Анкета: Кой модел притежавате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Черен 6/64
31.58%
18
31.58%
Черен 6/128
22.81%
13
22.81%
Син 6/64
5.26%
3
5.26%
Син 6/128
1.75%
1
1.75%
Само гледам
38.60%
22
38.60%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Note 3] - покупка

Както написах по горе и ти си го цитирал , и двата телефона бяха с инсталиран Global Stable 9.1.4.0.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
Аксесоари

Как мислите, дали цената на Mi Note 3 ще падне още с 50-60$ през следващите 6-7 месеца (поне 4 GB вариант)? Колебая се дали да го взема сега или да изчакам. Моят Mi 4 е в добро състояние все още, а Мi Note 3 излиза малко скъп за мен (но пък по характеристики е страхотен за парите си).

Другият вариант е Redmi Note 5, но не мисля че ще изтрая този 18:9 дисплей с on-screen бутони. А и Mi Note 3 е доста по-добър.
Цитирай

(2018-06-28, 16:24:22)elrond_bs написа:  Как мислите, дали цената на Mi Note 3 ще падне още с 50-60$ през следващите 6-7 месеца (поне 4 GB вариант)? Коле*ая се дали да го взема сега или да изчакам. Моят Mi 4 е в добро състояние все още, а Мi Note 3 излиза малко скъп за мен (но пък по характеристики е страхотен за парите си).

Другият вариант е Redmi Note 5, но не мисля че ще изтрая този 18:9 дисплей с on-screen бутони. А и Mi Note 3 е доста по-добър.

Преди да взема Нот 5 имах същата дилема!В крайна сметка избрах Нот 5 поради мои собствени виждания спрямо най-вече ъпдейтите,екрана и най-вече батерията.Но ако вземеш и Нот 3 ще си доволен особено ако не си почитател на големите екрани.
Цитирай

За ъпдейтите си прав, но само донякъде.
В смисъл - китайската версия си я поддържат, а за глобал стейбъл и в дадения момент излиза 9.6.1.0, така че, колкото и да бяха постни ъпдейтите от ноември до ден днешен. Телефонът пак е с актуална стабилна версия.
За десятката не знам дали и какво ще има. Китайците тестват алфата (с която съм и аз) и другата седмица трябва да има вече отворена бета, което означава, че може да си сложи  човек едно xiaomi.eu и да си свирка Smile


За мен note 3 е по-красив и снима по-добре. Дисплеят е по-добър, размерите са по-компактни и само батерията, вероятно, е наполовина като живот, но.. няма пълно щастие.
6 часа екран си ги прави, така че в най-лошия случай се зарежда всеки ден
Цитирай

Да, и аз харесвам Note 3 повече. Само този липсващ жак за слушалки малко дразни. Все пак няма да бързам да купувам тъй като не е спешно. Другият момент е, че Redmi Note 5 сигурно ще му падне цената, той е сравнително нов. Аз се чудя дали и Note-а ще пада като цена още.
Цитирай

Ако някой все още се интересува от покупка на модела:
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_...id=1349303

POCO F5 12/256 GB





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)