Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с заключени снимки в галерията.
#1

Здравейте !

Преди няколко дни при опит да си отключа заключените снимки в галиерията с пръстов отпечатък ми пойска код, кодът ми беше 6 цифрен, а ми изка 4. Пробвах какви ли не варианти, но не става и не става, а имам доста важни снимки вътре. Някаква идея как мога да се оправя с това ? Не знам дали някой не е опитвал да влиза и да е заключил нещо. Принципно и преди ми се е случвало да не мога с пръс да ги отворя, но винаги ми е приемало кода, а сега какво стана Sad пълна мистерия.  Дали няма нещо фабрично с което да пробвам ? Помогнете моля, наистина снимите ми са много важни и не искам да ги губя Sad

MI6
Цитирай
Аксесоари
#2

Цитирай
#3

Заводски настройки, настройване на нов пин и снимките ще са достъпни отново. В момента ги има, но са криптирани по алгоритъм, който само LG може да декриптира. Дори и в компютър няма да се виждат.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#4

(2017-10-05, 17:58:19)methtical написа:  Заводски настройки, настройване на нов пин и снимките ще са достъпни отново. В момента ги има, но са криптирани по алгоритъм, който само LG може да декриптира. Дори и в компютър няма да се виждат.

Мислех го, но ме е страх да не се затрият Sad

MI6
Цитирай
#5

Колега, провери по този начин, описан в тази тема от мен https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90770


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#6

Някой беше писал в темата за друга тема където може да ми помогне, но сега го няма този коментар, а аз нямах време до сега да седна Sad

MI6
Цитирай
#7

Аз бях писал колега, но след като сам тествах предложението и не стана, си изтрих коментара. В другата тема случая беше друг. Възстановявам си мнението над твоето, но да знаеш, че няма да ти помогне.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)