Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy s6 не иска да се вкл..
#1

Значи проблема е следния.. Изтървах телефона снощи от малко разстояние. В последствие той не искаше да се включи. На сутринта захапа на зарядно, но изкара само батерията със светкавичка и нищо повече.. като се махне от тока и гасне тела.. беше за около 2 часа и без зарядно не иска. Носих го на сервиз, човека ми каза че някакъв чип на платката е заминал 150лв ще ми е ремона и т.н. Но след обед си играх и някак си кво бутах и достигна до началния екран, но след махане от зарядно и пак угасна.. след тва не съм се мъчил нишо повече по тела..
Моля кажете ми какво да правя..

LG L Bello - Black Titan > Lenovo S60-a > Samsung Galaxy s6 Edge white
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега не, че нещо, но какво очакваш като помощ от форума? Явно при вас се касае за хардуерен проблем. който може да се отстрани само с намеса на компетентен техник, който да установи какъв е проблема и да го отстрани. Каквото и да ти пишем тук няма да оправим телефончето защото проблемът не е софтуерен. Успех с ремонта и дано си оправиш телефона на поносима цена.
Цитирай
#3

Ако смяташ да го използваш още поне 2 години направи ремонт, ако не, купи си нов. На моя телефон му смениха разни работи и си платих да го ремонтират, защото телефона ми харесва и смятам да го използвам докато спре да работи Smile . Поздрави!!!

HTC One V Black > Nokia Lumia 1020 White 32GB  > Samsung Galaxy S6 White Pearl.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)