Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нов или използван с гаранция LG V10
#1

Здравейте, наскоро се сбогувах с ЛГ Г3 и е време за друг телефон, проблемът е, че не ми се дават повече от 500-600лв и съм се насочил към В10. Но се чудя дали да взема нов от ибей ( гледам от Европа и щатите само ) или от ОЛХ с оставаща гаранция от 12 до 17м. Не знам имат ли проблеми или нямат и ако имат кога и къде (примерно дъно, камера и прочие след година-две) се проявяват те. Понеже съм сменил 4 ЛГ-та, на които 2 от тях ми замина дъното и се притеснявам да не стане същото и с В10. Моля всеки с такъв телефон да каже минусите (като изключим батерията, според мен е добра до колкото е възможно), а плюсовете са достатъчни само като параметри. Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

LG V10 има проблема с дъната, същите като и LG G4. Моя специално още е жив, но при един от трите ремонта (втория) ми смениха дъното вместо дисплея и си мисля, че така му удължиха живота. Три пъти ходи в сервиз заради прегаряне на дисплея. Ако искаш LG, насочи се към V20 или още по-добре G6.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

(2017-10-07, 16:56:57)vargala81 написа:  LG V10  има проблема с дъната, същите като и LG G4. Моя специално още е жив, но при един от трите ремонта (втория) ми смениха дъното вместо дисплея и си мисля, че така му удължиха живота. Три пъти ходи в сервиз заради прегаряне на дисплея. Ако искаш LG, насочи се към V20 или още по-добре G6.

Благодаря, точно това се чудех... г6 и в20 са наистина добри, но са с 200-300лв по скъпи от бюджета ми. Ще търся в крайна сметка нещо друго тогава.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)