Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спукан дисплей Idol 3.5.5
#1

Здравейте.Трябва ми дисплей-тъч за Алкател Idol 3 5.5 ,как се е пукнало стъклото не знам.Не е изтърван ,но е факт ,че дисплея от една лека пукнатина изобщо не работи не реагира ,отваря си сам разни приложения и прочие.До колкото разбрах сменя се дисплей и тъч и тук в Шумен ми искат 180лв за смяната.Малко множко ми се стори ,няъде по-изгодно да го сменя има ли вариант ?
ПП:На жена ми Мото- то три пъти е изтърван пукнат от всякъде и си работи напълно нормално,тва чудо Алкател
Цитирай
Аксесоари
#2

Те алкател си правят телефоните за едникратна употреба.Софтуерно и хардуерно.Никога повече продукт от тази марка.Направиха 2 хубави телефона и ги забравиха.Моят 4,7 " се роди с андроид 5 и снего си умря.Други производители на модели от преди 3 години дадоха маршмелоу,ние си стоим на близалката.Не че не работи,ама изостанала работа.Просто искам да ти кажа че може би не си струва не ремонта а марката.То е ясно че все ще се дават пари ама дали да е за нов тъч или за телефон ....

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай
#3

Не си заслужава инвестицията за нов дисплей купувай направо нов телефон и бягай от тази марка с 200

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)