Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с заключени снимки в галерията.

мнение 1 от skaliente

Здравейте !

Преди няколко дни при опит да си отключа заключените снимки в галиерията с пръстов отпечатък ми пойска код, кодът ми беше 6 цифрен, а ми изка 4. Пробвах какви ли не варианти, но не става и не става, а имам доста важни снимки вътре. Някаква идея как мога да се оправя с това ? Не знам дали някой не е опитвал да влиза и да е заключил нещо. Принципно и преди ми се е случвало да не мога с пръс да ги отворя, но винаги ми е приемало кода, а сега какво стана Sad пълна мистерия.  Дали няма нещо фабрично с което да пробвам ? Помогнете моля, наистина снимите ми са много важни и не искам да ги губя Sad
LG V10
Цитирай

мнение 2 от Chany

Цитирай

мнение 3 от methtical

Заводски настройки, настройване на нов пин и снимките ще са достъпни отново. В момента ги има, но са криптирани по алгоритъм, който само LG може да декриптира. Дори и в компютър няма да се виждат.
| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

мнение 4 от skaliente

(05 Oct 2017, 18:58:19)methtical написа: Заводски настройки, настройване на нов пин и снимките ще са достъпни отново. В момента ги има, но са криптирани по алгоритъм, който само LG може да декриптира. Дори и в компютър няма да се виждат.

Мислех го, но ме е страх да не се затрият Sad
LG V10
Цитирай

мнение 5 от vargala81

Колега, провери по този начин, описан в тази тема от мен https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90770

HUAWEI Mate 9 MHA-L09
LG V10 - H960A
Цитирай

мнение 6 от skaliente

Някой беше писал в темата за друга тема където може да ми помогне, но сега го няма този коментар, а аз нямах време до сега да седна Sad
LG V10
Цитирай

мнение 7 от vargala81

Аз бях писал колега, но след като сам тествах предложението и не стана, си изтрих коментара. В другата тема случая беше друг. Възстановявам си мнението над твоето, но да знаеш, че няма да ти помогне.

HUAWEI Mate 9 MHA-L09
LG V10 - H960A
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD