Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 5 - OxygenOS ъпдейти - Обсъждане и коментари
#1

Има нова актуализация 4.5.11.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай
Аксесоари
#2

Нека тук се обсъжда всичко свързано с OxygenOS и последващите ъпдейти!
Цитирай
#3

Има някакви малки подобрения, но най-важното според мен, че ъпдейтнаха секюрити патча до 01.Септември. Ъпдейта е малък, около 105 мб.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#4

Това беше последния ъпдейт за андройд 7 господа ,затова и не беше нищо особенно , сега вече чакаме андройд О Smile

Oneplus 5 Midnight Black. 
Oneplus X Onyx. 
Never Settle! 
Цитирай
#5

(2017-10-05, 16:00:22)takedownX написа:  Това беше последния ъпдейт за андройд 7 господа Smile

Това потвърдено ли е от OP?
Цитирай
#6

(2017-10-05, 16:01:26)GH0STFACE написа:  Това потвърдено ли е от OP?

Май не е така. Има нова актуализация 4.5.13. Според информация от ХДА са пипнали процесите за събиране на данни.

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай
#7

Това са само фиксове към 5.4.11..

Oneplus 5 Midnight Black. 
Oneplus X Onyx. 
Never Settle! 
Цитирай
#8

[Изображение: nJAURZi.jpg]
Цитирай
#9

Следващия ъпдейт най-вероятно ще бъде 8.0

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#10

Колеги да попитам днес на 2 телефонни разговора ми се случи да не ме чуват за определено време от 5-10-15сек. Някой сблъсквал ли се е с нещо подобно или по-скоро проблема е в телевизора отсреща ?
Цитирай
#11

Нямам подобни случки. Най-вероятно е от самата мрежа.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#12

Излезе бета Орео за 5-цата днес.
Цитирай
#13

Някой флашна ли я вече?

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#14

да, телефона се държи супер, батерията държи доооста повече от преди и не съм установил бъгове до сега!

OnePlus 6
Цитирай
#15

Ако има желаещи да подпишат петицията за Project Treble, могат да го направят тук: https://www.change.org/p/carl-pei-we-the...ble-in-oos

 
Цитирай
#16

   

OnePlus 6
Цитирай
#17

За тези които са с стоков software и все още нямат ъпдейт до Орео, изтеглете от play store "canada VPN",пуснете го и ще ви излезе OTA веднага !!!

Nexus 4 White
Цитирай
#18

Резултати след първото зареждане след ъпдейта до Орео. От 100% до 13%.


Прикачени файлове Миниатюри
           

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#19

(2017-12-26, 13:11:01)dan1t000 написа:  За тези които са с стоков software и все още нямат ъпдейт до Орео, изтеглете от play store "canada VPN",пуснете го и ще ви излезе OTA веднага !!!

Вариант две е oxygen updater пак от плеймаркета , сваля се и през стоково рекавъри се слага в два клика.
Цитирай
#20

Спряха Ореото, имало бъгове... на мен сякаш малко по-бързо ми пада батерията. Други проблеми не намирам.
Цитирай
#21

Аз се чудех дали да ъпдейтвам ама явно за добре съм изчакал. Нещо последно време се дънят с тея ъпдейти, преди наистина бяха крачка зад google а сега са доста по-назад и като ексклузивност и като функционалност. За вече ъпдейтналите има ли някакви подобрения около камерата ? бях чел някъде че подобряват алгоритмите на портертния режим и на 2те камери и изобщо цялостното представяне на камерата .. ама май само с четенето ще си останем :/
Цитирай
#22

...спряха за един ден свалянето на Open Beta 1, но за 5Т. От вчера е възможно да се тегли отново (Hot fix: third party camera applications no longer capture green pictures with front camera).
За вашия модел не е имало драми (не че при 5Т съм усетил нещо нередно) и Орео версията си ви е със статус OnePlus 5 OxygenOS Open Beta 3 (2017-12-31)

Някои новинарски сайтове ПАК са преписвали стари и неточни неща!
Цитирай
#23

Мен не ми излиза ОТА на Ореото, но пък и не съм му дал ръчно да потърси за нов че ще ми седи постоянно отгоре, а сегашния 4.5.15 работи чудесно Smile
Цитирай
#24

С Oxygen updater от маркета фикса за Орео излиза веднага

OnePlus 6
Цитирай
#25

Колеги, пуснаха ли вече официална финална версия за 5?

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)