ми изписа "висока температура на батерията" и изключва.
Пак да спомена, че батерията беше тръгнала да сдава багажа.
Да не се е скапала на 100% и това да е проблема се чудя.

Днес поръчах нова, пък да видим, какъв ще е резултата!

За WiFi-то някой бе ле ме дал съвет, какво да правя там?
То се скапа миналата зима, но през лятото забравих телефона за няколко часа на слънце и явно от това, че се нагря тръгна.
Бачка около 10 дена и изчезна отново.

LeEco Le S3 X626 4G Phablet
Цитирай
#4
Sad 

Поръчах му нова батерия, като са надявах в нея да е проблема, но уви Undecided Същата работа!
Включва се за 3 сек. и изписва "ЗАСЕЧЕНА Е ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА" и изключва.
Някой има ли идея, какво да правя, как да го подкарам този телефон?

LeEco Le S3 X626 4G Phablet
Цитирай
#5

Явно никой не се е сблъсквал с твоя проблем, както и аз.Варианта ти е сервиз. Ако си от София мога да ти препоръчам сервиз в който няма да те излъжат.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай
#6

Не нога да се оправя с тоя телефон. Май на сервиз ще го нося. Не съм от София. Ако имам резултат ще пиша.

LeEco Le S3 X626 4G Phablet
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)