Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Amazfit bip/pace] Мнения и проблеми
#26

Тоя е продал няколко артикула за да има 100% позитив и сега продава въздух за по 35лв. Най лошото е , че е продал повече от 100 бр. От тях 10% да не си върнат парите са си 350лв. Виждам , че метода на изпращане е "International Economy : untracked (11 to 35 business days)" .Тоест няма проследяване, тоест как ще докажеш, че не си получил артикула? Парите ще си върнеш , но не и нервите и изгубеното време. Дано да не съм прав. Успех! Извинявам се ,че излязохме от темата ( amizfit bip )
Цитирай
Аксесоари
#27

(2017-11-07, 22:51:30)ganchev написа:  @suffer , прати ли го поне ?Иначе това ще бъде удъра на годината ,ако прати оригинален.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

всичко поръчано е пратено.
има един до англия, който ще влезе тук с габиели и няколко до бг. останалите не знам, но ги броя поне 6-7 бройки. тоя продавач никога не е имал толкова български клиенти Smile

Нека се придържаме към темата. BIP
Цитирай
#28

https://www.gearbest.com/smart-watches/p...tml?wid=21
50 $ за BLACKISH GREEN версията. Мисля, че цената е приемлива. Успех с покупките
Цитирай
#29

За BLACKISH GREEN е 75 $. Къде видя 50 $.
Цитирай
#30

black 57.99
black-green 75.64
и останалите са 75.64
Цитирай
#31

.bmp AF.bmp Размер: 826.14 KB  Сваляния: 114

Това е скрийн  от картата ми за пазаруване. В долния десен ъгъл се вижда дата и час. Не зная какво правят от сайта, но в момента черната версия е намалена.
Цитирай
#32

В гиар беста има оферта в момента за китайска версия за 49 долара
Цитирай
#33

(2017-11-11, 09:35:30)bahyr написа:  В гиар беста има оферта в момента за китайска версия за 49 долара

Бихте ли споделил линк , зашото нещо не го намирам за 49$. Благодаря.

Цитирай
#34

Вече и аз не го намирам на 49$, а на 57$.Ето линк - https://gearbest.app.link/iRlP0xAwZH

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#35

Дам вече е 57, сутринта беше на 49 даже се възползвах.
Цитирай
#36

Някой да каже как е батерията на тази играчка.
Цитирай
#37

На 10-ти октомври го за редих до 95%. В момента е на 25%.
Ползвал съм към 1.5 часа GPS, нотификациите са ми пуснати само на 1 приложение, екрана е бил светнат доста, играя си редовно да си меря пулса и да сменям вида на часовника.
Миналия път ме изкара 20 дни от 49% до 2%, това беше първи заряд.

Choosing...
Цитирай
#38

Заредих го преди 3 дена (за пръв път), още е на 100% Big Grin
Ето малко мод:
[Изображение: qrCOd9EQ6SBRyBZp.jpg]
[Изображение: yBeQVFJouruVW6PI.jpg]
[Изображение: ubSLH0H8Qv8OOZsu.jpg]

modded Nexus 5x 32GB hdd, 4GB RAM / LineageOS 15.1
Цитирай
#39

(2017-11-07, 17:44:11)suffer написа:  Аз и още няколко човкека поръчахме това.:
https://www.ebay.com.au/itm/272916337573
излиза под 40лв, но... цената е странна и не се знае дали и какво ще дойде Smile

Дойде ли нещо ? Да не е пратил само каишки за часовника Smile
Цитирай
#40

чакаме още. Все пак е минало по-малко от седмица.
Каквото и да стане си имаме Paypal диспут, така че няма да ни завлече с парите
Цитирай
#41

И на мен ми е много интересно какво/дали ще получат ..

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#42

Ще ви държа в течение
Цитирай
#43

(2017-11-15, 17:56:43)dakov написа:  Заредих го преди 3 дена (за пръв път), още е на 100% Big Grin
Ето малко мод:
[Изображение: qrCOd9EQ6SBRyBZp.jpg]
[Изображение: yBeQVFJouruVW6PI.jpg]
[Изображение: ubSLH0H8Qv8OOZsu.jpg]

Колега, ако може едно пояснение - остава ли менюто на часовника на английски език, ако менюто на телефона е на български език или се връща обратно на китайски ? Виждам много противоречиви мнения по различните форуми. Благодаря предварително.
Цитирай
#44

И аз днес се сдобих с този часовник. Дойде за 9 дни поръчах го от гиърдест като беше за 49 долара и 7 долара доставка с дхл.

Та за часовника пробвах му GPS, но е малко не точен има леко отклонение. Менюто ми е на английски след като се ъпдейтна. Като за първи впечатления добре. Предишният часовник ми беше Pebble Time. Само това че няма самолетен режим ми е малко кофти и не може да се спира блутута.

Sent from my Huawei P9 using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#45

Пак е на 49.11 в ГБ
Цитирай
#46

Някой ползва ли протектор за екрана? И ако да не се ли отлепя отстрани?

Sent from my Huawei P9 using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#47

(2017-11-24, 10:32:19)icaka2001 написа:  Някой ползва ли протектор за екрана? И ако да не се ли отлепя отстрани?

Sent from my Huawei P9 using Tapatalk Pro

Поръчал съм. Другата седмица ще е в БГ (предполагам) и тогава ще ти дам отговор.
Цитирай
#48

Снимките горе, са с протектор, отлепва се много малко.

modded Nexus 5x 32GB hdd, 4GB RAM / LineageOS 15.1
Цитирай
#49

Каква подсветка има това? Как се вижда в тъмното?, Много добре звучи 40+ дни с 1 заряд ...
Цитирай
#50

(2017-11-26, 13:25:13)bodonance написа:  Каква подсветка има това? Как се вижда в тъмното?, Много добре звучи 40+ дни с 1 заряд ...
Подсветката е доста добра, моята съм я нагласил на минимума и пак се вижда супер в тъмното.

Sent from my Huawei P9 using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 9 гост(и)