Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Счупено стъкло на екран
#26

(2017-10-11, 15:19:38)divna написа:  Преди време @hollyshit направи ревю, вероятни с поставяне по стария начин. Ако ти е интересно да го прочетеш - на 7 стр. в темата за аксесоарите Smile


Явно Tapatalk по различен начин номерира страниците, но не го намирам.
Вече трети ден съм с протектора и нямам забележки. Не усещам никаква разлика спрямо оригиналния екран. Чувствителността е перфектна, цветовете също, все едно го няма въобще.
[Изображение: 98524646c33ceba568900a9a3593c820.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#27

сам ли го монтира и имали го е България
Цитирай
#28

Сам, да. Не знам да ли го има в България. Аз го купих от Амазон, защото можех да го върна ако не съм доволен.
Цитирай
#29

(2017-10-12, 16:34:02)Anthony написа:  Явно Tapatalk по различен начин номерира страниците, но не го намирам.
Вече трети ден съм с протектора и нямам забележки. Не усещам никаква разлика спрямо оригиналния екран. Чувствителността е перфектна, цветовете също, все едно го няма въобще.
...

Ето го мнението Smile  Малко напред и малко назад от него - коментираме протектори.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#30

Благодаря, прочетох го. В общи линии всичко е точно така, въпреки че аз не усещам разлика в натискането на екрана. Може би са променили нещо технологично. Фирмата е малка, но се развиват бързо. Със сигурност инсталацията вече е доста по-лесна, а и сега комплекта включва 2 шишенца лепило, тъй че дори и да объркаш нещо при инсталацията, имаш и втори опит, стига да не си го изпекъл с лампата. Все пак се иска човек да е внимателен и да не е припрян. А винаги може да го върнеш на Амазон и да си поискаш парите Smile
Цитирай
#31

Аз напоследък се дразня много от отпечатъците, които трябва да бърша на всеки час от протектора на Самсунг. И май ще си взема и аз такъв.
Цитирай
#32

(2017-10-13, 11:22:16)Anthony написа:  Благодаря, прочетох го. В общи линии всичко е точно така, въпреки че аз не усещам разлика в натискането на екрана. Може би са променили нещо технологично. Фирмата е малка, но се развиват бързо. Със сигурност инсталацията вече е доста по-лесна, а и сега комплекта включва 2 шишенца лепило, тъй че дори и да объркаш нещо при инсталацията, имаш и втори опит, стига да не си го изпекъл с лампата. Все пак се иска човек да е внимателен и да не е припрян. А винаги може да го върнеш на Амазон и да си поискаш парите Smile

Да ти е честит новия протектор!  Wink
Сега, да споделя малко впечатления след известно време ползване.
Значи, протектора в общи линии не е мръднал, нито се драска, нито се изменя по някакъв начин.
Единствената забележка е при почистване да се внимава, в смисъл по ъглите.
Ако човек задълбае да лъска с разни спиртове и клечки, да вади фини прашинки по ръбовете се получава неприятен ефект.
Излиза по мъничко от лепилото изпод протектора и съответно се получава неприятен бял кант.
Затова, само леко забърсвайте протектора в панталоните и не си играйте, това му е достатъчно.
При мен на местата, където не съм ровил с карфици и не съм се престаравал да чистя ръбовете на протектора са перфектни.
Където съм чоплил си личи тъничка бяла линийка по ръба.
По въпроса за чувствителността на натиск върху екрана/хоум бутона - вече е добре, оправиха го с някой от ъпдейтите.
Това е всичко. Smile
Цитирай
#33

и аз да се регистрирам... днес си изпуснах с8 цата и сега е в сервиз. само стъклото се напука яко а дисплея е здрав. утре го взимам обратно. цената на оригинален цял дисплеи е 400 евро. аз купих от един познат с8, които е само на 2 дни телефон. с брикнал софтуер след опит за рут и после умряла платка. продаде ми го за 300 евро, като от там ми остават останалите му 4асти за резерва. за смяна на дисплея 80 евро. това е положението. и ми гарантират за водоустои4ивоста му след ремонта. искам да отбележа и да знаете- ако някои маистор ви предложи да смени само стъклото ако ви е здрав дисплея, не се съгласяваите. резултата няма да ви хареса а и вода ще си пие като за световно....

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#34

Цената на оригинален цял дисплей в официален сервиз заедно със цената на труда по смяната му е 480 лв или 240 евро, като си запазваш гаранцията. Писали сме го по-горе.
Цитирай
#35

Аз виждам, че сте писали. А колко време трябва да стоя без телефон заради 60 евро?! Пак казвам, че ми остава почти цял телефон за резервни части. Камера, гръб, сензор за пръсти, батерия, юсб порт за зареждане. Това са доста пари. А относно гаранцията- аз съм му направил застраховка и плащам по 8 евро всеки месец тук в Германия, освен нормалната гаранция при закупуване на апарата. Просто нямам време излишно, за да ми стои телефона по сервизите и да чакам ремонта да свърши. Затова си платих, за което и писах по-горе, за да се знае в "бързите сервизи колко искат"

@Anthony аз мога да чета и няма смисъл да ми казваш какво сте писали пи-горе. А не ми трябват само каталог с цени а касова бележка след ремонта;

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#36

И аз рабрах, че цената на нов оригинален дисплей в сервиза е 400евро.
Иначе-да, цената на s8 вече е 500евро втора ръка запазен.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#37

Колеги изтрих няколко поста и Моля по темата без излишни нападки. Нещото което се обърква е региона ... един вид в БГ цените винаги са евтини, а по чужбина е по-скъпичко и това не е от днес. Карайте си културничко и всичко ще е наред Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#38

Има ли вариант само да го подлеят с лепилце или лак пукнатините така че те да се запазят и да не се рони..?

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#39

Колеги гледам че CityTel примерно предлагат смяна на предно стъкло на Galaxy S8 за 155лв, а в оторизирания сервиз на Самсунг ми казват че това е невъзможно и трябва да се смени целия дисплей като цената е 385лв.
Защо така, може ли само стъклото, би ли имало някакви послдствия после??

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#40

Давал съм S7 edge за смяна на стъкло. Всичко мина перфектно. Телефона си работи безпроблемно и до днес. Тези от Самсунг не ги слушай. Имаше хора тук във форума, които ръсеха "акъл", че не можело само стъклото и куп други глупости.

1916 
Цитирай
#41

Може, но шанса да се повреди OLED дисплея отдолу е мноооого голям. Повреждането представлява черни петна, които никога не светват. Ти решаваш дали ти се рискува, защото, предполагам, че ако се повреди дисплея, едва ли ще го оправят за тяхна сметка.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#42

(2020-03-03, 21:48:44)doxr написа:  Има ли вариант само да го подлеят с лепилце или лак пукнатините така че те да се запазят и да не се рони..?

Към днешна дата колко струва смяна на дисплей в Сръчко за S8 ?
Цитирай
#43

Със сигурност е 200+ Sad , и аз имам един S8-мак ,който седи като паметник от 3-тия месец от купуването му.. просто не си струваше да давам 400лв за нов дисплей.И аз се оглеждам за ремонт около 100лв ама не виждам.. инак отвреме на време го ползвам с Docking станцията на тв..

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#44

Като цяло най добрия вариант е смяната на дисплея. Първите партиди които излязоха от този хубав за времето си телефон така или иначе бяха с кофти дисплей. Розовее и прегаря. Моят още стои прегорял. Синът ми си гледа клипчета на него.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)