Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Amazfit bip/pace] Мнения и проблеми
#76

Здравейте. Има ли начин на BIP да се показва съдържанието на нотификациите

MI MIX2
Българският език е изключително лаконичен и съдържателен. Например надписът „тук бяха български туристи“ се състои само от три букви.
Цитирай
Аксесоари
#77

(2018-01-27, 18:55:11)иван иванов написа:  Здравейте. Има ли начин на BIP да се показва съдържанието на нотификациите
С това : https://play.google.com/store/apps/detai...azfittools
или с това :https://play.google.com/store/apps/detai...c.amazfit1
Цитирай
#78

(2018-01-12, 00:07:47)kunchev82 написа:  искам да помоля ако може някой да постне някоя снимка или видео на барометъра и алтиметъра, знам че след обновяване на фирмуера вече са налични.Никъде в интернет не намерих такова ревю.

Колега погледни снимката (извинявам се за лошото качество)-всичко си работи нормално. Ако те интересува нещо по подробно - питай.
   
Цитирай
#79

От къде е най-оферта да се купи bip ?
Цитирай
#80

(2018-02-12, 10:18:49)jechkata написа:  От къде е най-оферта да се купи bip ?

Gea*best с купон GBCE - 52$
Цитирай
#81

здравейте колеги искам да попитам някой попадал ли е на watchface на който да евключен барометъра?
Цитирай
#82

Бип лайт ..от 28-и февруари го ползвам ...днес е на 17% батерия,мисля няма друго устройство с такава автономия на работа
малко дребен Smile ... ако махнат цветния дисплей и за негова сметка сложат монохромен но по-голям ще е хубаво -лично мнение- Smile
съобщенията ми ги изписва на кирилица
когато телефона е на Български ... при повикване ми излиза номера на телефона ... трябва да е на английски за да изпише име от указателя Smile
не знам колко коректно мери брой крачки ... но изминато разстояние ако се съди от броя крачки излиза че крачката ми е 70 см Smile което хич не е близо до истината Smile ... имам един китайски часовник не смарт който мери но там в настройки се въвежда дължина на крачката ... тука няма такава настройка ... което лично за мен не е важно
пулсомера е малко лабав,но общо взето е близо до истината ...
Абе доволен съм Smile уникално лек и удобен ...все едно нямаш нищо на ръката си

има едно DND което не знам за какво е ... ако някой знае да ме светне Smile
Цитирай
#83

Do Not Disturb

Режим в който няча да идват нотификации за определен период или докато часовника мисли че спиш..
Цитирай
#84

(2018-03-22, 16:40:01)ivval написа:  Бип лайт ..от 28-и февруари го ползвам ...днес е на 17% батерия,мисля няма друго устройство с такава автономия на работа
малко дребен Smile ... ако махнат цветния дисплей и за негова сметка сложат монохромен но по-голям ще е хубаво -лично мнение- Smile
съобщенията ми ги изписва на кирилица
когато телефона е на Български ... при повикване ми излиза номера на телефона ... трябва да е на английски за да изпише име от указателя Smile
не знам колко коректно мери брой крачки ... но изминато разстояние ако се съди от броя крачки излиза че крачката ми е 70 см Smile което хич не е близо до истината Smile  ... имам един китайски часовник не смарт който мери но  там в настройки се въвежда дължина на крачката ... тука няма такава настройка  ... което лично за мен не е важно
пулсомера е малко лабав,но общо взето е близо до истината ...
Абе доволен съм Smile  уникално лек и удобен ...все едно нямаш нищо на ръката си

има едно DND което не знам за какво е ... ако някой знае да ме светне Smile

Разгледай пост 77. Там ще откриеш линк към приложения които увеличават функционалността на часовника. Ако имаш въпроси - питай.
Цитирай
#85

Изкара 2 месеца и умря вчера. Не се ъпдейтваше след смяната на времето в Неделя и не отброяваше стъпките. Ядосах се и от менюто дадох Turn off, с надежада след рестартиране да се оправи. Повече не можа да се пусне Big Grin. Тея екрани ги дава като задържа 20-30 секунди бутона.[Изображение: 58b3f6e94464d04f25d37e2b1825d548.jpg][Изображение: 643cb98bec0ec7f374d355e7e6ac3c78.jpg]

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Samsung Galaxy S6Xiaomi Redmi 3Xiaomi MI MAX 2Xiaomi MI MAX 3Poco X3 NFC | Huawei P60 Pro | Honor Magic5 Pro
Mi Band 2 | Mi Band 3Amazfit BIP | Amazfit GTR | Amazfit GTS2e | Garmin Venu 2
Цитирай
#86

(2018-03-27, 10:39:17)Apostolov написа:  Изкара 2 месеца и умря вчера. Не се ъпдейтваше след смяната на времето в Неделя и не отброяваше стъпките. Ядосах се и от менюто дадох Turn off, с надежада след рестартиране да се оправи. Повече не можа да се пусне Big Grin. Тея екрани ги дава като задържа 20-30 секунди бутона.[Изображение: 58b3f6e94464d04f25d37e2b1825d548.jpg][Изображение: 643cb98bec0ec7f374d355e7e6ac3c78.jpg]

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
Странно. С коя версия на софтуера и хардуера беше. Моят е с софтуер 0.1.1.15 и хардуера 0.11.1.4 (китайската версия) и часът се оправи след като го изключих и после го включих. Пробвай да му изтощиш батерията напълно и после да го заредиш. И появява ли се в mifit след като ти даде този екран?

Sent from my Huawei P9 using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#87

обаче при мене пулсомера е пълен боклук !!! ... може и моята бройка да е такава с дефект ,но това показва каквото си иска
Цитирай
#88

Привет, имам пейс- на около 2 месеца. Допреди седмица се държеше прилично- имам предвид батерията. Синхронизиран през целия ден с телефона, батерията си се държеше напълно адекватно.

Последната седмица обаче нещо става и батерията се изтощава без видима причина буквално за няколко часа. Часовникът направо изгасва. Това може да се случи както примерно на третия ден от зареждането, така и на първия.

Някой имал ли е подобен проблем

Google Pixel 6a
Цитирай
#89

(2018-04-04, 13:16:17)slavkov написа:  Привет, имам пейс- на около 2 месеца. Допреди седмица се държеше прилично- имам предвид батерията. Синхронизиран през целия ден с телефона, батерията си се държеше напълно адекватно.

Последната седмица обаче нещо става и батерията се изтощава без видима причина буквално за няколко часа. Часовникът направо изгасва. Това може да се случи както примерно на третия ден от зареждането, така и на първия.

Някой имал ли е подобен проблем

Смени WatchFace-а и пробвай батерията .При мен варши работа.

Xiaomi Redmi Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Цитирай
#90

https://www.gizchina.com/2018/02/12/xiao...sion-deal/
100$
Цитирай
#91

(2018-05-02, 18:50:16)oko написа:  Смени WatchFace-а и пробвай батерията .При мен варши работа.

Не помага... Дрейнът е жесток

Google Pixel 6a
Цитирай
#92

Направи и Factory Reset. Имах подобен проблем и се оправи след това.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#93

(2018-05-05, 06:44:53)ganchev написа:  Направи и Factory Reset. Имах подобен проблем и се оправи след това.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

На часовника, телефона или на двете?

Google Pixel 6a
Цитирай
#94

На часовника, колега. На телефона няма смисъл .

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#95

(2018-05-05, 06:52:58)ganchev написа:  На часовника, колега. На телефона няма смисъл .

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 2 пъти правих на часовника. Явно е нещо по блутута, защото когато не е вързан , всичко е ок. Върже ли се , става страшно

Google Pixel 6a
Цитирай
#96

Някой купон нов или друг начин да се вземе по-евтино от гиърбест или от алито Amazfit Pace 1, че искам да си го поръчам скоро? Няма ли да пускат някоя промоция... може би като излезе mi band 3 официално. 
Собствениците на конкретния модел доволни ли са, струва ли си парите според вас? Новият модел с какво е по-добър и струва ли си разликата в парите? От субективна гледна точка първия ми харесва повече визуално, понеже е по малък и изчистен, а и е по-евтин, но съм в размисъл.

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай
#97

Аз съм със Amazfit Pace и съм много довлен. Взех го на промоция от GearBest за 90$. Батерията в зависимост от натоварването и начина на ползване може да държи от 2 до 6 дена. Това е, което мога да кажа в общи линии.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#98

Знае ли някой, от къде може да се купи на добра цена в момента.
В GB сега е $70, в алито $67....
Няма ли по-изгодни офетри някъде?
Цитирай
#99

Pace днес се ъпдейтна до 1.3.7 да видим дали ще стабилна връзката. Единствените ми забележки бяха, че понякога дърпа много ток часовника. За 1ч са ми падали по 10% (при нормални 1-2% на час, според зависи нотификациите ) и ако го изтървеш да не го видиш заминал. Вкарвам го в самолетен режим- за няколко минути  добре че е на лесно място уиджета и се оправя.
Друг път уж е свързан, а нотификции никакви.  Трябва да му сръчкам приложението, за да захапе
това са ми 2-те забележки.

Ползвал съм доста андроидуеър часовници,  а също и специализирани спортни -  Сунто Спартан 2 модела. Този амазфит съчетава най-доброто от 2-та вида. Първите нямат никаква батерия и видимост на открито, а на 2-те им куцат смарт функциите, а и струват колкото 5 такива амазфита
Батерията  на Pace е чук, видимостта на слънце отлична, спортните функции са ок, нотификациите също. Само дето не е водоустойчив

Поръчах си и едно Lemfo, което е със същите възможности да го поразгледам и него. Така, че амазфит-а ще ми се оваканти. Някой ако го иска да драсне едно лс.
Цитирай

The Amazfit tracker is water resistant, which means it is rain-proof and splash proof. ... However, our tracker is not swim friendly so please do not swim with it on

Има някаква устойчивост все пак
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)