Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Amazfit bip/pace] Мнения и проблеми

Тази сутрин моя Bip се ъпдейтна. Дали мога да прочета някъде списък с последните промени? В момента ми показва, че съм с версия 1.1.5.02.
Цитирай
Аксесоари

(2018-11-07, 12:44:52)tsvetanm написа:  Тази сутрин моя Bip се ъпдейтна. Дали мога да прочета някъде списък с последните промени? В момента ми показва, че съм с версия 1.1.5.02.
Забелязах с този ъпдейт, че бързо работи gps-a, локализацията на координатите и надморската височина. [Изображение: a2be4359c5bd9e5dc1efa805d322cff3.jpg]

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-11-06, 18:54:29)dido.ivanov написа:  Имам bip, батерията държи точно месец. Включени нотификации-повикване телефон, вайбър, скайп, уатсъп, аларма. [Изображение: 62eb394074500cf94c0b7dc3ce1e124b.jpg]

В момента на промоция 49.99$

https://m.gearbest.com/surprise-bag/pp_0...rID=389818

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk

Поръчах бип от тоиз линк. Ще видим какво и кога ще дойде. Дали ще е китайската версия, черен? Щото няма май никакво инфо и поръчах малко на сляпо. А някой да разясни от гиърбеста пишат ли по-ниски цени на практике както в али, с цел избягване на допълнителни такси?

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай

(2018-11-09, 08:12:42)speedemon написа:  А някой да разясни от гиърбеста пишат ли по-ниски цени на практике както в али, с цел избягване на допълнителни такси?

Пиши на съпорт-а да напишат по ниска цена.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

oт съпорта винаги твърдо отказват да понижат цената, но пратките винаги минават метър (поне при мен със Стратоса нямаше грижи)
Цитирай

(2018-11-09, 08:21:06)suffer написа:  oт съпорта винаги твърдо отказват да понижат цената, но пратките винаги минават метър (поне при мен със Стратоса нямаше грижи)
Зависи, ако ти се падне някоя недо...на кака, но в повечето случаи пишат ниска цена.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

2 пъти съм ги молил. Вероятно им се следят разговорите и затова отказват, но после пишат по-ниска
това имах предвид.
И като е с холандски, белгийски пощи нашите май изобщо не ги гледат
Цитирай

(2018-11-09, 08:12:42)speedemon написа:  Поръчах бип от тоиз линк. Ще видим какво и кога ще дойде. Дали ще е китайската версия, черен? Щото няма май никакво инфо и поръчах малко на сляпо. А някой да разясни от гиърбеста пишат ли по-ниски цени на практике както в али, с цел избягване на допълнителни такси?

Вече в My orders не се ли вижда какво има в торбата. Руснаците бяха дали начин да се види още преди да си платил, мисля че беше нещо от сорта влизаш на contact us после на онлайн месинджър там ти отговаря робот и от My orders може да се видят подробности за всичко в торбата.
Цитирай

(2018-11-09, 09:58:20)emil11 написа:  Вече в My orders не се ли вижда какво има в торбата. Руснаците бяха дали начин да се види още преди да си платил, мисля че беше нещо от сорта влизаш на contact us после на онлайн месинджър там ти отговаря робот и от My orders може да се видят подробности за всичо в торбата.


Out of stock e, писах им на чата, казаха, че до 48 ще презаредят и ще ми го изпратят уж с приоритет! До тогава ще гадая.. Big Grin

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай

(2018-11-09, 08:12:42)speedemon написа:  А някой да разясни от гиърбеста пишат ли по-ниски цени на практике както в али, с цел избягване на допълнителни такси?

Веднъж съм поръчвал от Гиърбест - камера за $20. Бяха декларирали реалната стойност и пратката отиде на митница.
Цитирай

И аз поръчах един часовник Bip lite. Въпроса е как да им пиша каква цена да сложат?

HTC 10 / iphone 12
Цитирай

При самата поръчка има опция да се остави съобщение с инструкция към търговеца. А за гиърбест може да им пишеш в Messenger


Прикачени файлове
.zip Screenshot.zip Размер: 744.05 KB  Сваляния: 5
Цитирай

Пиши лс на търговеца сумата, която искаш.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Това е за стратос каквото им писах:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Aз мислех, че има много търговци като в алиекспрес, като дам контакт на месинджър се свързва с гиърбест. И там казват че не могат да сложат по-малка сума Big Grin

HTC 10 / iphone 12
Цитирай

Аз, като поръчвах Pace миналата година не писах абсолютно нищо каква цена да декларират на пакета. Когато го получих видях, че са писали 15 евро. Явно знаят каква е максималната сума при, която не се задържа пратка в митницата въпреки, че ако решат да е проверят няма да ги спре това.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2018-11-10, 11:55:37)zviara написа:  Aз мислех, че има много търговци като в алиекспрес, като дам контакт на месинджър се свързва с гиърбест. И там казват че не могат да сложат по-малка сума Big Grin

Казват, но аз даже не видях да има декларирано нещо. Явно с белгийските пощи имаше врътка или техен човек ги препраща за европа?
Цитирай

И аз избрах белгийски пощи, като поръчвах никъде не видях поле за детайли.

HTC 10 / iphone 12
Цитирай

Здравейте, има ли някаква опция при получаване на известие Anazfit pace-a да свети понеже през деня на открито едвам виждам известията?

Samsung Galaxy S4 (I9505XXUGNF1) + 8GB SAMSUNG CLASS 4
Samsung Galaxy Note 4 (N910CXXU1COI4) 
Цитирай

(2018-11-18, 14:02:07)wesi17 написа:  Здравейте, има ли някаква опция при получаване на известие Anazfit pace-a да свети понеже през деня на открито едвам виждам известията?
Не, само ръчно ако светнеш с бутона.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Има опция при вдигане на ръката да светва екрана, но точно на светло не виждам как може да имаш проблем с видимостта
Цитирай

Бъркате нещо. При получаване на известия той винаги светва. За да не светва при получаване на известие трябва да се намали яркостта на подсветката. Пък к както каза Sufer този екран се вижда толкова по-добре, колкото е повече околната светлина. По-скоро човекът има проблем с прекалено ситния и дребен шрифт на известията? Това може да се реши, като се инсталират други шрифтове. Аз обаче не съм го правил, успявам да си разчитам съобщенията засега

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Цитирай

(2018-11-18, 17:23:49)HSGeorgiev написа:  Бъркате нещо. При получаване на известия той винаги светва. За да не светва при получаване на известие трябва да се намали яркостта на подсветката. Пък к както каза Sufer този екран се вижда толкова по-добре, колкото е повече околната светлина. По-скоро човекът има проблем с прекалено ситния и дребен шрифт на известията? Това може да се реши, като се инсталират други шрифтове. Аз обаче не съм го правил, успявам да си разчитам съобщенията засега

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Pace не светва.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Упссс, грешка. Бях сигурен, че става въпрос за bip. Моя грешка.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Цитирай

С BIP съм . Не мога да се оправя. Като ме търси някой на екрана на часовника не ми се изписва името на търсещия а само вибрира и светва.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)