Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за WiFi apps споделяне на TV
#1

Въпрос за WiFi apps споделяне на TV,имах LG имаше си вградено,когато отвориш снимка или видео мога да го пратя на ТВ и да го гледам там,а тук няма..Та ако ми препоръчате приложение което да го прави?


Цитирай
Аксесоари
#2

Има. Като отвориш снимка в горния десен ъгъл се появява символ за споделяне. Трябва телефона и телевизора да са в една и съща мрежа

Изпратено от моят Mi Note 2 с помощта на Tapatalk
[Изображение: 119f8c55e674ed57cf593e50a03e5c52.jpg]

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#3

Къде? Цъък


Цитирай
#4

Настройки / безжични мрежи / още/ wifi дисплей свързано ли е?
Цитирай
#5

Да...Ама да кажеш как да го спирам че като пусна WiFi се пуска пише Screen Mirroring is on,и пак нямам в горен десен ъгъл


Цитирай
#6

Пробваи да споделиш клип от йо туба на телевизора , ако стане ще се появи и на снимките. Преди малко мъчих едно рн3 про и се свърза от самосебеси незнам какво стана

Изпратено от моят Mi Note 2 с помощта на Tapatalk

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#7

Няма дерт от тубата предава клиповете,ама този символ го нямам..На LG си го имаше и съм споделял снимки и клипове от телефона не само от тубата,ама сега няма как,щото нямам този символ....Да не би да трябва ня'кава настройка да пипна,за първи път ползвам МЯУ 8 Smile  хахах ха И знам ли може нещо да не правя както трябва...


Цитирай
#8

И на мене не ми излиза на снимките тази иконка,а на тубата излиза как се пуска?
Цитирай
#9

На Redmi 4X с ROM от xiaomi.eu го имам знака горе в дясно, обаче на Note 4X  с глобалната стабилна не иска да излезе.
П.П. Само тази снимка имах в телефона.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#10

Ееее тва не е няква голяма екстра,но е полезна и съм свикнал...Защо са я орязали,някой с Xiaomi Redmi Note 4 - 4GB RAM 64 ROM Global version да сподели има ли я...
P.S-И кажете приложение без реклами което е добро за да мога да мятам снимки видео на ТВ през WiFi


Цитирай
#11

Google Photos
Цитирай
#12

Как точно с Гугъл фото?
Цитирай
#13

По същия начин.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#14

И на Гугъл фото я нямам хм
Цитирай
#15

Бутона за споделяне ако се появи ще се появи навсякъде. Опитаи с връзката, разкачи и закачи устроиствата в мрежата wifi. Виж на телевизора дъли имаш списък с свързани устроиства

Изпратено от моят Mi Note 2 с помощта на Tapatalk

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#16

При мен е Галерия не се показва,но пък в Google Снимки, да.
Цитирай
#17

И във гугъл фото я нямам...


Цитирай
#18

(2017-10-07, 18:37:44)gepard777 написа:  И във гугъл фото я нямам...

И при мен я няма в Галерия и Google снимки, но пък в YouTube отдавна си го ползвам.
Цитирай
#19

Само в Ютюб излиза
Цитирай
#20

И при мен не излиза, но по големия ми проблем е , че немога да свържа смарт тв-то ми Филипс 2013-14 г модел с редми ноут 4 глобъл версия 4/64 8.5 стейбъл . Писах и в тема в мю форума , където много хора се оплакват от този проблем с безжичния дисплей. Интересното е , че старите ми телефон и таблет леново и асус с андроид 5 се свързват със стария смарт тв Филипс, а редми ноут 4 го пробвах в технополиса и там се свърза с безжичния дисплей ( предаване на екрана ) с нови модели на смарт тв-та ...
Цитирай
#21

(2017-10-06, 06:46:42)gepard777 написа:  Въпрос за WiFi apps споделяне на TV,имах LG имаше си вградено,когато отвориш снимка или видео мога да го пратя на ТВ и да го гледам там,а тук няма..Та ако ми препоръчате приложение което да го прави?

RedMi Note 4 не поддържа NFC за да споделиш екрана. Ако You Tube ти позволява е ,че синква линка към сървър който ти го препраща към акаунта и от там към телевизора. Повече за NFC >> https://en.wikipedia.org/wiki/Near-field_communication

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#22

(2017-10-21, 14:54:17)rado__8 написа:  RedMi Note 4 не поддържа NFC за да споделиш екрана. Ако You Tube ти позволява е ,че синква линка към сървър който ти го препраща към акаунта и от там към телевизора. Повече за NFC >> https://en.wikipedia.org/wiki/Near-field_communication

Става . става ... ето така :
[attachment=18479]
[attachment=18480]
[attachment=18481]
Цитирай
#23

[attachment=18490 написа:valdesbg pid='1430121' dateline='1508592107']
Става . става ... ето така :

При мен не става с моя тв, а с други ставаше в технополиса . Да не би техните редмита 4 да са имали NFC хаха . 
Скрийншотовете , които си дал са малко различни от моите не заради езика разбира се, а заради подредбата на менюто ти. Нали говорим за редми ноут 4х ( редми ноут 4 Глобъл вершън СД ) . Изписва ми на тела connecting и си стои така, а на тв пише , че е свързан , но не споделя екрана . Екрана потъмнява и след малко си продължава да излъчва каквото дават по телевизията.


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай
#24

И това приложение става:
[Изображение: 55f0235067d0001b4fc9bf640a66bdb4.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)