Анкета: Кой модел притежавате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Черен 6/64
31.58%
18
31.58%
Черен 6/128
22.81%
13
22.81%
Син 6/64
5.26%
3
5.26%
Син 6/128
1.75%
1
1.75%
Само гледам
38.60%
22
38.60%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Note 3] - покупка
#26

Нещо браузера ти не е в ред.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#27

Да. Просто плъзни надолу и под характеристиките ще видиш познатия gif Smile

[Изображение: 4465507932_80607359.jpg]
Цитирай
#28

Май нещо проблема е при мен наистина. А може и да е така, защото ги отварям през приложението. Благодаря все пак за отговора Smile
Цитирай
#29

oтиваш под продукта item details
и по някое време ще видиш същото
Цитирай
#30

Благодаря колега. Това е моето предложение https://m.aliexpress.com/s/item/32830037...fb1bKxFAeR
Цената е подобна като на колегите.
Цитирай
#31

И аз от този пазарувам, ама му е по-скъпа доставката и самия телефон му е по-скъп с няколко $

Съветвам те, ако си се занимавал с Кешбек, да си прекараш пратката през Megabonus или LetyShop

oт мегабонус ми върнаха 6$ при покупка на телефон, но трябва да чакам доставката, за да мога да ги тегля.  А в летишоп веднага ги дават и има поддръжка на повече магазини, както и първата седмица акаунтът е премиум и дава повече %.

После избираш портфейл - аз лично ползвам WebMoney, с което може да се пазарува пак в алиекспрес и за 6$ можеш да си накупиш аксесоари, които реално ти излизат безплатно, а може и на тях да имаш кешбек няколко цента Smile
Цитирай
#32

Това с тези бонуси е интересно. Какъв процент обикновено дават от цената на телефона?  Има ли краен срок за тези бонуси?


Цитирай
#33

за телефон е 1.9% в повечето случаи. трябва да се тества и през двете. добавката за браузъра на мегабонус ти ги смята в реално време
Цитирай
#34

^ Благодаря. 2 % ми се струват много незначителни. По добре да следиш за промоции, поне веднъж в месеца има за 5- 10 % отстъпка.


Цитирай
#35

това са пари които си прибираш и се трупат. от последните ми 3 покупки имам 13$, с което взех безплатно телефон, който продавам тук за 30лв
Цитирай
#36

При повечето продавачи ситуацията е същата, с намалението за 11.11 е по-скъпо, от нормалната покупка. Разликата е 12$ .  Оставам някакъв процент вероятност грешката да е моя, защото ги прегледах набързо, но едва ли.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#37

Много слаб 11.11. От 3 до 11$ намаления масово. Има и по-големи отстъпки, но са за дребни неща.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#38

Да не кажа че вдигнаха цените преди това, за да не са дори по, ниски от преди
Цитирай
#39

Ще видим на черния петък какво ще е положението, но ако е като сега е много зле работата.
Цитирай
#40

Цените за 11.11 си бяха обявени поне 7 дена по-рано. И си бяха такива с по няколко $ по-ниски. Аз затова и взех Микса и едно редми4 три дена по-рано, да не чакам тая голяма ганимация и да ми го шипнат я чак след 10-на дена. От тогава Микса падна 6$, а редмито и стотинка не е паднало

За сметка на това пък (до колкото съм гледал ) си има от всичко.
Преди години на 11, ако нещо е рязко намалено, то изчезваше на секундата, в която му стартираше продажбата.
Цитирай
#41

Пускам една анкета да се преброим
Цитирай
#42

Аз пак да питам, синия не трябваше ли да бъде само със 128gb вътрешна памет или се бъркам?
Цитирай
#43

Ocean пише, че продава син 6/64
Цитирай
#44

Флашка поддържа ли телефона? Благодаря!
Цитирай
#45

При мен поддържа


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#46

Поръчах един черен, 128-ца на 11-ти. Излезна ми 614 лева.
Още го чакам. Изглежда точно, каквото търся, но ще го видим на живо.

Choosing...
Цитирай
#47

с доставката ?
или ще рискуваш митници?
Цитирай
#48

По принцип минават през Сингапур и от там никога не съм минавал през митници.
Да видим. Така или иначе имам контакт в митницата и реално не е голям риск за мен.

Choosing...
Цитирай
#49

Спестяваш 40лв. Лошо няма Wink
Дано да е безаварийно
Цитирай
#50

Колега си е поръчал за 532 лева 64гиги версията.
На мен 64гиги са ми достатъчни и ме хвана малко яд, че не бях видял, че е толкова евтин.
Иначе синия го намерих само 128-ца, не мисля, че 64-ката има синя версия.

Choosing...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)