Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как се държи телефона при игри?
#26

В интерес на истината докато започва обиколката се забелязваше по 1 или 2 насичания. Ще пробвам на FHD дали ще го има това.

Че са по оптимизирани за иос и аз така знам, а и се вижда, че тук там зареждат и по бързо. А гладкото представяне може би е заради ниската резолюция на фона на достатъчно мощен хардуер.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
Аксесоари
#27

A значи играта сече?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#28

Аз съм с Note8 и Асфалта изобщо няма проблем. Освен него засега имам Фифа, СимСити и Снайпер. С никоя няма проблем. Ако вдигнеш температура ще си по-горещ от тоя телефон. Въпросът е, че много малко хора имат 2 часа свободно време, което да запълнят с игри. Имаше един, който търсеше сравнение между S8+ и Note8: разликата е в това, че при минимизиране на тежко приложение (игра), при повторното й стартиране продължавате от там, откъдето сте прекъснали, докато при S8/S8+ зарежда наново. Тук вече играе значителна роля РАМ-та.
Цитирай
#29

(2017-10-13, 15:11:40)Victormihov написа:  A значи играта сече?

Не, аз съм го написал. По някога насича доста леко преди старта на обиколката. по време на игра не забелязвам същото. Но така и не даде сравнение при твоя айфон какво се получава при същите условия? Ще е интересно мисля ....

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#30

При моя всичко работи перфектно, без греене и лагове.
Батерията държи около 5 часа игра.

Какво има за сравнения, айфона е най-добър при игри.

Въпроса не е как Айфона се държи при игри, а дали Андроидите се държат като Айфона.

Това беше и целта на темата, ти каза, че има лагче тук таме- еми добре, значи не е като на Айфона.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#31

Въпроса ти бе дали грее до колкото чета, а къде отиде Smile
Четеш между редовете..... Не споря кой е най велик и не мисля да го правя, нямам изгода за това. Но ще ми е интересен един тест за едно и също потребление от 30мин. \ да кажем въпросната игра\ от 100% и после пак от 50% и да се види колко % ще загуби.

А като няма нищо за сравнение...защо попита за сравнение?

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#32

Няма проблеми, когато имам време ще пойграя.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#33

На макс осветеност да е....

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#34

Половин час игра на макс осветеност asphalt 8 от 100% падна на 91%.
Телефона въобще не загря, не беше ледено студен, а със стайна температура, мисля, че стигна до 30 градуса.
От опита ми с други андроиди - Мейт 8, Lg g4 там телефона буквално пареше след 3 минути игра и ми беше некомфортно да го държа, и трябваше да спра да играя и да оставя телефона настрана зада се охлади, s7 edge беше същият, но малко като, че ли по-добре.
Айфона ми е с iOS 11.1 beta 2 така, че дори и с бета, Айфона се държи перфектно при игри и греене, от друга страна батерията падна с 9%, Да, не е малко, но аз съм доволен.
Следващият тест ще го направя с gear.club от 50% за половин час, просто Asphalt 8 ми е страшно безинтересна,дори gear.club е по-тежка от Асфалта.

Надявам се да е било полезно за някой.
Peace.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#35

В началото се опитах да ти дам няква обратна връзка. И други хора направиха същото. Но май темата ти не е била за това, а?
Искаше да ни кажеш, че си си купил iphone май, а?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай
#36

Винаги

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#37

За да е максимално точен теста трябва да е пак със същата игра при същите условия. Така че да те помоля пак да е asphalt 8. Иначе става безсмислен теста според мен.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#38

Пак играх този път свали с 25 процента и загря до 35 градуса.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#39

Това пак за 30мин на макс осветеност и asphalt 8?

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#40

Не знам

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#41

Ще очаквам да разбереш.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#42

Не очаквай, изтрих играта.
Темата е за ключ

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#43

Май ми стана ясно Smile Ще тествам с една 7ца скоро и ще напиша резултата.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#44

Модераторите ще решат темата за ключ ли е или не е ,никой друг!За мен е полезна Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#45

И за мен е страшно полезна, ще се радвам, ако не я заключат.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#46

Victormihov , не знам Mate 8 колко грее при игри, нито Iphone, но Mate 9 не се затопля повече от телесната ми температура. Ръката ми е по-топла, но не съм пробвал с въпросните игри.
[Изображение: 38329253612_09cc163d9d_o.png]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#47

Еми пробвай и ще видиш...както и да е, вече се насочих към Ноте 8, най-добрият Андроид за мен.
Благодаря на всички за отделеното време.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#48

Като изключим двойната камера, S Pen и 2 гъби Рам в повече... а и няколкото милимунди инча дисплей.... все неща, които не влиаят на игровия процес!
С какво Ноте 8, превъзхожда S8+ за игра? С.... нищо...!!!
Един и същи CPU, еднакво GPU ..та даже S8+ е и с по-голяма батерия!
Та мисля, че това са нещата които вълнуват един геймър!
Не те виждам да играеш игра с „молива“ в ръка.. А относно 6 срещу 4 Рам... толкова е говорено... че ... а остани си с здраве!

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#49

Аз ползвах двата телефона едновременно за 3 седмици Note8 и S8+ ( докато не продадох Ноута) Не само при игри се държат напълно еднакво ,а в целия UI . Единственото предимство на тези 6 гб рам е че държат 4-5 приложения повече от S8+ заредени в рам памета . Отностно дисплеите аз не намерих никаква разлика в качеството на картината.Батерията на S8+ при мен изкарваше с 1 час повече на екран . Не искам да изкарвам S8+ по-добър телефон ,просто който си е закупил S8+ е безсмислено да ъпгрейтва с Note 8 .
Цитирай
#50

Здравейте,моят телефон (S8) не загрява повече от айфон...жена ми има LG G6 и той също загрява колкото S8.Напоследък обаче забелязвам,че не мога да смъкна определени игри,например (Asphalt 8 airborne) пише ми,че устройството не е съвместимо с тази версия.Някой да знае защо така?Благодаря.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)