Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Българско меню за Huawei y6 pro...?
#1

Привет на всички! Днес купих въпросният телефон въпреки, че видях, че няма меню на български! По принцип не е кой знае какъв проблем но все пак ме гложди ..... може ли да му се инсталира такова и ако да как? Модела е Huawei Y6 pro TIT-U02(C328B107, Android 5.1 Благодаря ;-)
Цитирай
Аксесоари
#2

От къде го купи?
Цитирай
#3

Магазин БРОС
Цитирай
#4

Върни се в магазина, ако могат да направят нещо, но най-вероятно НЕ. Телефона не бил предназначен за България и това са ти го казали, ако си го купил от магазина. Като си го купувал онлайн трябвало е да четеш внимателно или да се обадиш по телефона.
Цитирай
#5

Имам такъв, в момента го ползва дъщерята. Взет е от Технополис и си има всичко доколкото си спомням. Гадното е че трудно се нямират протектори и гърбове защото е сравнително екзотичен.
Цитирай
#6

Ако сте от София, мисля, че имат представителство там, най-добре за всички неща питайте там.
Цитирай
#7

Телефона с този софтуер не е предназначен за Европа. Европейският софтуер трябва да е С432. Най-вероятно като езици имаш само китайски и английски.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#8

@icis4  виж тук: http://www.citytel.bg/protectors-of-glass
Цитирай
#9

Не е купен он-лайн а от физически магазин на Брос в моя град. Но продавачката не беше на ясно какво продава, защото го получи по заявка от София. Инъче в настройките за избор на език има: Немски, Френски, Испански, Гръцки, Португалски , Руски, Украински, Английски но български йок .... :-) Сега четох разни теми в нета, че има програми от Playstore, които превеждат менюто или част от него, а също и БГ клавиатури. Може да драсна на представителството в София да видим какво ще измъдрят те! Благодаря за отговорите Ви
Цитирай
#10

(2017-10-06, 13:41:43)MMM написа:  Не е купен он-лайн а от физически магазин на Брос в моя град. Но продавачката не беше на ясно какво продава, защото го получи по заявка от София. Инъче в настройките за избор на език има: Немски, Френски, Испански, Гръцки, Португалски , Руски, Украински, Английски но български йок .... :-)  Сега четох разни теми в нета, че има програми от Playstore, които превеждат менюто или част от него, а също и БГ клавиатури. Може да драсна на представителството в София да видим какво ще измъдрят те! Благодаря за отговорите Ви
Колега сигурно търсиш програмата "more locale" в play store преди време имах едно htc което нямаше Български но с тази програма всипко ми се преведе. Дано стане и при теб.
Цитирай
#11

(2017-10-06, 13:11:20)person написа:  @icis4  виж тук: http://www.citytel.bg/protectors-of-glass

Мерси, не се бях сетил за тези. Иначе само от тях си намерих зарядно за кола за 9V/2A оригинално за P9. 

Имат само стъкло нищо друго. Типично за модела. Smile
Цитирай
#12

(2017-10-06, 12:48:30)icis4 написа:  Имам такъв, в момента го ползва дъщерята. Взет е от Технополис и си има всичко доколкото си спомням. Гадното е че трудно се нямират протектори и гърбове защото е сравнително екзотичен.

Още на първата обява в ОЛХ имаха налични и днес ги получих. Силиконов гръб + стъклен протектор за 8лв. https://www.olx.bg/i2/ad/kachestven-sili...64JwS.html

(2017-10-06, 15:11:49)Chelios2 написа:  Колега сигурно търсиш програмата "more locale" в play store преди време имах едно htc което нямаше Български но с тази програма всипко ми се преведе. Дано стане и при теб.

Изтеглих приложението но явно нямам пълни административни права над телефона и не мога да го стартирам!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)