Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Vibe K5 Note Volume Booster
#1

Казуса е следния имам оригинални слушалки от iPhone SE и има разлика в тях ,че когато са в iPhone свирят с 300% повече и то кристално чист звук ,а при Android устройство доста слабо дори и със какви ли не Volume Booster приложения .Вадя си две неща и това е ,че слушалките имат страшен максимум и ако може да помогнете как да им го дам от Android устройство ,тъй като всички приложение след 20% прецакват звука...
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма приложение,което да ти помогне.Във озвучителните системи има понятия като общо съпротивление,импеданс на озвучителното тяло,трептене на мембраната и т.н.И това е във взаимодействие с крайното стъпало на усилвателя(телефона ти).Ябълките си падат мошенници и си брандират периферията(слушалките,кабели за зарядни,зарядни и т.н.).Праснали са им някой шантав импеданс,който отговаря на техния усилвател и това е.Както го правят с всичко тяхно-цепил съм техен кабел и съм намирал чип,който го включва да работи само с конкретната серия Ай-ай-ай.Шунтираш чипа и всички ябълки зареждат с него.Целта е да купуваш и да не можеш да ползваш останала периферия Smile
Цитирай
#3

Колега от инженерното меню също можеш да си увеличиш звука.Но само да го увеличиш,като качество ще си остане каквото си е в момента.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)