Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Amazfit bip/pace] Мнения и проблеми

Здравейте от два дена съм с Bip, първо да питам когато бягам само с часовника без телефон след това ще ми покаже ли маршрута на картата, и второ, в коя папка на телефона трябва да поставим файловете от свалени фейсове за да ги види MiFit
Цитирай
Аксесоари

Този индикатор, който е ограден какво показва?[Изображение: eb159372aa4d828e8c0cbddf40b47ce3.jpg]

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Цитирай

Колко етажа са изкачени. Като мярката за един етаж е около 3 метра
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd
Цитирай

Днес върнах моя Бип в Технополис след като от нищото се появиха две бели петна на дисплея.Чакам да видя какво ще измъдрат от сервиза Sad Sad Sad
Цитирай

Ще ви дадат нов - така е по правилно, не си струва да бъде ремонтиран.
Цитирай

Здравейте.Днес ми върнаха часовника от сервиза,но сега не мога да го свържа с телефона,седи само на екрана open the app to pair.Деинсталирах и инсталирах ми фит апа но нищо не става.Някакви идеи?
Цитирай

(2020-08-11, 15:30:07)mitaraka01 написа:  Здравейте.Днес ми върнаха часовника от сервиза,но сега не мога да го свържа с телефона,седи само на екрана open the app to pair.Деинсталирах и инсталирах ми фит апа но нищо не става.Някакви идеи?
Пробвайте с Гаджетбридж, моя така го свързах и после с Мифита ...
[Изображение: f21f8e1d3624cb8b161af91a0ce397b4.jpg]

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
[-] 2 потребители изказват благодарност на jiktak за това мнение:
  • Be6i4, mitaraka01
Цитирай

(2020-08-11, 15:49:43)jiktak написа:  Пробвайте с Гаджетбридж, моя така го свързах и после с Мифита ...
[Изображение: f21f8e1d3624cb8b161af91a0ce397b4.jpg]Мерси,получи се но пак не мога да се свържа с ми фит,но поне подкарах часовника.

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Офертата мисля, че е добра, нападайте - BGN 83.71 49%OFF | Original Amazfit Bip Smart Watch Bluetooth GPS Sport Heart Rate Monitor IP68 Waterproof Call Reminder MiFit APP Alarm Vibration
https://a.aliexpress.com/_mKdn5Bz

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай

Това е валидно чак от 24ти. Миналата седмица имаше пак подобно и много хора взеха на 47-48$ с доставка от Полша.
Хубаво е да имате coins, позволява до 2% от цялата сума, което е около долар отстъпка. Също така има купон за 4.92 отстъпка, вземете си го от самата оферта
Цитирай

Взех Пейс миналия месец за 50 и няколко долара. Трябва да се следиSmile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Just за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Малко да се посмеете за моя сметка.
Днес пристигна от em@g бял Amazfit Bip S за жената, че все не си чува телефона, сега да няма оправдание. Извадих го от кутията и си викам, няма да махам предпазното фолио, че ако не го хареса, да го връщам. Натискам бутончето, вибрира веднъж , но не светва екрана. Пробвах да задържа бутона, след време пак вибрира и толкова. Викам си, батерията може да е паднала, сложих го няколко часа да се зарежда. Обаче пак няма картина, само вибрира. На кой друг може да му се падне брак, ако не на мен, ще го връщам. Реших да надигна малко предпазното "фолио" и о чудо, отдолу светлина и образ. То било непрозрачна лепенка за предпазване на дисплея. Ама в къщи мрачова и без очила само за смях станах.
Не бях виждал от близо този модел, ама ми заприлича на играчка от зрънчо, много евтина пластмаса. И двамата не носим часовници, та ще видим колко време ще му се радваме.
[-] 4 потребители изказват благодарност на milstan за това мнение:
  • alexbg67, roni952, suffer, veskovalkov
Цитирай

Teмата стана прекалено дълга и се отнася за 2 часовника, които почти по нищо не си приличат и си плаче за заключване.
Поради това ви моля ако решите да пишете нови мнения (освен ако нямате 100% сигурност, че са за тук) ги пускайте в нови теми.
Форумът е за това. Иначе се чупи търсачката и никой не може да намери нищо в 21 страници обща тема. Надявам се да не ви се налага да търсите нещо в такава

Поздрави и лека вечер!
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd, roni952
Цитирай

Наистина в тази тема има много полезна информация за два коренно различни часовника. И аз съм се чудил какво им е общото, до момента в който жена ми не взе да си търси часовник и се спря на тези два модела...

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай

Аз искам да попитам, в последно време ми прави впечатление, че когато имам повикване най-напред ми вибрира AmazFit Bip-а и покзва кой ми звъни и чак след 5-6 секунди, та и повечв започва да ми звъни и телефона ... С Нотифай енд фитнес съм купен на Самсунга, гледах настройките, пробвах със закъсненията на вибрацията на часовника, но пак е същата работа ..... Някави идеи...?

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай

Здравейте. От както излезна Zepp, имам проблем с връзката между него и Пейса. Като беше Mi Fit имах постоянна връзка и нямах проблем с нотификации, повиквания. Сега се налага да влизам постоянно в Zepp и да скролвам надолу за да ги синхронизира и да имат връзка приложението с часовника. Разгледах всички настройки, нищо нередно не виждам. През целия денн нито нотификациите ми показва, нито повикванията. Като се сетя влизам в приложението за да се свържат, но след известно време връзката пак пада. Адски неудобно. Някой друг дали има същия проблем?
Цитирай

Приложението трябва да е в autostart на телефона (ако не е xiаоми може и това да е проблема)
освен това, може просто таск мениджъра на андроида да убива приложението (в такъв случай трябва да му махнете рестрийкциите за battery saver)
и третото, което може да се направи е да се заключи приложението в рам-та на телефона
Цитирай

(2020-12-28, 20:30:15)suffer написа:  Приложението трябва да е в autostart на телефона (ако не е xiаоми може и това да е проблема)
освен това, може просто таск мениджъра на андроида да убива приложението (в такъв случай трябва да му махнете рестрийкциите за battery saver)
и третото, което може да се направи е да се заключи приложението в рам-та на телефона

На IOS го ползвамSmile Странното е, че с ми фит всичко беше точноSmile
Цитирай

няма как с ми фит всичко да е било точно, защото програмата не е за цялостна синхронизация.
Сигурно става дума за Amazfit Watch
Цитирай

(2020-12-28, 22:51:59)suffer написа:  няма как с ми фит всичко да е било точно, защото програмата не е за цялостна синхронизация.
Сигурно става дума за Amazfit Watch
Да, извинявай, точно на Амейзфит бешеSmile)
Ми фита я ползвах за бандовете.
Цитирай

В програмата (поне за андроид) има поле feedback. Най-добре ще е да се опише проблема на съпорта и да се чака за адекватно решение. А може и да се разкачи часовника, което ще го ресетне до фабрични настройки и да се преинсталира приложението.
Цитирай

(2020-12-29, 10:51:50)suffer написа:  В програмата (поне за андроид) има поле feedback. Най-добре ще е да се опише проблема на съпорта  и да се чака за адекватно решение. А може и да се разкачи часовника, което ще го ресетне до фабрични настройки и да се преинсталира приложението.
Благодаря ти. Ще им пиша.
Цитирай

Писах няколко пъти и нищо.
Изтрих приложението, раздвоих часовника, ресетнах го и всичко отново свързах. Първия ден целия беше кънектнат и имаше връзка, днес сутринта го погледнах пак нямаше. Влезнах в ZEPP, рефрешнах, дава че не може да се свърже, след втория, третия рефреш зареди процентите и се свърза. След няколко часа пак изгуби връзка. Вече не знам какво да го правя. Исках сега да взема Стратос 3 или нещо ново на Амейзфит, но се чудя ако прави същото ще ми скъса нервите и дали има смисъл да взимам пак на тази марка. Засега релението е да влизам 1-2 пъти на ден и да го свързвам, но ми се губи вече желанието.
Ето клипче, според мен не е нормално това бавно свързване:
https://we.tl/t-1P8eJQ5WH5
Цитирай

(2021-01-10, 23:10:41)Just написа:  Писах няколко пъти и нищо.
Изтрих приложението, раздвоих часовника, ресетнах го и всичко отново свързах. Първия ден целия беше кънектнат и имаше връзка, днес сутринта го погледнах пак нямаше. Влезнах в ZEPP, рефрешнах, дава че не може да се свърже, след втория, третия рефреш зареди процентите и се свърза. След няколко часа пак изгуби връзка. Вече не знам какво да го правя. Исках сега да взема Стратос 3 или нещо ново на Амейзфит, но се чудя ако прави същото ще ми скъса нервите и дали има смисъл да взимам пак на тази марка. Засега релението е да влизам 1-2 пъти на ден и да го свързвам, но ми се губи вече желанието.
Ето клипче, според мен не е нормално това бавно свързване:
https://we.tl/t-1P8eJQ5WH5
При мен работят нотификациите, само активността се ъпдейтва след отваряне на приложението, например стъпки.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Цитирай

(2021-01-10, 23:26:05)p_v_a написа:  При мен работят нотификациите, само активността се ъпдейтва след отваряне на приложението, например стъпки.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
На самия часовник, като плъзна надолу и дава, на статуса, че не е свързан. Щом влезна в ZEPP  и го рефрешна показва вече че има връзка. Не получавам известия и обаждания през това време.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)