Анкета: Кой модел притежавате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Черен 6/64
31.58%
18
31.58%
Черен 6/128
22.81%
13
22.81%
Син 6/64
5.26%
3
5.26%
Син 6/128
1.75%
1
1.75%
Само гледам
38.60%
22
38.60%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Note 3] - покупка
#76

+26$ за доставката все пак...
Цитирай
Аксесоари
#77

Много добри отзиви за камерата от DxOMark.
http://www.mobilebulgaria.com/news/41820...B2-dxomark

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#78

Сериозно съм се замислил да го взимам ,но се чудя свиква ли се с това ,че няма 3.5мм жак и добър ли е звука с преходника или трябва да се взимат безжични слушалки?
Цитирай
#79

Колегите, които го имат от малко повече време могат ли да изкажат впечатления вече след първоначалната еуфория като е бил нов. Кажете батерията как се справя, с 9ката как работи, има ли бъгове, забивал ли ви е т.н.
Цитирай
#80

И аз моля колегите, които вече притежават модела да споделят повече инфо относно цялостната работа и батерията на телефона.

Знам, че това не е тема за избор на телефони, но в момента имам Huawei P10, който се налага да дозареждам след обяд, за да успее да изкара деня, като мисля да го сменя с Mi Note 3. Именно за това, впечатления относно батерията биха били полезни.

Благодаря предварително.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай
#81

Мен ме кара без проблем цял ден. От към батерия е супер. Както знаете всичко е строго индивидуално. Правя по 5 часа екран, уай фай през деня не ползвам. В натоварен ден успявам да го стопя до 20% като се прибера към 21:00, но говоря за зверско ползване цял ден - мейли, скайп, вайбър, сканиране на документи, разговори. Игри не играя, нямам фейсбук и каквито и да е социални. Така че нямам впечатление в това отношение как се справя.
Работата на телефона е бърза и безпроблемна. Няма забивания и лагове.
Няма нито една забележка към телефона. За тази цена не мисля, че има по-добър избор на пазара.
С две ръце съм за покупката ако търсите такъв клас телефон.

Choosing...
Цитирай
#82

Sloona, колега ти с кой ром си, global stable ли? Все пак и това е от значение. Вие като цвят кой бихте избрали? Знам, че това е много индивидуално, но може да поръчвам скоро и много се чудя. Черният малко скучно ми стои, докато синия ми харесва по клипове, но на живо не знам дали ще е така. Има ли някой, който да ги е виждал и двата цвята или да каже къде могат да се видят на живо? Иначе в момента за цена от около 550лв с доставка DHL май наистина няма еквивалент на пазара. Идва момента, ако има някой фабричен дефект, какво правим, защото на mi4-ката имах една точица на дисплея още като го взех нов, но трябваше да се преглътне.
Цитирай
#83

И аз нямам грижи.
Отключен, Xiaomi.eu 7.12.7, 6/128 черен
6-8 часа екран при почти постоянно ползване на Wi-Fi.
Един „минус“ има и това е че led индикаторът свети само в бяло
Цитирай
#84

Малко е кофти това, но дето се вика това да му е проблема. Дори аз на mi4-ката имам различни цветове, но явно така са решили от фирмата. Имам и друго питане. С mi4-ката не навсякъде имам хубав обхват на 4G (в момента е малко мъртва и ползвам един samsung a3, та той е доста по-добре със сигнала), та mi note 3-ката как е в това отношение, защото все пак по този начин се губи скоростта от 4G-то донякъде и лично мен ще ме дразни да не е ок.
Цитирай
#85

Ако си на мтел/боб, вероятно е от оператора
Цитирай
#86

Не съм, на Виваком съм. Преди това бях на теленор и пак беше така. Затова питам за mi note 3-ката как е.
Цитирай
#87

Нека някой на виваком да каже. Аз нямам оплаквания
Цитирай
#88

Аз съм на Виваком и нямам оплаквания с обхвата и интернета.
Честно казно не следя дали е 4г или H+, важното е да е бърз. С това проблеми нямам.
Не ми се е случвало интернета да е по-бавен, от който и да е друг телефон.

Choosing...
Цитирай
#89

Наистина прекрасен телефон - уникален за парите си. Като изработка е на нивото на Iphone 8 plus, а цената му е наистина смешна в момента вече....310$+26$ за DHL

Интересно ми е друго да ви попитам, колеги - има ли някой, при когото телефонът е стигнал БЕЗ оригиналния Mi силиконов гръб?
Цитирай
#90

Може ли да ми препоръчате от кой търговец да купя, с глобален ром ,да има ъпдейти че на редми ноте 3 мтк 50 рома смених и все нещо не ми допада.

Xiaomi Mi Note 3 6/128
Цитирай
#91

@didogn71, с доставка DHL и без митнически такси тук: цък

 
Цитирай
#92

(2017-12-16, 09:42:37)NoMaD написа:  @didogn71, с доставка DHL и без митнически такси тук: цък

Благодаря,и аз се бях насочил към този.

Xiaomi Mi Note 3 6/128
Цитирай
#93

То друг няма в момента. Останалите 2 махнаха банерите
Цитирай
#94

Досега да съм го поръчал,ама пише че няма гугъл плей .Да не дойде заключен или да трябва да се преинсталира.

Xiaomi Mi Note 3 6/128
Цитирай
#95

Не е болка за умиране ако не знаеш как, с малко помощ е лесно.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#96

Колеги, казвате, че при използване се държи добри. А при stand by как е (като не се използва, с включен нет и т.н.), защото mi4-ката не и е силна страна това и си пада доста като не се използва. В момента съм временно с един Samsung A3 и при него stand by хич не му е добър.
Цитирай
#97

И аз се интересувам примерно за вечер с колко % пада батерията..


(2017-12-16, 11:50:10)niksapz написа:  Колеги, казвате, че при използване се държи добри. А при stand by как е (като не се използва, с включен нет и т.н.), защото mi4-ката не и е силна страна това и си пада доста като не се използва. В момента съм временно с един Samsung A3 и при него stand by хич не му е добър.
Цитирай
#98

Или в Tonke ,синият излиза доста по евтино https://www.aliexpress.com/store/product...9d28QnmzUh
Цитирай
#99

Така като гледам и при него важи DHL метода за доставката, а и по снимки гредам, че и той флашва Global Rom-a, което е супер. Разликата е към 30лв спрямо Mi Global Store, което хич не е малко.
Цитирай

Поръчах 1 бр. от Tonke Digital Store пък да видим.
310.60+19.47 за DHL
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)